Přejít na výpis diskuzí

Tisíc a jedna noc

FILM 11.2.2011 
84 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ivina8

    :-)

    Najlepší seriálik na celom SVETE!!!! *14*
    • renca91

      Re: :-)

      miluju ten seriál *3* *3*
  • fafaf

    Hej šerednýzáda :D
    jako stačilo mi vidět ty turecký xichty a měla sem dost.. :D
    Jako nechci ten serial nijak urážet .. ae kurwa vždyt to je jak pro debily toto.. fakt taky bych byla pro další díly dva a půl chlapa.. takovejch dobrejch serialu je(jak jsem poznal vaši matku, Big Bang theory, Dr. House) a oni davaj takovy pičoviny.. fakt nikdy sem telenovely rada neměla.. at si to davaj třeba na novacinema dopoledne ae at to kurva neserou do Novy v hlavní vysílací čas...
    • A já mam dost z tebe! Nechápu,že když tu píšeš jak si telenovely nikdy ráda neměla,proč teda vůbec ztrácíš svůj drahocený čas a musíš to tu komentovat.Tak si běž hledět seriálu co si jmenovala a nestarej se o něco co tě nezajímá! Je to trapnééé!!!!!
    • Re: fafaf

      Když ten seriál nechceš urážet, tak proč ho urážíš?! To je trochu na hlavu! Každá televize se snaží uspokojit co možná nejvíce diváků a každý má rád trochu něco jiného. To, co se může líbit tobě, ostatní mít rádi nemusí. Když se ti ten seriál nelíbí, tak si jdi stěžovat někam jinam, tady to fakt nikoho nezajímá. Dívej se na to, co máš rády ty a ostatní, co se jim Tisíc a jedna noc líbí, neotravuj trapnými komentáři, nikdo tě nenutí, abys to sledovala a komentovala!
    • dirty.diana

      Re: fafaf

      ohh jdi do televize a nova a tohle jim rekni kravo ! ses uplne vypatla tam prepnii primu primu cool nova cinema a bez do pici a cum na to! nam se ten serial strasne libi,ten film je strasne krasnej.nevis co je dobry.kurwo !! *8* *8*
      • nika1979

        Re: Re: ♥♥♥

        mě jse ten serial libi takže ho zbožnuju ja chapu očem toje..viš o lasce karieře.. oživotě{╚«║ *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4*
  • lucik188p

    maš pravdu

    souhlasim je to užasna telenovela *14* *14* konečne neco takoviho uš jsem dlouho nebila donečeho takle zblbla je to krasa *14*
  • gagagirl

    Můj názor !"

    Skvělej seriál !!! *14* *14* Vy co ho kritizujete , viděli jste ten seriál ?
    Jestli jste ho viděla tak nevíte co je to ramantika nebo jste tak natvrdlý , že nachápete o čem ten seriál je . Jinak fanoušky zdravim !! *14* *3*
    • gagagirl

      Re: Můj názor !

      já wim mám tam chybu romantika
  • lucik188p

    krasa

    me se to moc moc libi *14* akorat jsem asiudelala chibu že jasm koukala na vic dilu neš davaj unas *9* na svatbu a na posledni dil ne že bi to nebilo hesky ale tak nak jsem si skazila překvapko *9* ale mislim že aš to uvidim celi a v cz tak mi i ten konec přide krasnej a romantickej
  • dementi se poznaj ;))

    To samý bych mohla říct o tom vašem comebacku! A říkám to ?? Ne ! Tak vy si ty píčácky řeči strčte někam, páč nás to nezajímá :PP Nám se to líbí ! A to vaše nadávání je známka toho že ste chorý na mozky ! :))
  • smilezz-montana

    Hrůza!!!

    Tohle je ta Nejhorší kravina všech dob !!! *16* *16* *16* *16* *8* *8* *10* *10* *13* *13* *9*
    • Tak se na to nedivej.bože někomu se to libi a pochopil o co jde
    • dirty.diana

      Re: Hrůza!!!

      běž do píči ! krawooo bez si psat na tom a jerryho a ne tady kundo!
    • Re: Hrůza!!!

      krávo *16* *16*
    • Re: Hrůza!!!

      krávo
  • Těším se

    Těším se na další díly! Takhle natěšená jsem ještě nikdy nebyla..Krásný seriál, turci jsou borci!
    • twilight-girl

      Re: Těším se

      že jo:D turci jsou vážně borci a navíc hezcí:D sama o tom něco vím když sem tam byla:D ale vážně nechápu lidi,kteří tu telenovelu ani neviděli a už ju odsuzují:// *14* jinak úžasnej seriál:) *14* *14*
  • siky25

    Two and a half men

    Kdyby nova radši dala premiérový díly Dva a půl chlapa a Comebacku... A ne takovou chujovinu... fuj!
    • Re: Two and a half men

      A proč to píšeš sem?! Nás nezajímá, co bys chtěl .
  • OMG

    Omg...největší sračka všech dob!!! *1*
    • Re: OMG

      Spíš ty si sračka ;))
      • Re: Re: OMG

        :-*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit