Přejít na výpis diskuzí

Daniel Hůlka

OSOBNOST 31.12.2006 
63 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pozor gratulaci odvolávání-stornuji,nesnáším Číňany !!!
    JÁ jsem ČECH!!!
  • Gratuluji k vyznamenání a úžasnému podání státní hymny. Přeji pevné zdraví, spokojenost i zachování nadhledu, jakož i body ve Slavíku. *4*
  • Milý Danieli moc gratuluji k Čínskému vyznamenání ke vzniku Československa:))))
  • Včera 1.10.2016 jsem byla na muzikále sibyla viděla jsem vás poprvé na živo jinak v televizi.A musím říct že super.Jste vysoký pěkný chlap. *3*
  • Maira
    *14*
  • Pro mě je Dan člověk s neuvěřitelným hlasem. Je to dar od Boha.Viděla jsem záznam z pořadu "Vánoce Daniela Hůlky" tuším z roku 99 a pro mě to byl jeden z největších zážitků letošních vánoc. Děkuji,za krásné písně které nazpíval a přeji mu hodně zdraví a spokojenosti.
  • Je mi velice líto že mistr Josef Bednárik zemřel a porto bych chtěla všem lidem, kteří ho znali. Upřímnou soustrast.
  • A ty si někdy chodil do školy. Znáš ty Dana osobně že o něm píšeš? radši drž hubu nebo se poraď s maminkou jak se to píše. *16*
  • Dan je můj dlouholetý kamarád a přítel. Je to super člověk. Pokud tady jde o volbě prezidenta je mi v celku jedno že Dan volil Zemana. I kdyby volil třeba opici tak je mi to jedno. Protože, když máš člověka nebo herce či zpěváka opravdu rád tak by ti mělo být jedno jeké chyby se dopustil a Danovo jeden hlas pro Zemana myslim že nic nezmění většina české populace volila Zemana takže nemá cenu z toho Dana obviňovat. Jak Dan sám říká: nesuď člověka za chybu dokud tu chybu neuděláš sám.
    A to je pravda. Každej si mohl vybrat a kdyby Dan nebyl mediální hvězda tak by to nikoho nezajímalo stejně jako nikoho nezajímá koho jste volili Vy. *16*
  • Drahý pane Hůlko, vždy jsem Vás považoval za vynikajícího zpěváka, který se mohl směle rovnat Karlovi, ale po lidské stránce jste u mě v poslední době dost ztratil a to hned 2x... Poprvé vztahem s odpadlicí Šárkou Vaňkovou a podruhé a ještě daleko víc svou podporou Zemanovi... Nechápu, kde se se Vás vzaly tak primitivní pudy...
  • Vážený pane Hůlko,
    považuji Vás za vynikajícího zpěváka a operního pěvce.
    Přednes české hymny po boku pana Zemana je výsledkem Vašeho celoživotního díla.
    Přeji Vám hodně zdraví.
    Déšť, Vůz a Pláč *4*
  • Moc si ceníme VAŠEHO VLASTENECTVÍ ,protože v této mediální masáži vydrží jen vlastenci. Skoro všechny populární osobnosti podlehly cizáckému vlivu a její propagandě, - děkujeme za vystupování za M.Zemana v debatě na NOVĚ. Přejeme hodně pevné zdraví a mnoho úspěchů
  • je to hustej herec *1* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *1*
  • Milý Dane
    K dnešním narozeninám přání hodně štěstí,zdraví!!! *4* *4*
  • Ahoj Dane mám tě strašně moc ráda moc ráda poslouchám tvoje písničky hlavně z Dráculi moje kamarádka je do něj taky uplně cvoklá.
    P.S. Jsi nejlepší *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • A ještě dodávám, na co Michal Pavlíček sáhne, to je záruka kvality :-)))
  • Četl jsem na toto CD hodně recenzí, spíše negativních, ale pro mně "Dílem já" bylo hodně příjemné překvapení. Zajímavé spojení dvou osobností. Trošku z toho chvílema cítím Gabriela či Bowieho, což je moje krevní skupina :-). Paráda :-) . Škoda že CD zapadlo. Ani nevím, jestli bylo živě prezentováno. Určitě by to znělo zajímavě :-)
  • Přání

    Všechno Nejlepší Dane
    Hodně zdraví,
    štěstí,lásky,radosti,
    klidu a pohody,ale také úspěchů
    Ti k Tvým
    Dnešním Narozeninám
    Přeje
    Dáša
    Pořádně to oslav !!!
    Krásné Narozeniny

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit