Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vůbec se těm lidem nedivím že chtějí rekonstruovat svoje stávající bydlení. Když se podívám na to, kolik nekvalitních oken jen třeba na sídlíštích lidé mají. To vypadá jako kdyby české domácnosti neměli na kvalitní dřevěná okna od https://www.jis.cz/drevena-okna/. Přitom jsou to všechno české firmy!

  • Když se člověk chystá zrekonstruovat svůj domeček, tak by si měl v prvé řadě vybavit dílnu prvotřídním nářadím. Nebudu vám tady asi doporučovat žádnou značku aby mě někdo nenařknul z toho, že na internetovém fóru šířím reklamu. Tak to řeknu obecně. Pořiďte si to, o čem se říká, že je to kvalitní a dlouho to vydrží.

  • Já se také pustil do rekonstrukce. Přesněji rekonstrukce bytu Praha. Podle mě je to mnohem lepší, než stavět furt něco nové. Určitě to bude lepší i pro životní prostředí a cenově je to samozřejmost. Plus se ještě ušetří materiály že jo. Takže za mě je dobře, že je čím dál více rekonstrukcí, místo nových domů/bytů.

  • Také jsem chtěl hodně věcí předělávat, ale zjistil jsem, že na našem domě v Karlových Varech, který jsem na jaře koupil je hlavní udělat topení, aby bylo na zimu funkční. Od jara jsem přemlouval několik řemeslníků, ale nikdo do toho nechtěl jít. Až jsem narazil na https://instalaterkarlovyvary.cz/ , který mi dokonce nabídl nižší cenu, než jsem měl od ostatních, i když nikdo před tím do toho pak nakonec ani nešel. 

  • Já jsem se pustila do rekonstrukce bytu v Ústí nad Labem a chtěla jsem to mít co nejrychleji hotové. Hodně mi s tím pomohla firma https://vyklizeniusti.cz/ , která mi pomohla byt vyklidit, pak vybourat příčky a nakonec po rekonstrukci ještě i vymalovat. 

  • Jestli budou chtít letos všichni Češi opravovat jejich střechy, tak se ty střešní krytiny dostanou do nebeských čísel, to vám teda říkám. Vždyť už dnes je po nich obrovská poptávka, to ani nechci vědět, kam se dostanou ty nové ceny nemovitostí v následujících 3-5 letech. Byt za 15 milionů 2+kk standard?

  • Nám se podařilo zrekonstruovat rychle a za opravdu dobré peníze. To vše jen díky firmě https://messa-invest.cz/ , která dělá stavby a rekonstrukce v Praze a okolí. Velmi pěkná práce a hlavně po celou dobu slušné jednání. Opravdu jsem s jejich prací spokojená. 

  • Já jsem chtěl rekonstruovat byt jen z části. Manželka však chtěla kompletní rekonstrukci. Proto jsem se rozhodnul pozvat architektku, která nám udělala kompletní plán našeho nového bytu. Ze Začátku jsem byl hodně zaskočený z toho, kolik se toho bude muset bourat. Nakonec jsem to však akceptoval a pustil se do toho. Hodně mi s tím pomohla firma https://bouracipraceostrava.cz/ , která dělá kompletní bourací práce v Ostravě a to i ruční. Nechal jsem je potřebné příčky vybourat kompletně a neměl jsem s tím starosti. Pak už jsem více méně vše zvládnul svépomocí. 

  • Potřebovala jsem na koupeném bytě v Praze rychle udělat rekonstrukci a trochu i pozměnit dispozice bytu. To se mi povedlo v krátkém čase hlavně díky firmě https://sadrokartonycz.cz/sluzba/rekonstrukce-bytu/ , která se specializuje na rekonstrukce a montáže sádrokartonů. 

  • Já jsem naštěstí nic rekonstruovat nemusel. Podařilo se mi koupit starší dům v dobrém stavu. Jediné co jsem musel udělat, tak nové okapy. To jsem však zvládnul celkem hravě ze zapůjčené plošiny v Praze od https://plosinyklepo.cz/ Dostane se až do 18 metrů, takže opravdu nebyl problém se dostat kamkoliv. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit