Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • loupení a konzum jdou nejlépe věřícím, ať už v cokoliv, ISIS, katolická církev USA a další jsou toho příkladem.

    klidně vnucuj, nepůjde to a já si budu hlásat, co sama uznám za vhodné - žádní bozi nejsou
  • asi ne, asi je to tlachando
  • asi jste se měl aktivněji účastnit roku stranického vzdělávání, věděl byste, že materialismus komunistů i jiných je dát odpovědí na základní filosofickou otázku - co bylo prvotní hmota nebo duch, odpovídá na ni slovem" hmota".

    Tedy rozhodně nemá nic společného s kapitalistickým materialismem zvanýmnurvi co mlžeš a peníze nesmrdí
  • polož si otázku......když na výrobní lince vzniká nové auto.....KDO STÁL NA POČÁTKU? Konstruktér, Myšlenka, Program.....hmota je produktem Myšlenky....opačně to nefunguje......to že ty to auto zneužíváš místo pohodlného cestování na dovolenou k závodění na silnicích a srážení chodců na přechodech,JE ČISTĚ TVÁ VINA PONESEŠ ZATO ZODPOVĚDNOST.....
  • no usa si ten konec věčných časů právě užívá ... sláva
  • bohužel i komunismus vychází principiálně z materialismu.....
  • ateismus je jen jedna z mnoha manipulačních tváří náboženství. Jaký myslíš že je rozdíl mezi radikálním islámem či radikálním kapitalismem? ŽÁDNÝ. V obou případech tě režim drží nějakým způsobem "u huby" a ty žiješ v iluzi toho svého "ráje" Ještěs to nepochopil....?
  • Nevědoucí fyzikové :-DDD... No, tohle dokáží vypustit ze zobáku jen blahoslavení chudí duchem...
  • Nikdo to tady nemá na věčné časy a nikdy jinak, jak vykřikoval Bilak. Ani budovatelé "věčných říší" kníratý Džugašvili a Putinův vzor Schickelgruber s knírkem. I Putlera čeká účtování se svými skutky a pocítí zlo, které způsobil jiným. To se bude divit!
  • Hmm. :-DDD Náboženství začalo otravovat mnohem dříve a mnohem vlezleji než ateismus :-DDD
  • A bez hmoty by nebylo jak bláhově velebit bohy, a ve jménu bohů a s jejich jmény na rtech se vraždit a upalovat. Bez víry a bez bohů by nebylo dost vrahů a mučitelů, kteří našli v bozích motiv pro své skutky a omluvu pro své činy....
  • Slovo kapitalisty: Bůh žehnej Americe :P
  • Vidíte jak se církev obklopuje zlatem např. Duka, Vlk, papež .....a za co to získali, nikdy nepracovali jen blábolí o pohádkách pro dospělé. Jedni věří, že až zemřou budou se mít také tak, druzí, že jim jejich bohatství nikdo nesebere. To je účel církve. A když se nebudeš chovat jak chceme podívej se jak se visí na kříži.
  • Dnes slaví své narozeniny novodobý bohatýr ruského lidu - Putin.
    Vše nejlepší k narozeninám. Přeji si, aby jste zvítězil nad lží a nenávistí.
  • A nejsmutnější na tom je, že to všechno jsou ideály kapitalismu.
  • jistě materialistko. Já ti nebudu vnucovat SVÉ POZNÁNÍ a ty mne neobtěžuj se svým loupením a konzumem. Klidně se klaň modle zlatého telete, máš nato právo ale neotravuj s tím miliony ostatních kteří nemají zájem a kteří kvůli tvé omezenosti, agresivitě a sobectví trpí.....
  • a pak, když cizorodé látky z těla vyprchaly... kam se poděl váš bůh:

    Dawkins má pravdu
  • to jsou ale nesmysly, kdyby někdo objevil možnost, jak zachránit svůj svět před zkázou přeskokem jinam (a že to "jinam " existuje je jen myšlenkový konstrukt), jistě by se nestal nesmrtelným, ale jeho svět by se stal nesmrtelným, pokud by to jeho potomci v případě potřeby dokázali zase a znovu...ovšem pravděpodobnější je, že lidstvo, stejně jako jeho předchůdci či následovníci se samo zničí dávno a dávno před tím, než vesmír, ten náš, řekne své poslední slovo.
  • nevadí mi mínusy. Jestli to někomu udělá radost, ať jich nacvaká třeba třista. Ale spíš mám dojem že někdo, nebo spíš nikdo nepochopil co jsem napsal. ŽE JÁ JSEM TOTIŽ UŽ OSOBNĚ POTKAL A POZNAL BOHA. Před šestnácti lety. Ale to je na delší rozhovor. JE JINÝ než vám režim bulíkuje do hlav. Každého z vás to setkání jednou čeká. Někoho zítra, někoho v příštím životě......
  • Máš pravdu. A ze všech náboženství je nejhorší víra v hmotu, konzum lupičství drancování, úrokovou ekonomiku, války krize. Stovky milionů mrtvých, nezměrná utrpení, zaostalost poškozování planety a přírody. Ze všech bohů je nejhorší božstvo zlatého telete. Před tím varoval už Mojžíš.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit