Přejít na výpis diskuzí

Tisíc a jedna noc

FILM 11.2.2011 
84 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hurvinkovamorticie9
    😍
  • Magdalena14
    😍
  • já to moc miluju *14* *4* *5*
  • Jeto super serial.hrozně mě to bavi když se to nelibi tak ať se na to nediva
  • kirushka97
    *3 *14* *14* *14* Miluju tenhle seriál *14* a komu se nelíbí, děte se bodnout *14* *3* *14*
  • Já jsem toho názoru,komu se to líbí ať se dívá a komu né ať se nedívá.Názor a kritiku může napsat každý,ale slušně.Když se to tak vezme kolik se natočilo filmů a seriálů u nás,nic moc.Když mě něco zaujme tak se dívám do konce a uznejte hodně Tureckých seriálů už bylo v televizi.Na co by jsme se dívali a nakonec poznáme i Turecké herce a herčky.Není to fajň.
  • nika1991
    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Proč tady všichni nadáváte lidem, když napíšou, že se jim tenhle seriál nelíbí? To nedokážete zkousnout kritiku? Jestli se nepletu, tak tohle je místo pro diskuzi a všichni sem mají právo napsat jak pozitivní, tak negativní dojmy. Tak si to laskavě uvědomte.
    • Tereza
      Máš pravdu, že toto je diskuze, kde všichni můžou vyjádřit svůj názor at' je pozitivní nebo negativní. Ovšem slušnou formou a to tady nějak nevidím.
      • no nevím, ale příspěvek od Anonymka z 12.8. 2011 a od "hgfe" z 17.8. 2011 mi zas tak neslušné nepřijdou,prostě jen řekli bez vytáček,co si o tom myslí. Spíš mě vytočila reakce od Ivči z 12.8., jako kdyby nemohla zkousnout,že na to má někdo negativní názor. *3*
        • Tereza
          Tak to tato jmenuješ ty. Já jmenovitě nemluvila - to za prvé a na ty co jsi jmenovala ty to ani tak mířené nebylo. Řekli svůj názor, tečka. A za druhé - Na komentáři od Ivky mi nepřijde nic neslušného, myslím že je to zrovna jeden z komentářů napsaný bez vulgarit ač se názorově liší. Projdi si diskuzi znovu a potom posud' od koho komentář vulgární je a není, máš to nějak popletené.
          • Popletený to nemám, Ivuška vylítla jak čertík z krabičky. Zbytečně. Ale to je jedno. Každý ať si sem napíše, co chce. Ty si zase pročti znova příspěvky od těch, které jsem jmenovala a nenajdeš tam jediné sprosté slovo. Jak to ty lidi mají asi napsat? Vždyť to napsali slušně...
  • na těchto nekonečných seriálech mám rád jediné - konce :o)
  • abigor
    větší píčovina neexistuje.. lidem kterým se to líbí to nemají v hlavě moc v pořádku.. nevim co je na tom nejhorší..jestli příšerná hudba, dementní jména jako šeredáza,šerednázáda nebo co to je, nebo ty hnusný turecký držky, který když uvidím jen v reklamě tak hned přepínám :)) jsem moc rád že už to skončí. Konečně neuvidim ty pitomý ksichty snad aspoň půl roku :)) jinak na nově těch dobrých seriálů moc není.. když přestali dávat Dr. House, už se na to ani nedá dívat. Jen na mentalistu se to dá přepnout.. jinak hrůza..
    • Jsi úplně vymatlaný!!! ty jsi rozhodně větší pičovina tak radši sklapni a jestli máš problém tak si ho vyřeš někde jinde a ne tady!!! oni rozhodně dokázali víc než ty tak prosímtě sklapni!!! spíš lidem kterým se to nelíbí nemají v hlavě něco v pořádku!!! *10* *16*
    • Hale,když se ti to nelíbí nemusíš si toho vůbec všímat.Pokud máš negativní názor,dá se říct i slušně.Jistě máš svoje oblíbený pořady do kterých ti nikdo taky neleze,takže pokud máš s touhle telenovelou problém,přepni TV a drž hubu!A nech ostatní at' se dívaji na co chtěji!
      • abigor
        je to můj názor *3*
        • Dá se říct i slušně,inteligente! :) Když už do toho musíš tlachat! :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit