Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takhle nechat svého dědečka v bídě?! *8* Dříve jsem si o tobě myslela úplně něco jinýho.S takovou budou mít všichni milionkrát radši toho dědečka než tebe JUSTINE!!!

    !!!NESNÁŠÍM TĚ JUSTINE!!!
  • Jak to víme? Asi se o něj trochu zajímáme, ne? Čteme knihy o jeho životě? Jedinej kdo za ním kdy stál byla jeho maminka! V životě jsem neviděla fotku s jeho "děděčkem"! Teď když je slavnej tak se o něj najednou zajímá!!!! *13*
    • Přesně!! chtěla bych vidět vás jak by jste se zachovali, kdyby za váma přišel někdo kdo se o vás absolutně nezajímal a nepomohl vám když vám bylo nejhůř. Daly by ste mu něco??? a nepište tady něco jako ano je to moje rodina atd. chci slyšet pravdu
  • Jděte někam. Jen se někde objeví něco špatného tak napíšete článek, ale o dobrých věcech co dělá nemůžete! -_- Ty peníze si vydělal on, tak proč by je měl někomu dávat?! A i kdyby o ně poprosili tak jim je dá!! Prarodiče z matčiny strany ho v podstatě vychovali! Tak co by se jim nezavděčil?!
  • Lakomý? Lakomý? To myslíte vážně? Víte kolik peněz daroval? Víc než vy dohromady vyděláte za deset let! Jste ubozí! Že vám to už vážně není trapný! Najděte si někoho jinýho, do koho se budete neustále navážet! Začněte třeba u sebe! Komu jste vy kdy co darovali?! Nic. Jste nějaký trapný, anonymní socky co sedí za Pc a stále do něj jen rejou! UBOŽÁCI!
    • Jasně když bude chtít tak nemusí darovat nic vždyť sou to jeho vydělaný peníze a navíc už je plnoletej.
  • A jak víte že to není pravda? Vy se ho zastáváte jenom protože jste jeho fanoušci já mam sice jeho písně taky ráda ale to neznamená že je svatej a i když ten děda mohl bejt taky hajzl když byli malý tak teď žije v takovejch podmínkách že by klidně mohl i brzo zemřít.
    • jo a treba justin nemohl zemřít když byl malej a neměli nic jíst jako tende člověk , na justina kašlal ale najednou když se stal slavným tak je hned na něho strašně pyšnej a hned od něj chce peníze
  • víte ten jeho dá se říct "dědeček" když byl malej a žil jenom s matkou a němeli co jíst, pít tak se topil v pěnezích, a jim nedal ani cent!!!! Tak my vysvětlete proč on by měl dávat peníze jemu
  • proboha co si vy všechno vymýšlíte jako jsutinův děda bieber justinovi nedával nic Lakomý ?? to myslíte vážně když justin byl malej a on bohatej tak se na justina sprominutím vy*** neměli co jíst a byli chudá a víte co dal ten hodnej děda justinovi ho*** !!!!!
  • Nechápu ten titulek. Možná v jiné zemi, ale v ČR. Vždyť naši politici po roce 1989 dělají ohledně starým lidem přesně to co je v titulku článku a ještě těm mladým nemakačenkům tvrdili, kdyby nebylo tolik důchodců tak se máte lépe. Dnes sklízí to co zaseli naši politici. Dnešní vláda v čele Nečasem je toho jasným důkazem.
  • taková píčovina !!! justin by to nikdy neidělal omg !!!! nesnášim ty kreteny co to mohly napsat! *16*
    • Další trapná Belieberka. *16*
  • A jak ty to vlastně víš že když byl malej tak že na něj sral hmmm..... *3*
    • jo tak třeba žeby to jeho mamka psala v knížce o jejím životě?? aha :D a já myslim, že by si takovou věc nevymýšlela :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit