Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Karel

    Ještě jeden možná laický názor a to je časté(5až 10minut) pití teplých nápojů může mít  také dobré výsledky(viz potlačená zpráva z Tajwanu) nejen žaludeční šťávy, že zabíjí nebo poškozují, virus ale ten který zbude(proniknutím přes střevní stěnu a klky) může být považován za nepřítele(viz průjmy) a buňky si ho označí a vyvolají odezvu celého organismu který se může lépe bránit v počínající infekci.

  • Na mně už zas tak nesejde , já už něco vypil a odžil ,ale jsou tu mladší a moje děti .Tak se držte a na zdraví , to vyhrajem !!!Kdo nenosí roušku není Čech🙂🙂🙂!

  • Karel

    Asi jste mě nepochopil priony  způsobené nemocí šílených krav nezahubíte ani ve vařící vodě jedině snad po dvou hodinách v tlakovém hrnci. Kdežto na tento virus stačí podle Karlovy university mikrovlnka 3 minuty lehce navlhčeného materiálu nebo(pokud obsahuje kovové součásti) 3 minuty osvítit ultrafialovým zářením z každé strany.

  • víte někdy když smáznu tu historii tak už nenajdu vlákno a to zejména v cizojazičném hledání

  • 🙂

  • paní Gotwaldová se k tomu stavěla laxně a premiér si dělal bžundu že se mu vrátila dcera ze Španělska a je v karanténě , soudruh Nejedlý se špacíruje po Praze a to přiletěl z Číny , samej dobrej příklad .Takže tvrdý přístup jo ale ne nahrazovat neschopnost , bohužel se ukázalo že premiérem je jen drzí a panovačný člověk co by odvolával lidi v době krize a z klíčových postů , tuším že chtěl odvolat ředitele Bulovky což je jedno ze strategických míst odkud by měl spíše naslouchat.Ten pro svojí pýchu ztratil soudnost a selský rozum.

  • tak jsi nám tady zas Marťáku namastil kázání, co?To je zas koncert blbosti a naivity.A že nepřineseš nějaké řešení, ucpávko všech diskuzí?Běžný člověk si řekne, kde na takové vymaštěné nápady chodíš?Ty pozdrave.

  • samozřejmě , ale bacha tady skončila bžunda a zavírat pusu teď není vhodné , Evropa to od.ere možná nejhůře protože jedno je jisté s tímhle totality bojují líp již z podstaty , problém je když ti dojde dech a to se může stát i Číně , hraje se o čas , nový lék , počasí , prodělaná choroba imunita - Merklová řekla že se může nakazit 70 % , sice neobratně ,ale oni jsou první kam to zavlekla manažerka z Číny a ta nechodí papat na tržnici nedovařený netopýry ani nechodí ve čtyrstupu na oběd ,takže příběh Webasto a šíření v Německu má v současné době cenu zlata a jak znam Němce tak byli první kdo předpověděl počet kdo se nakazí a podle toho přizpůsobili strategii , ale ukázalo se že po týdnu jsi na hranici zdravotnictví když máš smůlu , my si vedeme jako stát dobře , ale jen díky lidem viz.roušky a až na vyjímky poměrně disciplinovaně.(což se až divím).Dnes mají cenu i informace z Číny ale ty v žádném případě nedostaneš a budeš si muset pomoct , to co uvidíš v Evropě a metodou reverzního inženýrství i na hranici spekulací.V zásadě podle kšeftu tak je pro Čínu dnes dobře , překvapuje mi kolik léků se vyrábí jinde , třeba v Číně pro Evropu. Není to v žádném případě smrtelné ale extrémě nakažlivé a to je potvrzeno na 1000% , ta společnost má na to to zvládnout a udržet si hodnoty Evropy ale ne vznikem totality .Pokud půjdeme cestou Číny tak pro tebe každá i mylná informace má cenu zlata - máš možnost výběru , za měsíc si tady klidně nic povídat nebudem neb nám to zakážou a pak se mám spoléhat na to jestli jsem dobrý občan a čínský atašé mi dovolí koupit předražený paralen ? Někdo to tu řek Lidé bděte ale nezblbněte - na Pankrác se nevejdete , přemýšlejte.Co se týče USA tak Trumpeta zakázal letecký provoz z Evropy , ok ale doma to ponechal a to už si to někteří přinesli z letadel letící z Ameriky do Evropy takže pozdě a letecký provoz se ukázal jako největší roznašeč , prostě stísněný prostor a rychlý a dlouhý dolet, kolik lidí si potvůrku dovezlo z Itálie ale chytily ji v autě nebo autobuse to už neznáš , ani procenta ani nakažlivost v prostoru a v čase , to mají jakž takž v Číně a na zakladě syntézy zavřeli fabriky na 2 měsíce ,opravdu si myslíš z ohleduplnosti vůči dělníkům a občanům?, ne aby nepad systém!Takže USA vůči Evropě ve finále může být ještě horší . Držte se toho co víme je to kapenková infekce a šíří se nakažlivě v prostoru (kdeže by napadlo že bude člověk potřebovat informace z opzhn ) a už je tu první závěr roušky kvůli druhým a ochranné brýle pro sebe povinně a pokud možno kšiltovky, jenže pokud to nevymyslí někdo z hůry tak tě neslyší a i lidé co nic neví křičí jaký si šašek a na povel jen aby si netrhli vůdcové ostudu.Chápeš ten rozdíl mlčení a umlčení ?

    S pozdravem to Evropa vyhraje .

  • Pan profesor Prymula konečně nasadil mantinely, které měly být nastaveny už dávno!

    Paní Gottwaldová se k problému stavěla dost vlažně - bylo chybou, že vláda její práci

    tolerovala - o Ministerstvu zdravotnictví nemluvě!

    Ale první případ registorvali ve WuChan už 15. října 2019 - a od té doby se dělo ... (co asi)!

    Zaspal celý svět!

     

  • Děkuji, chráním se, jak jen umím a dovedu. Vám přeji také všechno dobré

  • Běžně se u citace uvede i zdroj. Děkuji Vám i panu Jéglovi za upřesnění onoho zdroje. 

  • Tedy to je gejzír kreativity. Ta skrytá jména a srovnání. Někdy máte jak vidno světlé chvilky.

  • Přemýšlíte někdy nad tím, kde má limit lidská prostota?? Pokuste se prosím.

    Jestli to umíte líp, přihlašte se přes ČT1 - jistě Vás rádi podpoříme. Kdo umí, umí. 

  • josef.chmela

    Máš pravdu. Bojí se přitvrdit ještě víc a bylo by to na místě kvůli takovým jako jsi ty.

  • pokud budete mít čas tak si to na níže uvedeném odkazu od pana Jégla přečtěte bez předsudků , analyzujte a porovnejte , osobně je mi líto obyčejných lidí v Číně , ale určitě ne vládnoucí kliky .

  • vidíš jak si tupej i slipy nebo rouška z vlajky může být hranice ochrany pro druhé a u ostatních pro tebe .Jojo  tupouneokoune alias rodrigo.Teda kalhotky od milenky max 10 min starý vyvolávají i jiné touhy , 🙂ale budeme zdpovědný k příštímu životu tak holt to odsunem.

  • né virus ale zasažené hodně plíce to se stává i jinak

  • nojo ale kdo moh tušit že bude z roušek  , to ani hradní "bard" nevěděl a ted má bobky co mu Minář doručil , a jestli je to nejedlý nebo jedlý a měkčený či pořádně tvrdý , s jeho zubama už by to nemusel skousnout.

  • no ona totalita tvůrčí práci nepřeje , myslím že si ve věku kdy by tě to mělo dojít.A jen tak mimochodem nikoho neuctívám a víra má hlava , ruce ale už to taky není ono.

  • tak se chraňte ochranými brýlemi , nosit jakékoliv ochrany zraku je důležitější než stanné právo . Možná si to ještě pamatuju z té ochrany proti ZH  , ale ona kapénková nakaza připomíná aerosol a jeho fungování při proniknutí do organismu.Jo to mi bylo 19 zvracel po 10 km do OM10 a komunista v Číně když řek slovo zisk tak ho popravili .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit