Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je to pravda že Zayn Malik odešel?Mněla jsem ho ráda,ale i když né nejradši ze skupiny 1D . Byl fajn a vždy bude.
    (PS:tedy doufám.) *13* *3*
    • Adriana píše ti tvoje žena je změna stebou šla se mnou hodit že si rozešel s perrie už stěnou budu ráda já tak dík za čas se fakt rozpadla oné direction jako všechny z já nich tam chtěla vystoupit a zpívat zpěvačka 1D já dekujem na psaní už ne jsi sám tak dík za ženu budu ráda stěnou hodit rozvodem
  • No tak on uz má stejne svoji písničku... Takze si myslim ze s tím uplne skoncovat nechce
    Mimochodem i Česko a slovenko máme boyband - https://www.facebook.com/pages/United5-cz-sk/907583862609916?ref=hl
  • Text Vašeho příspěvku *2*
  • no je ni *6* *6*
  • A čo si myslí že sa tých novinárov zbaví? Teraz po ňom pôjdu ako supy po mäse *9* *9* *9*
  • Je hloupý. To si myslí že na něho všichni zapomenou. Fanoušci ho stejně budou odchytávat na ulicích. Tak proč do toho X-factoru chodil ,když chtěl být normální.
  • mlcte horší by bylo kdyby odesel LOUIČEK ten je nejlepší z kapely nebo harry to by byla hrůza ne nejaky zayn ktery ani neumi pořadne zpivat ma nejhorší hlas ze vsech tak co paneboze jakýsi zayn malik nejhorší clen kapely *16* *16* *16* *16* *16* za to louiček jejiny nejlepší clen kapely a nejkrasnejsí proste nej *14* *14* *14* *14* *14*
    • a ty si dokazala co ?????? ze takhle debilne komentujes -_- chtela bych slyset tebe -_- a nebo raci nee este bych ohluchla a za to mi to vazne nestoji -_- ses uboha nána ktera umi jen urazet a nic vic a nic neumi nejdriv se koukni kam to dotahl on a kam ty vsadim se ze ty by si ani do takovy souteze jako Zayn nesla jak by si byla posrana z toho aby te nezprcaly ze neumis zpivat a este by ohluchly :D :D *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* tak raci drz hubu a blbe nekomentuj -_- ubožačko..... !! TLEMIM TE :D :D :D :D !!!!!!
    • SherryBirkin
      jde vidět jaká jsi fanynka 1D.. Když nemáš ráda všechny nejsi žádná fanynka ale haterka *11* *11* *11* *11* *16* *16* *16* *16* *16*
  • mlcte horší by bylo kdyby odesel LOUIČEK ten je nejlepší z kapely nebo harry to by byla hrůza ne nejaky zayn ktery ani neumi pořadne zpivat ma nejhorší hlas ze vsech tak co paneboze jakýsi zayn malik nejhorší clen kapely *16* *16* *16* *16* *16* za to louiček jejiny nejlepší clen kapely a nejkrasnejsí proste nej *14* *14* *14* *14* *14*
    • Co tady urážíš ty... prava Directionerko to si rikas Directionerka ze milujes jen nejaky cleny a ostatni jsou blby a neumeji zpívat?? twl koukni se na sebe beztak zpíváš jak 90ti letej chromej dedek a budes tady rikat o Zaynovi ze neumi zpívat dej si po palici normálně -_-
  • Violetta15
    Né prečo odišiel veď to uš nebude ono *9* *9* *9*
  • já nemusím one direction ale podle mě odešel ten nejkrásnější ale to je jedno *2* protože nejhorší bude ve škole jak holky brečí kvůli Zaynovi a na fb jsem viděla jak se 107 fanynek zabilo kvůli němu! *8*
    • to je pravda ale podle mně buzeruje *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit