Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paradox je, že stát má obrovský příjem z daní z tabáku a cigaret, na druhou stranu dělá, že mu kouření strašně vadí. *1* U nás v městečku je na výběr,Jedna výborná restaurace,kde se nekouří,jedna napůl, kuřáci mají svůj oddělený salonek,a to třetí nazvu "Chýše jedová",tam je vše načpělé a nažloutlé.Všechny tři mají dost narváno,každý jde tam,kde se cítí nejlépe. Tak by to podle mne mělo být,
  • No mě vomejou!!! Vědci kydají o tom, že znají profesi hospodského lépe než hospodštííí!!! To je maoismus jak vyšitej!! *12* *11* *12* *11*
  • Jsem nekuřák, v hospodě kde se kouří vlastně přikuřuju (jak praví paní Bohdalová), ale chodím tam, protože mám hodně známých, kteří kouří. Mě více vadí, když jdu kolem dveří venku po chodníku a postávají tam hrozny kuřáků a tam kde by člověk nečekal přikuřování, tak ho praští přímo do nosu. To mi vadí. A tak to bude před hospodama, než tam vejdete, tak budete otráveni nikotinem a v hospodě, kde to očekáváte bude opravdu frišno - pouze výpary z piva. A protože se tam nebude kouřit, budou se tam stahovat maminy s nezvedenejma děťátkama a to bude pošušňáníčko. *9* *13*
    • jeste dejcha sama ? Nebo ji prikurujou nejakym kourovym plynem . To je fakt ta prava , lepsi bych nenasel ani v kourovy clone z doutniku .
    • jako se nestahuji nikde. Bude tam nejakou dobu prazdno a potom to hospodsky zavre protoze zkrachuje. Tak tomu bylo jiz mnohokrat. Kratkodoby pokles a potom krach , zadny narust neni nikde a nikde nebude.
    • Haranti (dnes často neúnosně uřvaní a rozežraní !) do hospody nepatří, není to mateřská školka. Ale vykládejte to těm emancipovaným, "chytrým" a arogantně drzým čúzám, ony přece mají "právo" jít do hospody i s harantama ... *3*
      • To je ta deformacie.
  • jsem nekuřák a jsem pro zákaz kouření v restauracích nebo kde se vaří jídlo.
    ale zásadně jsem proti zákazu v barech a hospodách ! do hospod děti ani ženský nechodí, tak at si trhnou
    • Souhlas. Jsem nekuřák a jediné, co mi občas skutečně vadí je to, že tam někdy tzv. nasmrádnu od kouře.
      Zejména v hospodách (bez vaření a podávání jídla, vyjma chuťovek k pivu - např. utopenců, brambůrek atd.), tj. historicky v tzv. kořalnách nebo nálevnách a putykách dříve IV. cenové skupiny, ať se kouří dál, stačí občas vyvětrat nebo používat jednoduché zařízení VZT. Když zde chtějí klientelu rodičů s dětmi, ať si pořídí na léto "zahrádku" nebo pergolu na vlastním dvorku.
  • Logicky to musí skončit u těch soukromých klubů a to právě zvlášť na vesnici. Cyklisté a turisté budou rádi, že už v té, které vesnici není kuřácká hospoda, protože tam nebude vůbec žádná.

    Večer se v klubu sejdou místní štamgasti a budou kouřit a pít levnější pivo, než dříve, protože hospodský (bývalý) zruší živnost a bude jen majitelem nemovitosti - klubu. Odpadnou všechny starosti s berňákem, sociálkou a zdr. pojištěním . Nebudou hrozit žádné kontroly ČOI, hygieny.
    Nepřijde ho zkontrolovat OSA, zda platí poplatky za TV, když se u něj dívají štamgasti na fotbalový zápas nebo zprávy.

    Pak skutečně zjistí, že jako hostinský žil v omylu a ten soukromý klub měl založit už mnohem dříve. *1*
    • bezne se toho ucastnim. Ne klub , proste na soukromem pozemku , garaz , predelana kulna , je jich vic. S vyctem pozitiv souhlasim , negativa jsem zadna nezaznamenal. Neotevrel to byvaly hostinsky , ale kamaradi na chate . Ja to same ve meste . Ten ekonomicky rozklad vyse jen podepisuji. Proc se cpat nekam kde to nema cenu. Takhle to mame v soukromi a svaty pokoj.
  • Hospody nepotřebuju. Když si chci pokecat o kravinách s nějakým primitivem a pobavit se u toho, tak vlezu na Tiscali a začnu debatovat s Čapisralem. To hospodský tlachy několikanásobně vynahradí. *5*
    • clovek pobavi. Jenom nevim jestli to neco s tim primitivem ktery nerozezna den a noc se da debatou nazvat. Asi ne. Mozna to bude novy nadpis toho tecky , bc neco , simony se ctyrkama a co jeste. Inteligenci , tedy v zaporu by to odpovidalo.
  • Opět jeden " výzkum"...
  • Takové zisky čekají nekuřácké hospody a přitom si je ti rozumbradové neotvírají. Místo toho radí hostinským, jak správně podnikat .

    Pročpak si ty výdělečné hospody neotvíráte sami?
  • Je správný, že "jsme ze všech nejchytřejší". Není dobrý hnát se se stádem. I přes občasný omyl.
    Svoboda rozhodnutí každýho z nás by měla být hlavní prioritou. Ze strany EU nás čeká "Svoboda" ne nepodobná tý komančský........
    • Čeká? Kde žijete? Tuhle "svobodu" tady máme od přistoupení ke slepenci EU, pokud bychom hlasovali v rámci referenda, nikdy by jsme tam nevstoupili. Toho si kolaboranti byli velmi dobře vědomi, proto jej odmítli vyhlásit... *1* *1*
    • nejde o hnani se stadem, ale pouziti neceho, co ma ve vyspelych zemich uspech... asi nechceme byt vyspeli no
      • Nechceme. Chceme být sví. To je celý. *11*
  • jasně už takhle končí dost hospod,proto že lidi nemají prachy.a těch pár štamgastů tam jde na cígo a pívo.tak že konec hospod u nás se blíží
    • No ono taky dát si oběd v hospodě a smrdět pak celý den kouřem, to taky každý nemusí.
      • vari jidla ma mezi cca 11 az 14 hodinou nekuracky time . Mimoto jsou oddelene prostory , nechapu co resis !! Jsou hospody a hospody , mnoho forem. Jasne ze nemam zajem v jidelne kde se jen clovek naji a vypadne kourit. Pak jsou jine , tam se chodi na pivo a pokecat a tak. Tam se kouri .
        Mimochodem , dost techto jidelen po r 90 skoncilo , i kdyz mely narvano . Dnes je tam treba zastavarna , herna .... Jo dejiny vzdycky ukazi s odstupem co je a neni spravne.
      • Mnooo, tak jděte do nekuřáckééé. Jdete do kuřácké a pak ječíte, že smrdíte? To byste měla spíš zajít za psychologem, on vám to vysvětlí, když postrádáte rozlišovací schopnosti.
    • jasne, na zapade taky skoncily hospody, kde je zakaz, vid... nemel nesmysly
      • Ano - hodně jich skončilo, ale o tom se už nemluví.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit