Přejít na výpis diskuzí

Brian Connolly

OSOBNOST 30.7.2007 
40 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Krásná doba,krásná hudba. Bohužel stárneme ,ale tahle hudba byla nadčasová a dodnes osloví.Tohle si člověk zapamatuje navždy, dnešní věci za týden zmizí...
  • Díky,moc moc moc díky Brian,vyrůstal jsem na Sweetech a je to to nejkrásnější v mém životě! To ostatní bylo až pak Nazareth, Deep,Black,Led,Uriah,Judas a mnoho dalších.
    Sweet a Brian nasměrovali mou hudební chuť,díky moc.
    • Podobne aj mne
    • Jako bych to psal jááá ! "Rojí" se pořád mnoho kvalitní hudby , ale , když zaslechnu tyto "vykopávky" tetelím se blahem !
  • Krásní lidé odchází brzy,křehká dušička, talent nevídaný. Nejlepší hlas v dějinách Rocku!
  • Jo,konec 70 let to jsem měl těch sladkých 16.SWEET to tehdy za bolševiků bylo něco úžasného,nepopsatelného,senzačního....
  • Nechajte Briana odpočívať v pokoji ,počúvajte ich pesničky a majte z nich radosť a nepreberajte stále čo sa mu stalo a kde boli ostatný členovia kapely .Počúvajte ich hudbu a nie klebety vy neomylný ludia
  • Dnes má Brian narozeniny.Možná je tam nahoře slaví.Tak všechno nejlepší.Stále vzpomínám........
  • Brian je krásný chlap s krásným hlasem a proto ho stále poslouchám.
  • na sweetech jsem vyrůstal posloucham je stále mimochodem ženil jsem se 5.10. *3*
  • Brian mě moc chybí.Vzpomínám na něho s láskou.
  • liame
    9. února to bylo 15 let, co odešel tento krásný muž s nádherným hlasem. Zpíval úžasně rock, ale i nádherné balady. Svým hlasem zazpíval všechno. Byl a je nezapomenutelný.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit