Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ráda používám, internet banking - od csas. Ale jsem pokaždé něšťastná, protože to trvá tak dlouho, minuty, - půl hodiny, než se mi podaří vstup na účet. neustále "otravujete" s nabídkami půjček atp. Já ale žádám . jednoduchý, a bezpečný vstup na účet.- A také se někdy stává, že mi zmizí účet z počítače., dříve, než jej odhlásím. a to se mi tedy nelíbí.už začínám přemýšlet, zda neexistuje banka, která má internet banking jednodušší. Můj čas je drahý, a nechci jej trávit u počítače, dlouhým hledáním!!!! *16*
  • Strašný,nemůžu se přihlásit,trvá to strašně dlouho,nejsem spokojená,asi raději přejdu k jiné bance,na tohle fakt nemám čas.A to tu máme dva účty,spořitelna přijde o klienty.
  • Nestojí to za nic, přihlásit se, to je horor, který naví trvá velmi dlouho. NEJSEM VŮBEC SPOKOJENÁ.
  • Souhlasím s výše uvedenými příspěvky.
  • Je nemůžu se dostat na svůj účet?
  • Už půl hodiny se nemůžu dostat na svů účet.Pořád sama reklama na půjčky .......
    Nevyhovuje ,zdlouhavé nanic.Nevidím žádné zlepšení ba naopak.
  • Nelíbí je to zdlouhavé a jsem rád když se po dlouhé době dostanu na svůj účet.Jak se odhlásím mám problém se znovu přihlásit.Souhlasim s předešlým příspěvkem!
  • Je to zcela nepřehledné, komplikuje mi to život - co času dá dostat se ke svému účtu!
    Jsem opravdu nemile překvapena, to se zase někomu něco podařilo!
  • *16* *16* *16* *16* *16* *16* Nemůžu se dostat na svůj účet. Já nechci žádnou půjčku, nebo co tam nabízíte. To je hrůza !!!!
  • Opravdu o nervy dostat se na prihlaseni, pokazde tam je jina stranka s blbostma jako jsou nabidky a pujcky, potrebuji neco spolehliveho a rychleho a nekdy je to rychlejsi zajet na postu a zaplatit to tam.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit