Přejít na výpis diskuzí

Tisíc a jedna noc

FILM 11.2.2011 
84 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kheso17
    neměl by být ten originální název spíš Binbir Gece než 1001 gece ??? to 1001 gece je divný *1* *1* *1*
  • Miluju ten seriál,je skvělý,vždycky u toho brečím. *14*
  • ivina8

    :-)

    Najlepší seriálik na celom SVETE!!!! *14*
    • renca91

      Re: :-)

      miluju ten seriál *3* *3*
  • Já jsem toho názoru,komu se to líbí ať se dívá a komu né ať se nedívá.Názor a kritiku může napsat každý,ale slušně.Když se to tak vezme kolik se natočilo filmů a seriálů u nás,nic moc.Když mě něco zaujme tak se dívám do konce a uznejte hodně Tureckých seriálů už bylo v televizi.Na co by jsme se dívali a nakonec poznáme i Turecké herce a herčky.Není to fajň.
  • nika1991
    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • hurvinkovamorticie9
    😍
  • Jeto super serial.hrozně mě to bavi když se to nelibi tak ať se na to nediva
  • Tentoseriál není nic moc ... vlastně oničem neni jedinné co se tam odehrává tak je to že se tam každý rozvádí brečí a nebo zase milují. Jediné co je na něm zajímavé tak je to že am pošlou nějakou mrchu aby kvulí ní se onur se šeherezádou rozešel a potom zase usmířil a taky pořád někdo jezdí do nemocnice jinak je ten seriál o ničem. prostě nudný seriál pro staré lidi *10*
    • Naprosto souhlasím,větší nesmysl jsem ještě nikdy neviděla.Je to naprosto o ničem. Šeherezádka se pořád jenom lituje,jaký je chudáček,a jak jsou všichni kolem jenom zlí, pořád vyžaduje,aby se jí každý za každou blbost omlouval a Onur je zase pěkně praštěnej, že vůbec má o takovou ženskou zájem,protože ona si ho stejně nikdy nevážila. Tenhle typ seriálů jsem docela často sledovala, ale teď jsem tímto seriálem naprosto zhnusená. Jenom čekám,až už tenhle nesmysl skončí,a doufám,že to už opakovat nebudou.Myslím,že je spousta hezčích seriálů,který mají aspoň nějaký smysl,a který by měli dávat.
      • Jsi stejně vymatlaný jako "abigor" nebo jak si vlastně říká.Když to tak nesnášíš nevím proč se na to díváš!!!A ty jsi strašnej nesmysl!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *16* *12* *11* *10* *13* *9* *8* *7* *6*
    • Tak proč se na něj díváš?? :) Mně se náhodou líbí a nemyslím, že by byl jen pro staré. U nás doma na něj koukám já, mladší sestra (12), mamka, babička i prababička (82) :). Turci zde ukazují svojí kulturu, vztahy mezi lidmi, to že i dřívější záležitosti, když vyplynou časem na povrch, pořádně zkomplikují lidem život. Je hlavně o citech, starostech, odpuštění.... Prostě mě tento seriál baví..:) Ale to je věc názoru..;)
      • Naprosto s tebou souhlasim.Taky mě na tom nejvíc zaujala ta kultura,tradice,zvyky co mají.Vidět aspon jak přibližně to chodí v jiných zemích a ta hudba k tomu je taky úžasná.:)
  • Kolik to má vlastně dílu?
    • Andrejka10
      179... (ten poslední je nejhezčí)!! *14* *14* *14*
  • anethia

    n

    *9* no mě stačily už jen ty ukázky na volejte novu *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit