Přejít na výpis diskuzí

Brian Connolly

OSOBNOST 30.7.2007 
40 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Podobne aj mne
  • Krásná doba,krásná hudba. Bohužel stárneme ,ale tahle hudba byla nadčasová a dodnes osloví.Tohle si člověk zapamatuje navždy, dnešní věci za týden zmizí...
  • Jako bych to psal jááá ! "Rojí" se pořád mnoho kvalitní hudby , ale , když zaslechnu tyto "vykopávky" tetelím se blahem !
  • Díky,moc moc moc díky Brian,vyrůstal jsem na Sweetech a je to to nejkrásnější v mém životě! To ostatní bylo až pak Nazareth, Deep,Black,Led,Uriah,Judas a mnoho dalších.
    Sweet a Brian nasměrovali mou hudební chuť,díky moc.
  • Krásní lidé odchází brzy,křehká dušička, talent nevídaný. Nejlepší hlas v dějinách Rocku!
  • Jo,konec 70 let to jsem měl těch sladkých 16.SWEET to tehdy za bolševiků bylo něco úžasného,nepopsatelného,senzačního....
  • Nechajte Briana odpočívať v pokoji ,počúvajte ich pesničky a majte z nich radosť a nepreberajte stále čo sa mu stalo a kde boli ostatný členovia kapely .Počúvajte ich hudbu a nie klebety vy neomylný ludia
  • Dnes má Brian narozeniny.Možná je tam nahoře slaví.Tak všechno nejlepší.Stále vzpomínám........
  • Brian je krásný chlap s krásným hlasem a proto ho stále poslouchám.
  • na sweetech jsem vyrůstal posloucham je stále mimochodem ženil jsem se 5.10. *3*
  • Brian mě moc chybí.Vzpomínám na něho s láskou.
  • liame
    9. února to bylo 15 let, co odešel tento krásný muž s nádherným hlasem. Zpíval úžasně rock, ale i nádherné balady. Svým hlasem zazpíval všechno. Byl a je nezapomenutelný.
  • super zpěvák
  • Se skupinou Sweet jsem vyrustal....byla to super skupina hlavně bubeník Mick Tucker byl vynikající....to se musí nechat... *16*
  • ruza59
    Ospravedlnujem sa..66.narodeniny,:D *3*
  • ruza59
    Dnes by oslavil Brian svoje 66.narodeniny..spomíname na teba s láskou..

    Všetko najlepšie,nikdy nezabudneme a ostávaš v našich srdciach!!
  • Re: Re: Re: Brian

    Někde jsem vyčetla novou verzi o možném zranění krku Briana, Bavil se s několika děvčaty, přišli kluci, kterým to asi nebylo po chuti a zmlátili jej.
  • to je děs!!

    A kde se to stěžuje, posílají mi pořád jakési dotazníky, tak jsem jim tam napsala, že se mi nelíbí, co se tady děje. Přišel zpátky nějaký zmatený anglicky psaný dopis. Jsou to tady břídilové!!!
  • ruza59

    Re: Re: Re: to je děs!!!

    Kedy uz konecne budu fungovat tieto stranky???
    Je to neuveritelne,ze po niekolkych staznostiach vsetci administratori na to kaslu!!!
  • Re: Re: to je děs!!!

    To je v prčicích,u jednoho jsem přihlášená, u druhého to nejde a když se tam dostanu, tak se ukáže stránka tiscali a jsem v háji, protože z tama už se nedá nikam dostat!!! Jinak se máš? Já nemám vůbec čas, je to děs už zase na noční.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit