Přejít na výpis diskuzí

David Vobořil

OSOBNOST 31.12.2006 
43 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vitn.ve

    Ahojky,jak si se dostal k natáčení?I když to je asi divná otázky,co? *7* Asi je lepší navázat řeč jinak.....Jak si užíváš volna?Ale už se to krátí...Mno nevim jestli mám čekat,zda odepíšeš,ale každopádně se měj fajn....V
  • Ahojky

    ahoj davide,viděla jsem tě ve filmu panic je nanic a seriálu ulice..moc se mi líbíš,jsi krásnej...Asi tě chce hodně holek,ptž si fakt hezkej,ale ..nemohli by sme si spolu třeba jen psát???plosím..pokud chceš napiš mi pls na kristynakl@seznam.cz....je mi 15..tak zatim ahoj a pls napiš..Kristýna *4*
  • Re: David

    ahojky davide ja jsem jarca a viděla jsem tě v Ulici a ve filmu panic je nanic
    a ja jsem se do tebe zamilovala ale nevim co mam delat protoze je mi teprv 11
    let *14* ale jsi moc hezky a v tom filmu jsi bezva a podlemě jsi úžasnej kluk miluji tě
  • Inmenka=)

    Ahoj..je mi blbý hned tě oslovovat když tě ani neznám..takže jen ahoj=)viděla jsem Tvůj film Panic je na nic a připadáš mi tam jako moc fajn kluk a myslím že bych Tě ráda poznala,i když jen přes e-maily..játo sice neovlivním ptz to záleží na Tobě,ale kdyby jsi měl chuť a nebo se nudil,tak klidně napiš na e-mail inmen@seznam.cz a nebo na icq 489-010-623..opravdu bych Tě ráda poznala=) *4* *8*
  • tyvoléééé

    Kámo.....já ti řikal,že máš fun-club jako prase *5* *5* Kuba černovice *1*
  • Davide jsi moc pěknej kluk

    ahoj Davide nechceš pokecat s mojí kámoškou jseš stejnej rok jako moje kámoška akorát výhoda je v tom že kámoška je 24.1.1989 a ty 23.10.1989
    mojí kámošce je 19 a tobě je kolik nechceš nám dát svůj email prosím prosím
    jsi moc sexy kluk.zdraví Lucka a kámoška Tereza
  • Holky?

    Ste jako jinak v pohodě? Já chápu že se vám líbí ale jako příspěvky typu chtěla bych tě mít doma... Jako nwm *9*
  • klásnej

    jůů Davídek mocky krásnej kluk a myslíte,že bude ještě hrát?Já bych si to moc přála když už není v ulici *9*
  • Čus

    Davítku jsi hezkej talentovanej kluk a chtěla bich tě doma.
  • Čus

    Jsi krásný kluk a zároven dobrý herec. Jsi můj idol. papa
  • ahojik

    Davidku si fakt kus. tebe bych chtela mit doma.
    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • ahoj :)

    ahoj Dave....ja len ze som ta dnes na markize videla v tom filme panic je nanic a hrozne si tam zlaty.....ja necem byt otravna 15rocna faninka ja len tak mimochodm :)...aby si vedel:)a to uz vies :D...keby si cel pokecat tak kludne napis:)ale urco nemas cas :Dchapem :)....faninka zo Slowenska :) *4*
  • :)

    vy ste takovy kozy......je to debil a nafoukanej kluk.nic vic.jo vlastne jeste blbej herec ale to asi kazdej pozna. *5*
  • Propadlík

    Chodim s nim do třídy a v pololetí rupne. *16* *1* *1* *1*
  • MIluju Šoliho

    DavÍdku si moc pěkný, milý, krásný, nádherný ,sympatický kluk....Ty filmy jsou boží jak panic je nanic tak ulice!!! si boží jen tak dál už se těším na další film s tebou!!!
  • Davídek

    Jo tady všichni mají pravdu.Davídek je ten neujůžasnější herec!!Ve fimlu Panic je nanic ses mi líbil vté vodě nejvíc! PRosím chtěla bych si z tebou pokecat napiš na E-mail co jsem ti sem naspala a nebo na icq 233-205-732 prosím ozvi se!!
  • Davčo napiš:)

    Zdarec Davčo..seš moc hezkej a sympatickej kluk a v Panic je nanic jsi byl fakt k sežrání *14* no,tak tě jen prosím,ať mi písneš třeba na maila Klaruskaaaa@seznam.cz a nebo na icq 218-882-550 určitě fajně pokecáme *4* *7*
  • David

    Davide jsi hroznej simpaták...chtěla bych si s tebou pokecat,tak mi prosím napiš na e-mail který jsem tu napsala a tohle je moje icq 445-844-318.Mocinky tě prosím napiš mi a pokecáme...pls. *3* neboj,nebudu otravovat jen si s tebou chci pokecat. *4* Dík a p@.
  • david

    david je moc hezkej herec!!nebudu tady psat jak je uzasnej,protoze to vsichni vedi!!! *1* *1* ale je me se moc libi *14* a jestli chces tak mi muzes napsat na e-mail *1* *4*
  • Davídek :-*

    Chujky Davídku *14* Seš moc krásnounkej, milej kluk do kterýho sem se zakoukala už po filmu Panic je nanic seš fakt bombovej a mám tě ráda....pokud chceš vidět jak vypadám stačí napsat na e-mail který jsem sem zadala a můžu poslat foto......Pokud chceš tak mi můžeš poslat na e-mail nebo tady přímo zveřejnit svoje icq nebo e-mail plosím plosím děkuju tvoje mrtě velkáááá fanynka ANET *14* *14* :-*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit