Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Toto je jeden z pořadů,na který se rád podívám,protože se tam kloubí elegance,krása z pohybu ,co v tomto státě několik let již chybí.Porota je na úrovni,ale někteří tzv.tanečníci ani neunesou prohru.Pana Pavláska bych rád viděl v jiném pořadu než je tanec.Jeho vtipu a hlášce na porotu jsem se zasmál pouze jednou.Pana Mareše nemusím,ale mile mě překvapil nasazením a tak jsem byl otráven při jeho nespravedlivém vyřazení.To není o soutěži,kráse,ale o švejkárně,která nás tady provází na každém kroku.
  • njn, šášula neumětel, co imponuje mnoha divákům, kteří si pak najednou připadají důležitější a schopnější... a mimochodem... někdo snad věří údajným výsledkům SMS hlasování?*1*
  • Já mu nefandím, podle mého Stardance není o šaškování, ale tancování. Nicméně mi přijde L.Pavlásek jako slušnej kluk. To, že neumí tancovat, není systémovou chybou pořadu. Nenávistné hlasy nechápu. Ti co ho nemají v oblibě, by měli hlasovat "jak blbí" k radosti všech operátorů, aby vypadl.
    • Je to Vydat každým coulem!!!!
  • Je to neskutečný magor
  • Nechápu ,co vám na něm přijde legračního. Mě se osobně víc líbí vtipy M. Ebena než Pavlaska. Jestli má Pavlásek dobrý vtipy ,tak já jsem anglická královna.
    • Jenomže tady se bavíme o tanci a ne o vtipech Vy vtipe. A že by zrovna Váleček sršel vtipem, to asi né, to asi myslíte jinýho Ebena, než znám já.
  • Popravdě, připadá mi hloupá celá tato vlna odporu a nenávisti vůči Lukášovi. Jako jakákoliv jiná soutěž založená na smskách od diváku i zde vyhrává ten, s většími sympatiemi než ten, kdo opravdu něco umí. Ale vždyť zrovna tady vážně o nic nejde...Pořad slouží k pobavení diváků, k potěšení oka a ne k tomu, aby se každý do někoho strefoval. A na druhou stranu, chtěla bych mít tolik času, aby mou největší starostí bylo vytáčení se kvůli takové kravině *3*
  • A já Lukášovi zrovna fandím, v tomhle blbým čase člověk aspoň přijde na jiné myšlenky. Tančit neumí, ale aspoň pobaví. Nejvíc prskají ti, kteří sami umí kulový, takže - Lukáši do toho.
    A ted do mě mínusáci.
    • Čím proboha baví,ten rádoby bavič ?
  • i já mu moc a moc fandím a už se zase těším na sobotu,až ho uvidím....to se zase pobavíme....
  • Ja mu fandim.... *3*
  • kiss.miss
    Mě zas tolik hrozný nepřijde, ale je prkený, nepohybuje se ladně, ovšem nevím, zda to s jeho fyzičkou jde jinak.
    Ovšem jeho taneční partnerka je výborná.:D

    Já mu fandím, snad to těm haterům natře.:D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit