Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Holky, četla jsem ted na netu, že je Harry gay :( myslite, že to je pravda???
    • To podle mě určitě není ;)) nevěř bulváru, vymyslí cokoliv, hlavně aby měli sledovanost..
    • Ať už je gay nebo ne, tak můj názor na něj se nezmění. :) Jinak doufám, že to pravda není, ale nepřekvapilo mě, že by byl gay, protože tak to bývá. Chlapi, po kterých ženský nejvíc prahnou jsou většinou gayové.
      • No to máš pravdu. Ale mrzelo by mě to ... já doufám, že ne, že jen nějaký blbec si dělal srandu. Psala mi to moje kamarádka ze Španělska, ale v žádných českých drbárnách jsem nic nenašla...
        • Protože ona ví, že ho mam ráda, tak mi to hned hlásila.. ale vážně hledala jsem všude možně.. myslím, že ty spekulace jsou kvůli tý puse s Niallem.. :) ale tak co.. jaká holka se nevykousla se svojí kamarádkou, když byla opilá, nebo sázka.. a nic to neznamená
  • myslim si že je zvláštní že 1D budou točit film, jako jsou v hudební branži rok a hned musí točit film??? myslim si že se chtejí vyrovnat jb já ho sice neposlouchám ale myslim sí že jb si toho hodně prožil a jeho cesta ke slávě nebyla jednoduchá a tvrdě na sobě pracoval a podívejte se kam to teď dotáhl?? začal od 0 a ted ho zná každý na světě. A 1D se zucastnily pouze nejake soutěže kde vlastne oni nemuseli nic delat a proslavila je televize myslim si ze one direction jsou docela trapný samozřejmně neodsuzuju ty co je poslouchaj at si kazdej poslouchá koho chce ale jb si myslim ze si toho prozil víc nez 1D a jejicch film nebude stát za nic *6* *6*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit