Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Popravdě, připadá mi hloupá celá tato vlna odporu a nenávisti vůči Lukášovi. Jako jakákoliv jiná soutěž založená na smskách od diváku i zde vyhrává ten, s většími sympatiemi než ten, kdo opravdu něco umí. Ale vždyť zrovna tady vážně o nic nejde...Pořad slouží k pobavení diváků, k potěšení oka a ne k tomu, aby se každý do někoho strefoval. A na druhou stranu, chtěla bych mít tolik času, aby mou největší starostí bylo vytáčení se kvůli takové kravině *3*
  • Nechápu ,co vám na něm přijde legračního. Mě se osobně víc líbí vtipy M. Ebena než Pavlaska. Jestli má Pavlásek dobrý vtipy ,tak já jsem anglická královna.
    • Jenomže tady se bavíme o tanci a ne o vtipech Vy vtipe. A že by zrovna Váleček sršel vtipem, to asi né, to asi myslíte jinýho Ebena, než znám já.
  • A já Lukášovi zrovna fandím, v tomhle blbým čase člověk aspoň přijde na jiné myšlenky. Tančit neumí, ale aspoň pobaví. Nejvíc prskají ti, kteří sami umí kulový, takže - Lukáši do toho.
    A ted do mě mínusáci.
    • Čím proboha baví,ten rádoby bavič ?
  • Toto je jeden z pořadů,na který se rád podívám,protože se tam kloubí elegance,krása z pohybu ,co v tomto státě několik let již chybí.Porota je na úrovni,ale někteří tzv.tanečníci ani neunesou prohru.Pana Pavláska bych rád viděl v jiném pořadu než je tanec.Jeho vtipu a hlášce na porotu jsem se zasmál pouze jednou.Pana Mareše nemusím,ale mile mě překvapil nasazením a tak jsem byl otráven při jeho nespravedlivém vyřazení.To není o soutěži,kráse,ale o švejkárně,která nás tady provází na každém kroku.
  • njn, šášula neumětel, co imponuje mnoha divákům, kteří si pak najednou připadají důležitější a schopnější... a mimochodem... někdo snad věří údajným výsledkům SMS hlasování?*1*
  • Je to neskutečný magor
  • i já mu moc a moc fandím a už se zase těším na sobotu,až ho uvidím....to se zase pobavíme....
  • Proč nevnést do Stardance trochu legrace? Je to zábavný pořad. Proč bych se měl dívat s vážnou tváři na tzv. "celebrity" jak tancují? Ať herci hrají, moderátoři moderují, boxeři boxují. Na tanec se rád podívám, když tančí profíci, na muziku, když hrají muzikanti, na fotbal, když hrají fotbalisti. Proč bych se měl dívat na fotbalisty, jak tančí, muzikanty když hrají fotbal, či boxeři jak moderují. Postaveno na hlavu. Když to sledovat, tak proto, že v očekávám legraci. Jinak to nemá smysl.
  • Fandím mu a přeji, ať se dostane co nejdál...! je to zábavný pořad a i takový Kadl Got je emeritní Slavík..
  • kiss.miss
    Mě zas tolik hrozný nepřijde, ale je prkený, nepohybuje se ladně, ovšem nevím, zda to s jeho fyzičkou jde jinak.
    Ovšem jeho taneční partnerka je výborná.:D

    Já mu fandím, snad to těm haterům natře.:D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit