Přejít na výpis diskuzí

Daniel Hůlka

OSOBNOST 31.12.2006 
63 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pozor gratulaci odvolávání-stornuji,nesnáším Číňany !!!
    JÁ jsem ČECH!!!
  • Gratuluji k vyznamenání a úžasnému podání státní hymny. Přeji pevné zdraví, spokojenost i zachování nadhledu, jakož i body ve Slavíku. *4*
  • Milý Danieli moc gratuluji k Čínskému vyznamenání ke vzniku Československa:))))
  • Včera 1.10.2016 jsem byla na muzikále sibyla viděla jsem vás poprvé na živo jinak v televizi.A musím říct že super.Jste vysoký pěkný chlap. *3*
  • Maira
    *14*
  • Pro mě je Dan člověk s neuvěřitelným hlasem. Je to dar od Boha.Viděla jsem záznam z pořadu "Vánoce Daniela Hůlky" tuším z roku 99 a pro mě to byl jeden z největších zážitků letošních vánoc. Děkuji,za krásné písně které nazpíval a přeji mu hodně zdraví a spokojenosti.
  • Je mi velice líto že mistr Josef Bednárik zemřel a porto bych chtěla všem lidem, kteří ho znali. Upřímnou soustrast.
  • Dan je můj dlouholetý kamarád a přítel. Je to super člověk. Pokud tady jde o volbě prezidenta je mi v celku jedno že Dan volil Zemana. I kdyby volil třeba opici tak je mi to jedno. Protože, když máš člověka nebo herce či zpěváka opravdu rád tak by ti mělo být jedno jeké chyby se dopustil a Danovo jeden hlas pro Zemana myslim že nic nezmění většina české populace volila Zemana takže nemá cenu z toho Dana obviňovat. Jak Dan sám říká: nesuď člověka za chybu dokud tu chybu neuděláš sám.
    A to je pravda. Každej si mohl vybrat a kdyby Dan nebyl mediální hvězda tak by to nikoho nezajímalo stejně jako nikoho nezajímá koho jste volili Vy. *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit