Přejít na výpis diskuzí

David Vobořil

OSOBNOST 31.12.2006 
43 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Holky, David pracuju v Replay v Praze, je fakt krasny... jsem z neho hotova
  • Ahoj ..teda musim ti říct že herec seš bezva ;)* a seš docela i hezkej ..chtělo by tě poznat tě líp osobněji ;) škoda že se to nikdy nestane :'(
  • ahojky mocinky se mi líbíš a chtěla bych tě poznat *14* plsky napiš na fb a přidej si me *3*
  • Jsi uplně k sežrání. *14* *14* *14* *14* *14*
  • Re: david

    On Terezu Jordánovou neznásilnil,jen ji šikanoval a byln to pokus o znásilnění...ale hrál ho tam dobře.... *16* *14* *1*
  • natush

    Panic je nanic

    DAVIDE VOBOŘILE víš, hrál jsi v tom filmu celkem OKKK! *4*
  • natush

    Panic je nanic

    Seš sladkej. Balím tě. Zbožňuji tě. Prostě si nej. *14* *14* *14* *14* *1* *14* *3* *3* *3* *3*
  • nenormální lidi

    lidi nejste normální to si fakt myslíte , že tady vysedává a čumí nato kdo mu píše...ten ani neví , že existujete *3* *5*
  • Re: Propadlík

    určitě no!to ti teda nevěřim! *16*
  • Re: Blázni

    tj to máš pravdu ale tak co jinyho by se dalo od pubertálních holek který nemaj nic lepšího na práci než vymejšlet kdejaký kraviny to nemůžou psát holky starší 15 takovýhle příspěvky to není možny...
  • kikinato

    david

    david hral i v ulici jerabka ale jerabek byl peknej kreten znasilnil terezu ...ale to byla jeho role v panic je nanic hral dost krute je peknej a holki jsou do neho upa zblazneni.. *1*
  • NEEEEEEEEjj klucina

    Heyyy ... ty (/xtino/) nenavazej se do nej .. prijde ti ze je nafoukanej ? tak to jsi asi ty ! a blba jsi taky pokud napises neco o takovym krasnym klukovi !!
    Davidku fkt Te mociiinky obdivuju a strasne se mi llibis ... a chtela bych se zeptat jestli odpovidas na vzkazy kdybych sem napisla moe ICQ (odpovez pls do diskuse kuju moc) .... dekuju pa*3* ... -chtela bych se kamosit ale to chci asi trosku MOC CO ? *7* *9*
  • marketka93

    :D

    Ahoj myslim si že seš fakt užasnej herec.....a na pohled vypadáš simpyticky *4*
  • will60

    si ploste uzasnej :)

    ahojik Davide o tobe si myslim ze ses fakt uzasnej herec ale o vas co pisete o davidovi takovi trapny urazky atd.. tak to je dost hnusny *7* zkuste se nad tim trochu zamyslet *3* :).
  • ...fabulous...

    :0*

    Ahojík *14* strašně se mi líbíš a chtěla bych tě poznat *7* prosím napiš na icq 258368806 budu čekat!
  • Jste všichni Blázni =o)

    to si všichni myslíte že někomu zvás odepíše....????? *7* *7* *8*
  • Blázni

    Teda vy ste fakt blázni *1* Myslíte že má čas jen tak vysedávát na ICQ a psát si s bláznivejma ušišlanejma fanynkama? Spíš doufejte že si tohle vůbec nečte, protože jinak se asi dost nasmál tak jako já *1* *4*
  • =**

    Ahojky jako fakt ztebe nemůžu!! si nádhernej!! a ulice nebo panic je na nic uplně nejlepčí!! *14* *14* připadáš mi fakt jako super kluk!! kdyby si chtěl tak mi napiš na icq budu strašně moc ráda!!icq-486-769-450!! Jestli se ozveš jejda tak to bude muj nej den!! *14* *14* *14* Tak ted jen budu čekat jestli jo nebo nn!! Budu končit taky bych tu mohla psát do zejtra budu se těšit jestli se ozveš!! *14* *14* zatim papa *14*
  • Ja len tak..

    Heh..prave som dopozerala Panic je nanic...uplne cool film :D si dobry herec..len tak dalej *14*
  • OMG

    Úplně mě fascinujou ty vaše příspěvky *1* Normální kluk to je. Akorát hrál v ulici a střihnul si jeden film , a proto už má plnou řiť fanynek?? wow mno.. jinak po světě běhá takovejch kluků a mnohem lepších a nenamyšlených.. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit