Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • doufám že neodejde, jinak bych to nevydržela. Mám je všechny ráda *13* ať držej po sobě.
  • Ja klukum držím palce aby drželi při sobě.Kdybi Zayn odešel tak takového dobreho kluka už nikde neseženou zzzayn je prostě neeeeeeeeeeeeeeeej milujiho *14*
  • No,opravdu nevím co přijde příště napříkladže se Harry Styles nechá přeoperovat na jiný pohlaví...už vám opravdu jeblo.....jo a jestli odejde budu sežraná Louiem protože se ze mě stane mrkev *7*
  • LuciikZayn
    no jestli odejde tak v tom případě jsem papež ! takové pí*oviny ! :DDDD :)) *1* *2*
  • Uz nevite co mate psát ? je to hrozny Zayn odejde a ja jse stanu papezem :D jste ubohy ! oni jsme maj radi skoro jako vlastni bratri boze muj nikdy by se nerozpadly
  • Jasně, a já jsem růžový poník Justina Biebera. Bože... -___-
  • terezija
    to už je fact ale směšné :DD ... uplně vidim jak jim to Zayn řekl :´DD... né oni už mají fact dobrou fantazii :DD... tké kecy, to mě fact baví :D
  • to bylo jasný koho by to neunavilo a navíc jak se říká rychlý vzestup a ještě rychlejší pád *4*
  • Nějak moc mě to nesere -_-
  • Narnijští reportéři - prosím, už nikdy nepište o 1D (netýká se to jen této stránky, ale více ;) x).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit