Přejít na výpis diskuzí

David Vobořil

OSOBNOST 31.12.2006 
43 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Holky, David pracuju v Replay v Praze, je fakt krasny... jsem z neho hotova
  • Ahoj ..teda musim ti říct že herec seš bezva ;)* a seš docela i hezkej ..chtělo by tě poznat tě líp osobněji ;) škoda že se to nikdy nestane :'(
  • ahojky mocinky se mi líbíš a chtěla bych tě poznat *14* plsky napiš na fb a přidej si me *3*
  • Jsi uplně k sežrání. *14* *14* *14* *14* *14*
  • natush

    Panic je nanic

    DAVIDE VOBOŘILE víš, hrál jsi v tom filmu celkem OKKK! *4*
  • natush

    Panic je nanic

    Seš sladkej. Balím tě. Zbožňuji tě. Prostě si nej. *14* *14* *14* *14* *1* *14* *3* *3* *3* *3*
  • nenormální lidi

    lidi nejste normální to si fakt myslíte , že tady vysedává a čumí nato kdo mu píše...ten ani neví , že existujete *3* *5*
  • kikinato

    david

    david hral i v ulici jerabka ale jerabek byl peknej kreten znasilnil terezu ...ale to byla jeho role v panic je nanic hral dost krute je peknej a holki jsou do neho upa zblazneni.. *1*
    • Re: david

      On Terezu Jordánovou neznásilnil,jen ji šikanoval a byln to pokus o znásilnění...ale hrál ho tam dobře.... *16* *14* *1*
  • NEEEEEEEEjj klucina

    Heyyy ... ty (/xtino/) nenavazej se do nej .. prijde ti ze je nafoukanej ? tak to jsi asi ty ! a blba jsi taky pokud napises neco o takovym krasnym klukovi !!
    Davidku fkt Te mociiinky obdivuju a strasne se mi llibis ... a chtela bych se zeptat jestli odpovidas na vzkazy kdybych sem napisla moe ICQ (odpovez pls do diskuse kuju moc) .... dekuju pa*3* ... -chtela bych se kamosit ale to chci asi trosku MOC CO ? *7* *9*
  • marketka93

    :D

    Ahoj myslim si že seš fakt užasnej herec.....a na pohled vypadáš simpyticky *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit