Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Asi máte mnoho klientu.Jinak si nedovedu tento paskvil!! vysvětlit, hledám jiné řešeni u jiné banky!!! *10*
  • Právě mám dilema, jestli si toto bankovnictví mám aktivovat. Minule jsem tady našel video, kde je pěkně zpracovaný návod, jak účet zprovoznit. Teď ho nemohu najít. Docela mě překvapilo, že na tyto příspěvky, které jsem si přečetl nikdo ze strany Spořitelny nereaguje. Pak je tato diskuse k ničemu
  • Nemůžu se dostat na svůj účet
  • Nejhorší učet jaký jsem kdy měl, jdu ho dnes zrušit a udělám si účet u konkurence!
  • Nemůžu se dostat na účet, stále naskakují půjčky a různé kraviny, ale jak se dostat na účet se není možné dopátrat. I když jsme dlouho klienty banky, tak hledám jinou výhodnější pro přihlášení .Myslím, že by se nad tím měl někdo zamyslet. Lidé chodí otravovat do banky a myslím, že toto není účel internetového bankovnictví.
  • souhlasí,že vstup na váš účet.je čim dále komplikovanější.Snad máte dosti poradců,aby to zjednodušil.Před tím to bylo slušné,ale nyní přímo hrozné.LS.
  • Už půl hodiny se snažím dostat ke svému účtu. Stále se nabízí jen samé hovadiny. Co tam pan chytrý zase asi vymyslel ? VELMI NESPOKOJENÝ KLIENT !!!!!!
  • Dobrý den
    Nevim jak se dostat na účet . Proč to lidem stále komplikujete.Bude lépe asi jit k bance která to méně komplikuje. Antonín
  • Potřebuji nutně zaplatit a nemohu se dostat na stránku, kde se zadává " Heslo". Co to má znamenat? Přejdu okamžitě k jiné bance.
  • Který blbec vymyslel takovou krávovinu??? at to dá zpět jak to bylo a nevymlouvejte se na zabezpečení když budou chtít zloději se dostanou všude a nám ničíte nervy, čas a nakonec je zázrak že se kdy dostaneme na účet, spíš ne a je to o nervy, nejlépe odejít jinam at máte málo klientů když to tak mrvíte, neděláte nic pro prospěch lidí kteří mají u vás účty, platíme je a jestě nám neumožnujete jít na svůj účet na naše peníze, fuj z takovou bankou

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit