Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • já Hitlera a jemu podobný nerad🙂

  • Bych se  držel názoru toho pána s doutníkem , ano komunismus je svinstvo ale na nacismus nemá.Zejména v kultuře je dnes vidět jak se NĚMECKÝ NACISMUS zlehčuje a odsun byl stejný zločin prý jako okupace , škoda že pamětníci vymřeli a v Německu jako by se rodili jiní , co pamatují ty" statisíce" mrtvých při odsunu a naše média jako by jim ještě lezla však víte kam.

  • Ty jsi měl radit Hitlerovi  by s těma tvíma nápadama vyhrál válku  .

  • Pavel.Jegl

    Ano, tohle nekulaté výročí jsme pominuli, stejně jako nekulaté výročí, které si dodnes se slzou i jiskrou v oku připomínají Rudá Marta a společenstvo srpu a kladiva u hrobu Klementa Gottwalda (25.2). Omlouvám se za obojí opomenutí. Do svidanija, Jindřichu.

  • Trochu mi v těch katastrofických zprávách zanikají informace o lidské podpoře a solidaritě. A není jí málo. Nebo se to nehodí?

    Nevyjadřoval jsem se v minulosti laskavě o hospodských v Praze, ale teď se trochu hanbím.
    Pokud restauratér, majitel hospody pozve lidi ve službě veřejnosti na občerstvení zdarma, pokud pošle jídlo lidem, kteří jsou kvůli nám v jednom kole, potom před takovým člověkem klobouk dolů. Já, bezvýznamný jedinec moc děkuji za takový příklad a konání. 

    Nemusí to dělat a udělá to - za své a ze svého. 

    Myslím, že právě v této chvíli (a skoro bych řekl, že bude hůř) je potřeba takové aktivity sdílet veřejně, protože ne každý se chová jako ho.ado a chystá se rabovat regály (především s chlastem, čehož se asi také brzy dožijeme). 

  • Brzy nás bude ohrožovat čínský sajrajt v podobě ochranných pomůcek. Můžete být někdy alespoň kapinku objektivní, nebo na to prostě ve své nenávisti už nemáte? 

    Na Hitlera už je pozdě, ale na padesátá léta je pořád aktuálno? Ono když si člověk zachce bít psa, tak si prostě hůl najde. 

  • Teď jste všichni připosraní, co. Modlit se neumíte a až koronavirus přejde, zase se nenecháte očkovat, lumpové.....

  • Nepomáhá nikdo hlavně selhala unie.Eu diametrálně zklamala. Posíláme při každém průseru peníze  a pomoc do celého světa a Unie(už to slovo jasně říká co by to mělo být) vůbec sobě a členům nepomáhá.Toto novodobé RVHP je k hovnu.Jen moloch na tok peněz.Hlavně že si dotáhnou zahraniční dělníky, aby kola kapitalismu nic nezastavilo.

  • Přání otcem myšlenky

  • Na to se ptej Němců a Francouzů tyuž do ní dali 260milionu euro

  • josef.chmela

    Nech se vycpat ty mentálně opožděný obdivovateli USA teroristů a nefungující EU a demokracie.

  • Bude to asi tím, že Adolf Hitler je téměř 80 let pod drnem a národ má trochu jiné starosti.

    Prostě se teď zajímají o sajrajt z komunistické Číny který ohrožuje jejich zdraví a zdraví jejich blízkých.

  • Nějak nám v té záplavě koronů zapadlo včerejší výročí, kdy Adolf Hitler stanul na Hradě. německá okupace se nehodí. Kurva hoši Guttentag.....

  • Zajímalo by mě kde je zase schovaný čínský mlok Miloš Zeman ?

    Měl by být příkladem pro své voliče, neboť zrovna je  koronavirus nejvíce ohrožuje. Trocha podpory by nezaškodilo.

    Když olizoval čínské a ruské zadky byl vidět všude, teď je zalezlej jak poslední připosránek.

    Vrchní velitel.🤮

  • Přednosta Zdravotního ústavu v Římě, pan doktor  Silvio BRUSAFERRO, když komentoval nové epidemiologické údaje, doslova řekl - "Analýzy, které provádíme, ukazují, že zesnulí pacienti jsou převážně vyššího věku - v průměru 81 let. 

    - 80% z nich má více než 2 (dvě) diagnózy současně, 

    - 60% má více než 3 (tři) diagnózy současně, 

    -   2% zemřelých s potvrzenou přítomností virusu 2019 CoVi-D(2) žádná další diagnosa, vedoucí ke smrti zaznamenána nebyla - pouze u 2%, pánové a dámy! 

    - 16% zemřelých v naší zemi (Italii) je ve věku mezi 60-69 lety, 

    - 30% je ve věku mezi 70-79 roky, 

    - 42% je ve věku mezi 80-89 roky 

    - 06% je ve věku nad 90 let."

  • Proto je třeba obnovit hedvábnou stezku z Číny.😂

  • Pěkné je Marťáku, že ty s tím všim, co jsi tady naprášil nic neuděláš.Předvádíš tady opakované defilé blbosti, upachtěný dopisovateli.Jinak jsi bezmocný.A ta tvoje naprostá bezmoc je to nejkrásnější!Nikdy to nebudeš mit jinak.

  • Nejvíc mě těší jak se ukázalo že nefunguje EU.

  • jo ochmelko pomoc si musíme sami a máme na to kapacity a spoléhat se na dodávky z Číny je asi tak moudré jako tvrdit že když chrchlá celá Itálie tak se to Čecha stojícího v Miláně na náměstí nedotkne neb není Ital.Samozřejmě pomoc je dobrá ale ani v té slavné Číně neví jestli to nejde tkzv. ve vlnách a pak už nikomu nedají ani papundekl na hubu.Nota bene nemáš vůbec žadné informace a klidně to může fungovat tak že na vlastní lidi kašlou aby byli v zahraničí za zachránce , tím se také některé totality proslavili , tady platí zachraň co můžeš ale když sám neumíš plavat tak tam neskákej neb pak musí zachránit dva.Pokud vím tak Wuchan je liduprázdnej , no doufám že né proto že už žádný roušky nepotřebují.Kapišto ty obdivovateli komunistickejch a jinejch totáčů.Celá slavná EU ještě před dvěma týdny včetně tupého Babiše tvrdila že se to týká těch co žerou syrové luskouny s netopýrama.

  • Karel

    Jedna lékařka vyvinula test napsaly Novinky je to divné když "rychlotesty" jsou dosud dostupné pouze v Číně kde na tom pracovaly desítky výzkumníků renomovaných institucí a laboratoří tak já se také hlásím s jedním "testem" (na deset vteřin stačí zadržet dech a pokud vás to nenutí ke kašli nemáte virus jak také napsali na Novinkách) neberte mě vážně, jen jsem chtěl přirovnat možnou absurditu a po zkušenostech s některými médii "možná" pravdivou. Pravdu se nedovíme ale nevěřím té "paní doktorce" a pokud to pravda je (Janouškova laboratoř kdy Janoušek vzhledem k odsouzení k nepodmíněnému trestu může mít  zájem poškodit tento systém)  je to na odstoupení ministra zdravotnictví.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit