Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nemáš šanci, troldo. Kuřákům zvoní umíráček. *14*
  • A co sousední obce? Kolaři jezdí z okolí a mají zastávky právě na takových šikovných místech. Turisté-pěšáci jakbysmet. *3* Neřeš, vystrč si hlavu z ... a vylez z brlohu. *14*
  • V to, absurdiánu můžete čekat jenom pitomosti. Na jedné straně v pivnici nebudete smět kouřit cigarety, klidně si tam však kuřte marihuanu o jejiž legalizaci se začíná vážně uvažovat.
  • Ale vždyť to není pravda. Alkohol stojí za ohrožením života a zdraví druhých. Kolik bude statisticky rvaček pod vlivem alkoholu a mezi těmi, kdo nemají ani kapku?
    I akohol za volantem samozřejmě ohrožuje druhé. Každá desátá nehoda je pod vlivem, to není zas tak málo ne?
    Přestaňte papouškovat ty nesmysly z médií a přemýšlejte, není to tak obtížné.
    Naopak kde tě ohrožuje kuřák? Na ulici, když nadechneš rozředěný cigaretový dým? Ale no tak. To ti neuškodí, to ti jen smrdí :-)
    A v kuřácké hospodě? Ale tam tě přeci nikdo nenutí chodit. Tam jdeš dobrovolně.
    Mě taky při chůzi po kolejích může ohrozit vlak. Ale to přeci není důvod k zákazu vlaků.
    Pokud bych to tak chtěl, tak si koleduji o psychiatrii. A stejně tak by si o ní měli koledovat všichni nekuřáci, kteří nadávají, jak v hospodě smrdí, jak jim pak smrdí oblečení a že jim ten dým poškozuje zdraví. A přesto do té hospody jdou. Blázni? Duševně choří nebo jak je nazvat?
    *1*
  • Hm tak tomu říkám pádný a věcný argument svědčící o vysoké inteligenci. *1* *1* *1* Nazdar.

    *1* *1* Tak mne napadlo že ty jsi otevíral v jedenáct a ještě tam nemáš ani nohu *1* *1*

    No a teď tě ještě za odměnu smázl admin.... :o)) vypadá to jako bych odpovídal sám sobě.
  • Kolik pak nekuřáckých restaurací může mít dědina z dvoustovkou obyvatel.... jednu nebo dvě.....
    Cca 60 chlapů , 60 ženských , 80 dětí ???......V Irsku pochopitelně ...... když si s nich berem příklad. U nás v srdci evropy bych si s tím hlavu nedělal do 400 obyvatel žádnou. Zato máme v pondělí středu a pátek pojízdnou samoobsluhu. To v Irsku nemaj *1* *1* *1*
  • Nekuřákům vstup povolen pouze poté, co vykouří alespoň jednu cigaret.
    Oni jsou agresivní, tak proč ne my? *1*
  • Logicky to musí skončit u těch soukromých klubů a to právě zvlášť na vesnici. Cyklisté a turisté budou rádi, že už v té, které vesnici není kuřácká hospoda, protože tam nebude vůbec žádná.

    Večer se v klubu sejdou místní štamgasti a budou kouřit a pít levnější pivo, než dříve, protože hospodský (bývalý) zruší živnost a bude jen majitelem nemovitosti - klubu. Odpadnou všechny starosti s berňákem, sociálkou a zdr. pojištěním . Nebudou hrozit žádné kontroly ČOI, hygieny.
    Nepřijde ho zkontrolovat OSA, zda platí poplatky za TV, když se u něj dívají štamgasti na fotbalový zápas nebo zprávy.

    Pak skutečně zjistí, že jako hostinský žil v omylu a ten soukromý klub měl založit už mnohem dříve. *1*
  • Jednoduche reseni, provozovatel zmeni hospodu na klub a vedle vchodu da stolek s cedulkami a pravidly klubu. Tim ze berete cedulku se stanovami klubu souhlasite ze jste clenem klubu kuraku. Clenem klubu kuraku se smi stat jen kurak. Nekurakum vstup povolen jen v pripade ze nebudou porusovat stanovy klubu, tzn nebudou nadavat ze to tam smrdi. A at mi vsichni polibi co chcou.
  • Nejraději mám pomýleného lobbystu ODSáckého šaška Kuberu - tuberu. Ten, co plácne, je vždy k smíchu, tak jako celá ODS, která je spíše k pláči a na zavření za katr.
  • Nerozčiluj se snažím se mu to vysvětlit ak aby sám přišel na to že na malých obcích ze zrušením kouření zruší i hospodu a budou mít prdlajs kuřáci i nekuřáci. Prostě na vsi nekoupíš o víkendu ani limču... Když tedy nebudeš mít echt smůlu a obec bude mít alespoň tolik obyvatel aby uživila alespoň samoobsluhu.
  • Správně Jiříku, nedejte se - blbouni nejapní už sice vymřeli, ale jak tak koukám roste jim jiná odrůda. Do nich, nezvedenců kuřáckejch. *1* *2*
  • Já nechci bojovat proti ničemu. Jen s tím alkoholem chci ukázat na nesmyslnost podobných bojů

    Já vidím správnost v tom, aby si každý majitel hospody mohl rozhodnout podle svých představ, jaké služby nabídne.
    A každý zákazník má na výběr, zda takovou službu využít nebo ne.
    To je tak logické, že prostě nechápu že to může chtít někdo jinak.
  • Vesnické hospody živí štamgasti a ne rodinka na kolech, která se tam zastaví na pivo, sodovku a colu ty trouho. Zkus si nějakou takovou hospodu otevřít a poznáš to hodně rychle. ty teoretiku hloupej
  • Jak velká by ta obec měla být a kolik by měla mít chat aby zaplnila padesát míst *1* *1* *1*
    Většina lidí si ugriluje v klídku ze známýma na zahradě v četně lufťáků. Tak že ty nepočítej. Polreich tomu taky moc nepomohl. Letos už sem byl na třech grilovačkách každý si to chce zkusit a pak se to hodnotí a rozebírá. Grilovačky v hospodě už zrušili předloni. Měli s toho prd.
    Zůstanou ciklisti.... Jó když jedu na Vltavskou magistrálu tak je tam tak nabito že vás klidně večer vyhodí z hospody ale mimo centra..... máš smůlu.
  • Stačí, že ty jsi hodně chytrý. Přes zimu - je jasné i tydýtům, že kolaři a rodiny s dětičkami chodící na zmrzku nejezdí a nechodí. Ale ten hlavní džob nesou ti, které jsem jmenoval. Hospůdka je od května do září obsypaná a museli i přistavit venkovní posezení, velké slunečníky apod. Kapacita je okolo 50 míst k sezení. A jsou permanentně obsazená. Každý víkend se něco griluje a na ty dobroty chodí i místní v dosti hojným počtu. Stovka lidiček se tam otočí. Takže přes "sezonu" se nikdo normální do trvale vyčuzené hospůdky těmi 4 mi štamgasty srkajícími pár piv nikdo nehrne. *8*
  • Nebudeš tomu věřit ale u nás letos od listopadu do března v hospodě žádný lufťák nebyl. Bo maj na chatách vypuštěnou vodu i ze záchodů aby nemuseli topit a ciklistům se v těch 20 cm sněhu taky moc nechtělo.
    Některé hospody se na zimu zavíraj úplně bo štamgasti sami o sobě je neutáhnou a pivo v té kose taky moc neletí. Pravda....... Ale lufťáci s ciklistama jezdí jen o víkendu........... To jako že by na obcích někdo otvíral hospodu jen o víkendech aby měštáci měli kam zapadnout ? A ještě přitom vařili *1* *1* *1* Ty jsi hóódně hloupý. *1* *1* *1*
  • Stále stejný trolliště. Zkurvení kuřáci", smrdíte a jste bezohlední k nekuřákům. Vesnicé hospůdky se bez vás obejdou snadno, dělají to léta. Cyklisti, turisti, lufťáci, je jich daleko více a přináší daleko více peněz, než několik starých ožralců srkajících svá dvě-tři piva a vyhánějící zástupy nekuřáků svým smradem.
  • Nevím kolik miliard stojí léčba ale vím že příjmy s tabákových výrobku by pokryly 60% rozpočtu na zdravotnictví. Příjmy s alkoholu by jistě zalepily ten zbytek. V tom případě nechápu proč se platí zdravotní pojištění. Kam jdou ty prachy ?? Chytrolíne. To mi pověz.
  • To Jirka:
    On je rozdíl v tom, že ožrala škodí hlavně sobě, kdežto kuřák škodí sobě, ale i druhým když je nutí dýchat ty jeho jedovaté dýmy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit