Přejít na výpis diskuzí

Tisíc a jedna noc

FILM 11.2.2011 
84 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kheso17
    neměl by být ten originální název spíš Binbir Gece než 1001 gece ??? to 1001 gece je divný *1* *1* *1*
  • Kolik to má vlastně dílu?
    • Andrejka10
      179... (ten poslední je nejhezčí)!! *14* *14* *14*
  • Miluju ten seriál,je skvělý,vždycky u toho brečím. *14*
  • Neví někdo ským je veskutečnosti benu a kerem ??? odepište pls na email
    katka.3110@seznam.cz předem děkuji *2*
    • kirushka97
      Kerem je ve skutečnosti s Edou a Bennu nevím ;)
  • Tentoseriál není nic moc ... vlastně oničem neni jedinné co se tam odehrává tak je to že se tam každý rozvádí brečí a nebo zase milují. Jediné co je na něm zajímavé tak je to že am pošlou nějakou mrchu aby kvulí ní se onur se šeherezádou rozešel a potom zase usmířil a taky pořád někdo jezdí do nemocnice jinak je ten seriál o ničem. prostě nudný seriál pro staré lidi *10*
    • Naprosto souhlasím,větší nesmysl jsem ještě nikdy neviděla.Je to naprosto o ničem. Šeherezádka se pořád jenom lituje,jaký je chudáček,a jak jsou všichni kolem jenom zlí, pořád vyžaduje,aby se jí každý za každou blbost omlouval a Onur je zase pěkně praštěnej, že vůbec má o takovou ženskou zájem,protože ona si ho stejně nikdy nevážila. Tenhle typ seriálů jsem docela často sledovala, ale teď jsem tímto seriálem naprosto zhnusená. Jenom čekám,až už tenhle nesmysl skončí,a doufám,že to už opakovat nebudou.Myslím,že je spousta hezčích seriálů,který mají aspoň nějaký smysl,a který by měli dávat.
      • Jsi stejně vymatlaný jako "abigor" nebo jak si vlastně říká.Když to tak nesnášíš nevím proč se na to díváš!!!A ty jsi strašnej nesmysl!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *16* *12* *11* *10* *13* *9* *8* *7* *6*
    • Tak proč se na něj díváš?? :) Mně se náhodou líbí a nemyslím, že by byl jen pro staré. U nás doma na něj koukám já, mladší sestra (12), mamka, babička i prababička (82) :). Turci zde ukazují svojí kulturu, vztahy mezi lidmi, to že i dřívější záležitosti, když vyplynou časem na povrch, pořádně zkomplikují lidem život. Je hlavně o citech, starostech, odpuštění.... Prostě mě tento seriál baví..:) Ale to je věc názoru..;)
      • Naprosto s tebou souhlasim.Taky mě na tom nejvíc zaujala ta kultura,tradice,zvyky co mají.Vidět aspon jak přibližně to chodí v jiných zemích a ta hudba k tomu je taky úžasná.:)
  • Tento seriál je úžasný!!!♥♥♥ Je neustále ohromně zajímavý!!! =))) Já ho náhodou zbožňuju!!♥
  • Větší hovadinu snad už natočit nemůžou *16* *16*
  • Tento seriál se mi taky moc líbí. Je škoda, že za pár dnů skončí.:( Bude se mi stýskat, protože je tam spousta skvělých herců. Koukala jsem na youtube taky na originál a je to škoda, co všechno se tam ještě stane. Ale i tak je to skvělý seriál.
    Jen mi uniklo, nevíte někdo jestli se Melek vrátí k Burakovi nebo bude s Mertem?? Díky
    Tisíc a jedna noc = nejlepšííí :)
    • Néééé ať nekončí!!!! =(((((((((((((((( Ten seriál zbožňuju je NEJ!!!! A herci v něm jsou skvělí!!! ♥ Tento film je lepší než Ordinace v Růžové zahradě a podobně!!..
      • No to rozhodně je lepší!! Taky ho mám ráda. Ti herci jsou skvělý. Nejraději mám Onura, Melek a Bennu :) i když teď pije, ale na druhou stranu se jí ani nedivím, to co prožila, když se jí narodil mrtvý syn, je hrozný. A Kerem je taky dobrej. I Mert, Šehe, Kaan, Liliputka, Burak.... No prostě celej seriál je super!! :)
  • napište pls...

    nevíte pls kde bych se mohla kouknout na celou tu telenovelu??? od začátku? předem dík za odpověď ... ;))
    • Re: napište pls...

      voyo.cz..nebo uloz.to
  • jo

    Šehrezáda-Šerednézáda
    • Re: jo

      Opravdu velmi vtipné, málem jsem smíchy spadla ze židle...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit