Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A co včíl. Su v ohrožení. Nedostanu raka páč nebudu vědět co to je ? *1* *1*

    Nekuřák z vesnice. To je nejčastější oběť Parkinsona v Česku. Před Parkinsonem nás paradoxně chrání káva, alkohol a kouření.

    http://magazin.aktualne.cz/nekurak-z-vesnice-nejvice-ohrozeny-druh-parkinsonem/r~3ad6bf80ddea11e4a4c00025900fea04/?utm_source=centrumHP&utm_medium=newsbox&utm_term=position-2

    No já bych to přeci jen ponechal na zdravém úsudku a rozhodnutí jednotlivých občanů a majitelů restaurací. Takových direktiv tu máme habakuk a žádná nefunguje. Kdo chce psa bít hůl si najde. Na druhou stranu kličkovat v zákonech je náš národní sport co si budem lhát.

    Na základě výše uvedené zprávy se budou hospody od doby platnosti nového zákona nazívat ,,Centrum prevence proti Alzhajmrovi" a ještě na ně výlupci budou brát dotace *1* *1* *1*
    • Ježkovy voči, to se mi líbí. *1* *2*
  • Dlouho jsem pracoval v Irsku v pohostinství. Mimo jiné i v době, kdy Irsko - myslím, že jako první v Evropě - přjalo zákaz kouření v hospodách. Nepotřebovali jsme žádný výzkum na to, že po roce se nám tržby téměř zdvojnásobily. On totiž takový ukecaný maník s pivem neutratí tolik, jako rodinka s několika dětmi.
    • hodin do te hospody ta rodinka prijde ?
      • Dopoledne a pokud dávky stačí i na automaty, tak do zavíračky. *3*
        • mame li na mysli to same etnikum , / patrne ano / , tak tam to bez cigaretek nepujde. Obvzlaste u tech deti. Vykladejte prosim 5 letemu harantovi ze si nesmi ted a tady zapalit kdyz chce. To vidim na zalobu na dyzgymynacyjy more .
    • jenomže hospody tu nejsou pro to aby kumulovali nějaký zisk ale aby právě ti ukecaný maníci si měli kam sednout, pokecat a uvolnit se. prostě zklidnit stres.
  • Pravda je opačná.

    Česko je hospodský národ. a k hospodě patří pivo a cigarety.
    Pivo neustále zdražuje a pokud se ještě zakáže kouření budou hospody poloprázdné.
    Kuřáci si udělají klub a stejně se zákonu vyhnou.

    Je to nesmyslná šikana. Ať jsou všude kuřácké a nekuřácké místnosti.
    Svobodný občan ať se pak sám rozhodne kam půjde.
    • jasne a irsko nebo jini hospody neznaji... vymluvy tech, co se boji zmen
  • A pořád čekám stejný odpor proti alkoholu. Také způsobuje nemoci a ohrožuje zdraví. Navíc ohrožuje i ostatní (veřejné a domácí násilí, vandalismus, řízení auta v opilosti).

    Jeden by si myslel, že když to myslí s ochranou zdraví vážně, že přinejmenším označí alkohol podobnými výstražnými nálepkami jako cigarety, zakáží reklamu na alkohol alespoň v odpoledních hodinách, když ne úplně a ono jaksi nic.
    Naopak občas můžete ve sdělovacích médiích slyšet reklamu, která zve cyklisty na jízdu po moravských sklípcích, ačkoliv snad už každý ví, že i jízda pod vlivem na kole je trestná.

    Prostě alkohol se nechává stranou. Proč? Protože jsme téměř všichni alkoholici a představa, že bychom se nemohli jednou za čas ožrat je naprosto děsivá.
    Jasně, zase bude někdo reagovat o jakémsi zdravém množství alkoholu, což je stejně nesmysl už proto, že téměř nikdo "malé" množství alkoholu nepije. Snad jen ti, kteří si už za život propálili trubky a prostě už jim to víc nejde.
    *1*
    Jen jsem vám chtěl trochu nastavit zrcadlo vy nekuřáčtí pokrytci. A bychom mohli dál diskutovat o spalinách z výfuku vašeho auta, příp spalinách autobusů a letadel, se kterými cestujete na "dovolenou na zotavenou". Ale vím, že pokrytci nemají rádi pravdu. Snad jen tu svoji
    *1* *1* *1*
    • V to, absurdiánu můžete čekat jenom pitomosti. Na jedné straně v pivnici nebudete smět kouřit cigarety, klidně si tam však kuřte marihuanu o jejiž legalizaci se začíná vážně uvažovat.
    • Dyť je to šaškárna.
      Proti čemu všemu by jsi chtěl v rámci zdraví bojovat ??

      Sex - HIV, rakovina krku a spousta dalších infekčních chorob a úrazů s trvalými následky.
      Alkohol - Cirhóza jater, ledviny v trapu, snížená inteligence taky 50% podíl kriminality
      Jídlo - 65% předčasných úmrtí jsou spojeny s nadváhou.
      Vzduch - Kapitola sama pro sebe. Ostravou počinaje a o pylech či radonu nemluvě.
      Voda - ČR Nejvyšší počet rakoviny tlustého střeva na světě patrně s přechlorování.

      Tady už nám pak zbývá jenom práce protože máme skutečně vysokou bezpečnost. To je jak u hlupáků na dvorku. Nemá smysl se o tom vůbec bavit. Chytrák vymyslek hloupost - Hlupáci nemaj co na práci a tak bojují z větrným mlýnem. Někteří chtějí na mlým přímou stečí jiní obchvatem. *1* *1* *1* *1*
      • Já nechci bojovat proti ničemu. Jen s tím alkoholem chci ukázat na nesmyslnost podobných bojů

        Já vidím správnost v tom, aby si každý majitel hospody mohl rozhodnout podle svých představ, jaké služby nabídne.
        A každý zákazník má na výběr, zda takovou službu využít nebo ne.
        To je tak logické, že prostě nechápu že to může chtít někdo jinak.
  • Já si myslím, že o tom, kde a jak se bude kouřit, rozhodne Kubera!Přece se nebudeme řídit tím, co je dnes už běžné ve světě, jedině Kubera ví, co je pro nás nejlepší!
    • Kubera na Hrad!!! *1* *1* *1*
      • Kubera! Bacha, řádí tubera. (To nepíši jako vtip).
  • Jednoduche reseni, provozovatel zmeni hospodu na klub a vedle vchodu da stolek s cedulkami a pravidly klubu. Tim ze berete cedulku se stanovami klubu souhlasite ze jste clenem klubu kuraku. Clenem klubu kuraku se smi stat jen kurak. Nekurakum vstup povolen jen v pripade ze nebudou porusovat stanovy klubu, tzn nebudou nadavat ze to tam smrdi. A at mi vsichni polibi co chcou.
    • Nemáš šanci, troldo. Kuřákům zvoní umíráček. *14*
      • Jednou dojde i na práva tvé zájmové skupiny. Nečekej od kuřáků, že vaše práva podpoří.
        A neboj se, že to nepřijde.
        • Jaké zájmové skupiny? Normální je nekouřit. A já jsem nekuřák. *14*
          • blazen ktery nemumi pocitat do tri . A nezapomen zoufalko napsat zase nejakou ubohost . Na vic stejne nemas ty odrezku z rodiny.
          • Alex81
            Normální je respektovat soukromé vlastnictví. Hospoda je soukromé vlastnictví, kde si majitel stanovuje pravidla, pokud je někdo nechce respektovat nemá vcházet.
    • Nekuřákům vstup povolen pouze poté, co vykouří alespoň jednu cigaret.
      Oni jsou agresivní, tak proč ne my? *1*
  • normální je nekouřit
    • Normální je nepít alkohol, neprovozovat sport, nelétat letadlem, nejezdit na kole, nepít kávu a mnoho dalšího.
      Vy jste normální?
    • normální je být v ČR nenormální... *3*
  • v Prešově to vyřešili:

    Tu v tej pivníci, něpozvoli še kurici.
    Kto še prichyci, temu še tá cigaretla hen tým horiacim koncom
    vopchá do rici.

    *1* *1* *1*
    • prosime .
      • Prosím:

        Tady v té hospodě nedovoluje se kouřit.
        Kdo bude přistižen, tomu se ta cigareta právě tím hořícím koncem
        narve do pr..le.

        *1* *1* *1*
  • Hospodští se mýlí, podnikatelé nerozumí svému podnikání, je potřeba aby jim někdo poradil *1* *1* *1*
  • o jakých ziscích to mluví?
    bud do hospody jdu a nebo nejdu.
    žádný zákaz kouření nezpůsobí že lidé začnou víc pít. tohle je uzavřený trh
    • Možná kuřáci začnou pít na žalost, že si přitom nemohou pálit zobák. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit