Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bohové... Nejzbytečnější idea, jakou kdy byl člověk posednut... A nejškodlivější...
    • Máš pravdu. A ze všech náboženství je nejhorší víra v hmotu, konzum lupičství drancování, úrokovou ekonomiku, války krize. Stovky milionů mrtvých, nezměrná utrpení, zaostalost poškozování planety a přírody. Ze všech bohů je nejhorší božstvo zlatého telete. Před tím varoval už Mojžíš.
      • A co má společného víra v boha s mamonářstvím a nenasytností? Podívej se na katolíky, kolik toho nasyslili :-DDD
      • A bez hmoty by nebylo jak bláhově velebit bohy, a ve jménu bohů a s jejich jmény na rtech se vraždit a upalovat. Bez víry a bez bohů by nebylo dost vrahů a mučitelů, kteří našli v bozích motiv pro své skutky a omluvu pro své činy....
        • polož si otázku......když na výrobní lince vzniká nové auto.....KDO STÁL NA POČÁTKU? Konstruktér, Myšlenka, Program.....hmota je produktem Myšlenky....opačně to nefunguje......to že ty to auto zneužíváš místo pohodlného cestování na dovolenou k závodění na silnicích a srážení chodců na přechodech,JE ČISTĚ TVÁ VINA PONESEŠ ZATO ZODPOVĚDNOST.....
          • Ty to máš v té makovičce tedy pomotané :-DDD...
          • asi ne, asi je to tlachando
      • A nejsmutnější na tom je, že to všechno jsou ideály kapitalismu.
        • bohužel i komunismus vychází principiálně z materialismu.....
          • asi jste se měl aktivněji účastnit roku stranického vzdělávání, věděl byste, že materialismus komunistů i jiných je dát odpovědí na základní filosofickou otázku - co bylo prvotní hmota nebo duch, odpovídá na ni slovem" hmota".

            Tedy rozhodně nemá nic společného s kapitalistickým materialismem zvanýmnurvi co mlžeš a peníze nesmrdí
            • Když jste tak vzdělaná:Co bylo dříve?Vejce,nebo slepice? *16*
            • Takže sama přiznáváte že komunismus považuje za prvotní hmotu. A byť jeho metody jsou trochu jiné než metody kapitalismu v základním principu se neliší. Mezi komunismem kapitalismem fašismem a jinými ismy jsou rozdíly asi jako mezi katolíky evangelíky pravoslavím svědky jehovovými atd. V principu se komunismus choval podobně bezohledně i když ne tak přímo jako fašismus či kapitalismus. Nejblíže PRAVDĚ a POCHOPENÍ PODSTATY je Budhismus a Taoismus. Proto Čínští komunisté likvidují Tibet.
        • Slovo kapitalisty: Bůh žehnej Americe :P
  • To je určitě propaganda Dukova.....Ovečky stárnou,vymírají a nemá je kdo financovat.Ony i restituce nejsou všemocné. *16*
  • Katolíci to podělali s tím "všemohoucím" bohem.

    Každé dítě pak musí napadnout, že nikdo nemůže být všemohoucí, pokud nedokáže vyrobit kámen tak těžký, že ho sám neunese.
    • Tahle filosofická smyčka je neřešitelná, protože možnost A vylučuje možnost B a naopak.
      • A proto je vyloučeno, aby Bůh, i kdyby existoval, byl všemocný.
  • UŽ SE STALO.........!!!!!
    • nevadí mi mínusy. Jestli to někomu udělá radost, ať jich nacvaká třeba třista. Ale spíš mám dojem že někdo, nebo spíš nikdo nepochopil co jsem napsal. ŽE JÁ JSEM TOTIŽ UŽ OSOBNĚ POTKAL A POZNAL BOHA. Před šestnácti lety. Ale to je na delší rozhovor. JE JINÝ než vám režim bulíkuje do hlav. Každého z vás to setkání jednou čeká. Někoho zítra, někoho v příštím životě......
      • a pak, když cizorodé látky z těla vyprchaly... kam se poděl váš bůh:

        Dawkins má pravdu
        • jistě materialistko. Já ti nebudu vnucovat SVÉ POZNÁNÍ a ty mne neobtěžuj se svým loupením a konzumem. Klidně se klaň modle zlatého telete, máš nato právo ale neotravuj s tím miliony ostatních kteří nemají zájem a kteří kvůli tvé omezenosti, agresivitě a sobectví trpí.....
          • loupení a konzum jdou nejlépe věřícím, ať už v cokoliv, ISIS, katolická církev USA a další jsou toho příkladem.

            klidně vnucuj, nepůjde to a já si budu hlásat, co sama uznám za vhodné - žádní bozi nejsou
            • to je tvůj problém. věř si a žij si co chceš ale nech druhé na pokoji jejich svobodné vůli a vývoji, nebo narazíš......
          • Hmm. :-DDD Náboženství začalo otravovat mnohem dříve a mnohem vlezleji než ateismus :-DDD
            • co motáš dohromady ateismus a kapitalismus? ateismus je starší než jakékoliv náboženství, ateisté byli, jsou a budou a doufejme, že jih bude čím dál tím více.

              takové zmatené kecy, to je pro každé náboženství typické ať je to sekta nebo celosvětové.. ohlupování lidí a také jejich olupování
            • ateismus je jen jedna z mnoha manipulačních tváří náboženství. Jaký myslíš že je rozdíl mezi radikálním islámem či radikálním kapitalismem? ŽÁDNÝ. V obou případech tě režim drží nějakým způsobem "u huby" a ty žiješ v iluzi toho svého "ráje" Ještěs to nepochopil....?
  • Je směšné, když nevědoucí fyzikové zavrhují to, co je onou jimi hledanou podstatou všeho. K dispozici je kniha Realita VESMÍRU objasňující Boha a souvislostí a kniha Tajemství VESMÍRU odhaleno, kde je podstata všeho vysvětlena fyzikálně. Slepí musí věřit vidoucímu, jinak jde o plácání nesmyslů.
    • ano, plácání nesmyslů, přesné ohodnocení vašeho příspěvku.
    • Nevědoucí fyzikové :-DDD... No, tohle dokáží vypustit ze zobáku jen blahoslavení chudí duchem...
  • Bohové musejí být šílení, když dopouští události, které se dějí!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit