Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pavel.Jegl

    Humanitární pomoc?

    Metaforicky a cynicky se dá říct, že čínský režim k nám hodil virovou bombu. Teď nám posílá obvazy na zranění, které si nechal dobře zaplatit...

    Myslím, že není potřeba to rozvádět, Toscali.

    (Tím nepodsouvám Číňanům žádné špatné postranní úmysly. Je to pro ně prostě dobrý byznys s čínskou nákazou.)




  • ještě , v Německu, Itálii, Velké Británii, Španělsku nebo ve Francii 20% u nás 5 % určitě ne jediný ale možná to rizikový faktor je

  • Teda teď beze srandy , jste schopen v té statistice vytáhnou kolik lidí bylo přeočkováno proti chřipce ?Tuším že někdy (jedenkrát) v minulosti bylo očkování k ničemu a chřipku zhoršovalo , nemůže to být jeden z přitěžujících důvodů , mimo stáří apod.Možná by to bylo ponaučení pro další země Evropy , pokud máte možnost zkuste  promyslet cos tím.Prostě mě napadlo jestli v Itáli nebo Německu není větší přeočkovanost , možná je to íčovina , ale sedělo by to protože u nás ta přeočkovanost není taková jak v Německu a co se týče kultury  ,zdravotnictví apod.tak jsou nám nejblíže , teda původní obyvatelé.Zkuste to já to neumím.

  • no pak ušlapali dost lidí

  • S takovým úspěchem že teď mají obavy z těch co se vrací ze světa , tuším že se tomu říká reexport , bylo by načase říkat si pravdu a na té Číně mi něco nesedí , ale třeba zbožné přání obdivovatelů totalit je lék .Doufám že si  komunističtí oligarchové v Číně nemyslí že je lepší vydělávat prachy ve světě než se starat o vlastní protože mají dost lidí .Nas mnogo - to už tady bylo.V takovém případě jsme v Evropě jenom hračičkové kterým chybí pár figurek z člověče nezlob se.

  • zařídit , vyrobit v Česku - on má novinář tyhle pravomoce ?Není náhodou od toho ten eštébák , team na PR  a sát dotace to mu jde , ale roušku nechat vyrobit na území Česka to je nad jeho síly.

    Jestli  dobře čtu tak k obr prů.eru spěje Londýn a Berlín .To může být tóčo o jakém se ani nezdá a vypadá to že ta potvůrka nejvíc nakazí když ještě nic nepoznáte .Snad to nebude takové IG Farben naopak .Ani domyslet kdyby to mutovalo tak jak je to nakažlivé , jak by se hodily ta data z Číny , zatím pro nás jsou alespoň data z Itálie , v ČR to asi nebude tak zlé ale i Italský scénář nelze 100%vyloučit.

  • Citace z jednoho článku : Čína tajila sekvenci viru nejméně týden, pak tajila vzorky viru a téměř stoprocentně podhodnocovala počty nakažených i mrtvých. Je prakticky jisté, že právě kvůli tomuto trestuhodnému zdržení, kvůli dobrému jménu čínského režimu, teď po celém světě umírají lidé. Že je Čína ochotná nikoliv rozdávat ale prodávat potřebný materiál je milé a pomůže to. Nejsou ale vzorem hodným k následování. 

    k tomu není co dodat a pravděpodobně se tomu děje dodnes a jestli prodávají roušky světu (i když pro nás je to dobré)a pro vlastní nemají tak to už je genocida kterou docela umějí právě ty totáče.


  • Z Kyjeva dnes v 11:00 vyletěl obří letoun Ruslan do Číny pro 106 tun roušek, respirátorů a testů na koronavirus nového typu, které dopraví do Česka.

    Skoro by mě zajímalo, jestli panu Jeglu a panu Janákovi nesmrdí tato humanitarní pomoc od  soudruhů z komunistické ČLR. A jestli se nestydí za to, že patří mezi ty, kteří nejsou schopni to zorganizovat, zařídit a vyrobit v Česku.



  • mun.go

    Je Taiwan (ROC) také Čína (PRC)? Čína se velmi snaží, aby byla ...

    Paní Denemarková uveřejňuje zde a zde rady z Taiwanu.

  • josef.chmela

    Řešení pandemie není o hraní si na lidská práva a demokracii. Jak se má postupovat předvedli celému světu s úspěchem v Číně.

  • Ano, někomu stačí když mu fýrer řekne co má dělat a když nezlobí tak mu dá naž.at.

  • Gorobilypes

    Poznání z krize nikdo nepotřebuje EU a nikdo nepotřebuje senát

  • potápění není šnorchlování a korálovej svět tady můžu hledat tak v kině🙂

  • Je si pisatel opravdu jist, že to co se teď děje není pouhá "nemoc šílených krav"? 😉

  • I Vám přeji jen to dobré pane redaktore. Držte se. Držme se společně. 

  • Pavel.Jegl

    Omluvám se za 'kopaneček', nebyl na místě, přepískl jsem to. Byl jsem včera přetažený, zařizoval jsem hafo věcí, k tomu jsem si nešika popíchal prsty při přišívání gumiček k rouškám, a tak jsem zbytečně vypěnil. Pevné zdraví, Jindřichu.

  • Karel

    Pořád nechápu jednu věc proč je potřeba tolik respirátorů to nemají výměnné dýchací vložky, nebo se po desinfekci a sterilizaci nedají použít vícekrát vždyť to není žádný AIDS nebo nemoc šílených krav je to jen "obyčejný" byť sofistikovaný virus. Když byl kluk malý pral jsem první tři měsíce a žehlil třicet plínek denně abych ulehčil manželce protože nebyly tenkrát plínky na jedno použití, nebo je to jen alibi pro některé státní zaměstnance , aby se vyhnuly svým povinnostem. Mohl by mi to někdo přiblížit protože mi to není zcela jasné. Na Tajwanu odsoudili člověka který to dělal ale možná nebyl sám a proto se s tím virem "porvali" docela dobře a roušky byť obyčejné nosili všichni.

  • josef.chmela

    Tak se potápěj u nás, pokud to umíš. V Egyptě se potápět, to umí každé děcko.

  • činit musí ti co to maj v popisu práce smrdutá rybko z agrovyžerto , já chtěl letět na 3týdny do Egypta se potápět , tak to odložim .

  • Já rozumím docela obstojně česky, pane redaktore. Děkuji. 

    Nebo ten rádoby ruský pozdrav něco znamená? Tak trochu kopaneček do kotníku? To tedy neděkuji. Hezký večer. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit