Přejít na výpis diskuzí

Brian Connolly

OSOBNOST 30.7.2007 
40 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sweet

    Podľa mňa je Sweet jedna z najlepších skupín 70.rokov!! *4* Zbožňujem ju a hlavne Briana, len ma mrzí že ako dopadol *9*
    Sweet forewer!!!
  • THE SWEET

    Já si tu dobu velice dobře pamatuju.Měli jsme na západě možnost sledovat Německou televizi.Byl to naprostý šok,když se v pořadu Disco na ZDF objevila tahle skupina.Celá naše parta 16-18-ti letých kluků a holek jsme je bezmezně milovali.Sháněli jsme 1000x slepované mag.pásky s jejich muzikou.Vidět je na obrazovce,hlavně Briana a Micka,bylo pro nás jako droga.Dnes už to nikdo nepochopí a moje děti,když si tuhle muziku dnes pouštím,tak se mi smějí.Před časem jsem navštívil jejich konzert.S původní formace už zbyl jen Andy.Hráli pěkně,ale staří Sweet už to nebyli.Je to taky tím,že dnes nám je o 35 let víc...ŠKODA. *3*
    • Re: THE SWEET

      Tak to je moc pěkně napsané.Díky
  • skotsko

    65. narozeniny

    Před časem se narodila hvězda,
    neobyčejně jiskřivá hvězda Brian Connolly.
    Milovali jsme ho, obdivovali.
    Byli jsme šťastní, že je, tato osobnost,
    která nám teď moc chybí.
    Hvězda byla vrácena na nebe,
    třpytí se, a bude stále.
    Bude věčně v našich srdcích a myšlenkách.
    Briane jsi nezapomenutelný!!!
    5.10. 1945
  • Brian je krásný chlap s krásným hlasem a proto ho stále poslouchám.
  • skotsko

    Brian

    Brianův hlas je fascinující !
  • skotsko

    12.výročí úmrtí Briana

    Dnes je tomu právě 12 let, co navždy odešel Brian Connolly.
    Zůstává ale stále v našich srdcích. *4*
  • Díky,moc moc moc díky Brian,vyrůstal jsem na Sweetech a je to to nejkrásnější v mém životě! To ostatní bylo až pak Nazareth, Deep,Black,Led,Uriah,Judas a mnoho dalších.
    Sweet a Brian nasměrovali mou hudební chuť,díky moc.
    • Podobne aj mne
    • Jako bych to psal jááá ! "Rojí" se pořád mnoho kvalitní hudby , ale , když zaslechnu tyto "vykopávky" tetelím se blahem !
  • Krásní lidé odchází brzy,křehká dušička, talent nevídaný. Nejlepší hlas v dějinách Rocku!
  • liame
    9. února to bylo 15 let, co odešel tento krásný muž s nádherným hlasem. Zpíval úžasně rock, ale i nádherné balady. Svým hlasem zazpíval všechno. Byl a je nezapomenutelný.
  • Krásná doba,krásná hudba. Bohužel stárneme ,ale tahle hudba byla nadčasová a dodnes osloví.Tohle si člověk zapamatuje navždy, dnešní věci za týden zmizí...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit