Přejít na výpis diskuzí

Daniel Hůlka

OSOBNOST 31.12.2006 
63 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dracula

    Jsem tvoje fanynka.Je to super, že si hrál Dráculu.Ahoj *1*
    • Mám ráda:Dana Hůlku

      Ahoj Dane,Mám tě moc ráda *14* hraješ super DRACULU!!!§A nechápu proč jsi brečel na tom dvd?Já vím byl jsi dojatej..Ale to nic....Já jsem byla na dráculovi.Ale byl tam:Marian Vojtko!!!Proč jsi tam nebyl ty?Mám tě moc ráda *14* *14* *14*
  • Dan

    Dan Hůlka je jedna z mála celebrit,která se nebojí říct nahlas,co si myslí.Jeho hádherný hlas je nenahraditelný.Viděla jsem ho ve všech muzikálech a je to opravdový zážitek na celý život.Jeho image a jeho soukromí je JEHO.Svoji profesi zvládá dokonale.Těším se na obnovonou premiéru muzikálu Drákula.
    Přeji mu ať zůstane SVŮJ,je skvělý.
  • Je fakt, že dlouhý vlasy mu slušely víc...ale jinak je to nejlepší zpěvák na světě!!!
  • Dan je můj dlouholetý kamarád a přítel. Je to super člověk. Pokud tady jde o volbě prezidenta je mi v celku jedno že Dan volil Zemana. I kdyby volil třeba opici tak je mi to jedno. Protože, když máš člověka nebo herce či zpěváka opravdu rád tak by ti mělo být jedno jeké chyby se dopustil a Danovo jeden hlas pro Zemana myslim že nic nezmění většina české populace volila Zemana takže nemá cenu z toho Dana obviňovat. Jak Dan sám říká: nesuď člověka za chybu dokud tu chybu neuděláš sám.
    A to je pravda. Každej si mohl vybrat a kdyby Dan nebyl mediální hvězda tak by to nikoho nezajímalo stejně jako nikoho nezajímá koho jste volili Vy. *16*
  • Neni to blb,ale když nosil dlouhý vlasy slušelo mu to víc.Tahle image mu nesedí.
    • Re:

      To máš teda pravdu.Ještě že si je zase nechal narůst,Nebyl to ten správný Dan. *3* *4*
  • :-)

    Jo a taky přeju, ať mu to s Mončou Absolonovou vyjde, oba dva jsou nejen výborní zpěváci, ale i skvělí lidé. *3* *1*
  • Nejlepší zpěvák

    Daniel Hůlka je nejlepší zpěvák jakého znám. Podle mě má naprosto úžasný hlas. Můžu ho poslouchat pořád! Musim přiznat, že už od dětství je mým velkým idolem.
    • Re: Nejlepší zpěvák

      Ahojky, taky plně souhlasím *4* Dana Hůlku poslouchám už od mého útlého věku a muzikál Dracula jsem viděla už snad ve čtyřech letech a jako dítko ksem si ho zamilovala *4* nedávno jsem byla na obnovené premiéře, ale Dana jsem tam bohužel neměla *8* *9*
      • Janička

        Dane máš moc hezké vlasy...A nech jsi je...Mám tě moc ráda *14* A jsem tvoje velká fanynka *14* *3*
    • Re: Nejlepší zpěvák

      ahoj Elis.Plně s Tebou souhlasím.Hodně celebrit by se od něho mělo co učit.Jeho hlas je dar a jako člověk je můj idol.A dokáže jako jeden z mála vdechnout divadelní postavě život.
      Tak zase někdy.
      ilonan
  • nová diskuse

    Ahojky lidičky, dovolte abych vás pozvala do nového diskusního fóra na lide.cz o Danielovi Hůlkovi.
  • Milý Danieli moc gratuluji k Čínskému vyznamenání ke vzniku Československa:))))
  • Daniel

    Žeru ho, je to skvělej chlap. *14* *14* *3* čáu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit