Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A? Kdyby se o něj zajímal dřív než se proslavil, tak by se o ně Justin postaral. *3* Nevím jestli jste si toho všimli, ale on pracuje 24 hodin denně, nemá zrovna čas na to se s někým kamarádíčkovat. Kdyby ho děda požádal tak mu Justin rád pomůže, jako všem ostatním, kteří to potřebují! Ale že o něm řekne "Vždycky jsme věděli, že Justin není zrovna hodné a milující dítě," tak co čeká? Justin je človek s největším srdcem na světě! Nemá lehklej život, a tohle o něm řekne rodina? Tak to ať se jdou zahrabat někam hodně hluboko! V životě by se mu už neměli podívat do očí! *10*
    • On pracuje 24 hodin :D ten musí bejt teda vystresovanej co?
  • kiss.miss
    HMMM to ho teda dobře vychovali.
    "Až budeš velký a mít korunky, nedávej nám nic a nech nás chcípnout ve špíně...Pamatuj moje slova Justine!"
    • aha a tebe zase nevychovaly, jak tak vydím, že neumíš přemýšlet :D
      • kiss.miss
        A já napsala něco o přemýšlení?? Tebe zase vychovali, že si domýšlíš. Jinak neboj, já jsem vychovaná dobře, dokonce natolik, abych se nezastávala člověka, co by si o mě ani kolo neupřel. Ty to máš zřejmě naopak. Nauč se nové hlášky, protože přemýšlet chtě-nechtě musí každý, přečti si něco o psychologii(jestli umíš číst).
      • sorry ty umíš přemýšlet nezdá se mi

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit