Přejít na výpis diskuzí

Tisíc a jedna noc

FILM 11.2.2011 
84 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proč tady všichni nadáváte lidem, když napíšou, že se jim tenhle seriál nelíbí? To nedokážete zkousnout kritiku? Jestli se nepletu, tak tohle je místo pro diskuzi a všichni sem mají právo napsat jak pozitivní, tak negativní dojmy. Tak si to laskavě uvědomte.
    • Tereza
      Máš pravdu, že toto je diskuze, kde všichni můžou vyjádřit svůj názor at' je pozitivní nebo negativní. Ovšem slušnou formou a to tady nějak nevidím.
      • no nevím, ale příspěvek od Anonymka z 12.8. 2011 a od "hgfe" z 17.8. 2011 mi zas tak neslušné nepřijdou,prostě jen řekli bez vytáček,co si o tom myslí. Spíš mě vytočila reakce od Ivči z 12.8., jako kdyby nemohla zkousnout,že na to má někdo negativní názor. *3*
        • Tereza
          Tak to tato jmenuješ ty. Já jmenovitě nemluvila - to za prvé a na ty co jsi jmenovala ty to ani tak mířené nebylo. Řekli svůj názor, tečka. A za druhé - Na komentáři od Ivky mi nepřijde nic neslušného, myslím že je to zrovna jeden z komentářů napsaný bez vulgarit ač se názorově liší. Projdi si diskuzi znovu a potom posud' od koho komentář vulgární je a není, máš to nějak popletené.
          • Popletený to nemám, Ivuška vylítla jak čertík z krabičky. Zbytečně. Ale to je jedno. Každý ať si sem napíše, co chce. Ty si zase pročti znova příspěvky od těch, které jsem jmenovala a nenajdeš tam jediné sprosté slovo. Jak to ty lidi mají asi napsat? Vždyť to napsali slušně...
  • na těchto nekonečných seriálech mám rád jediné - konce :o)
  • OMG

    Omg...největší sračka všech dob!!! *1*
    • Re: OMG

      Spíš ty si sračka ;))
      • Re: Re: OMG

        :-*
  • Magdalena14
    😍
  • smilezz-montana

    Hrůza!!!

    Tohle je ta Nejhorší kravina všech dob !!! *16* *16* *16* *16* *8* *8* *10* *10* *13* *13* *9*
    • Tak se na to nedivej.bože někomu se to libi a pochopil o co jde
    • dirty.diana

      Re: Hrůza!!!

      běž do píči ! krawooo bez si psat na tom a jerryho a ne tady kundo!
    • Re: Hrůza!!!

      krávo *16* *16*
    • Re: Hrůza!!!

      krávo
  • gagagirl

    Můj názor !"

    Skvělej seriál !!! *14* *14* Vy co ho kritizujete , viděli jste ten seriál ?
    Jestli jste ho viděla tak nevíte co je to ramantika nebo jste tak natvrdlý , že nachápete o čem ten seriál je . Jinak fanoušky zdravim !! *14* *3*
    • gagagirl

      Re: Můj názor !

      já wim mám tam chybu romantika
  • lucik188p

    maš pravdu

    souhlasim je to užasna telenovela *14* *14* konečne neco takoviho uš jsem dlouho nebila donečeho takle zblbla je to krasa *14*
  • Hrůza!

    Horší seriál jsem neviděla!!!! HRŮZA,HRŮZA A DĚS!!!!! Vždyt to nemá hlavu ani patu!!!Nechápu ty kteří se na to dívají!!!! *13* *16* *5* *8* *9*
    • Re: Hrůza!

      No tak je nechápej a nechlub se tím !!!
    • Re: Hrůza!

      ty seš hrůůůůůůza!!
      ne ty seš pííííča!!
      ty zabedněná píčo skvislá když se na to nedíváš tak to nekomentuj!!
    • Re: Hrůza!

      Tak dost každý má rád něco jiního a každej je jinní tak se tady nehádejte a nepomlouvejte to co se vám nelíbí když se to třeba líbí jenom druhejm... a ješte něco co kdyby vám taky někdo nadával na váš film tak by jste taky se smály nebo co? *1* *1*
    • dirty.diana

      Re: Hrůza!

      Bíš co ty píčo bež do píči a neser se tady.Když se nepodíváš od začátku tak to nepochopíš na ten serial se můžou koukat lidi kteří jsou chápavý takovyý kundy jako si ty se na to koukat nemůžou.Tak tdy nepiš !!piš si na medvídka pů ! To je o 00ˇkrat lepší ne?
  • SUPER

    super film a vy co se vám to nelíbí jste asi padlý na hlavu *16* *16* *16*
  • dendulinecqa.prochazkova

    binbir gece

    to je snad nejlepší seriálek jakej jsem kdy videla :D a hlavně Onur ten je proooostě boží a ty je krásný oči :D myslím že do toho seriálu obsadily skvšlý herce a herečky prostě úžasný dívám se na to v jakýmkoliv jazyce hlavně když to vidím :D *1* *1*
    • lucik188p

      Re: binbir gece

      to stebou fakt souhlasim aš na ti oši Onur je nadhernej skvelej proste šechno nej *14* *14* *14* *14* ale ja mam rači tmavi oči ale stejne je užasnej *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit