Přejít na výpis diskuzí

Feriha

FILM 24.8.2014 
103 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Feriha je nádherný seriál. Ale zrovna tak Ezel,Fatmagul,Gumus,Zakázaná láska,Kara para Ask,Kuzey Guney,které ještě nejsou nadabovány. Velká škoda!
  • Jak se jmenuje to video
  • Podle toho jaké jsem viděla ukázky na youtube tak se to opravdu dotáčí, ale už dva roky, tak nevím estli to nakonec nevzdali. Podle všeho by Feriha měla být s Leventem v Americe, potom se vrátí a překazí Emirovu svatbu s Gunes a Emir na ni bude strašně nahněvaný, zejména proto, jakou bolestí si musel projít, když žil v domění, že je mrtvá a ona se tu najednou z čista jasna objeví,jakoby nic. Ale po prvotním vzteku se stejně vrhnou sobě do náruče a budou se snažit dohnat všdchno co zameškali. Feriha se vrátí do svého původního domu, vrátí se jí vzpomínky a potom bude žít spolu s Emmirem, taky se vrátí na tu chatu kde dřív spolu byli a budou si tam užívat. No nevím co je na tom pravdy, že se Feriha vrátí s dítětem v náručí, to jsem nějak nikde nenašla, ale asi takhle nějak to bude pokračovat, pokud to jednou vypustí do světa, bylo by to super, ale zatím jsou všude jen útržky a nikde celé episody, tak nevím....
    • Prosím, můžu se zeptat, kde jste to viděla? *14*
    • dobry den jak to muzu najit na youtube ? zatim pokracovani neni ,,rada bych to vydela dekuji
    • Kde najdu pokracovani serialu Feriha?
      • Na YouTube ve slovenštině, ale je to hodně smutný a posledních asi 30 dílů bez Ferihy a jen o pomstě :'(
        • Viděla jsem asi dva díly po Ferihině smrti, jenže mi bylo Emira tak strašně líto a byla jsem kvůli tomu hodně špatná, tak jsem to neměla sílu dokoukat. A opravdu jsem neměla odvahu dívat se na to, jak se zamiluje Emir do Gunes. No já jenom doufám, že v Turečtině to pokračuje, abych se kvůli tomu nemusela trápit. *13*
    • Caerol můžeš upřesnit kde jsi viděla nějaké ukázky z pokračování?
      Mám totiž v úmyslu psát pokračování tohoto seriálu, tak abych se zbytečně nesnažil
      • sděl mi to na emailu jarban@seznam.cz
    • Prosím a kde jste to přesně viděla.děkuji
  • Tomudle říkaj konec ani jsme se nedozvěděli konec třeba že si šla udělat Guneš těhotenskej test a ani nevíme že má miminko.A třeba jak šel emir za Jávuse.
  • Proto tak skon cilo a a nepokracuje je to zkoda a to je skoda ze ji nne ukazou celou epizodu dekuji nikola
  • proč steto ustřihly dose nedela gdiš lidi nato koukaji a fak to skoči tose nedela,dekuji za odpovet
  • To chcete říct,že to byl konec ? Tak to mi teda hlava nebere,vůbec to nebylo ukončeno.Si z nás dělají prdel,ne ??? Jsem teda hodně naštvaná.
  • jeto dobre ale mohlobit aj lepsie
  • Jako mělo to blbý konec no.Myslím si,že to někdy dotočí,ale kdy to teda nevím.Štve mě,že vždycky začátek prvního dílu kousek utli.No lidi nezoufejme třeba to někdy dotočí.Je třeba sledovat youtube až tam naskočí emir in yolu
    9 bolum.Vzhledem k tomu,že je tam emir in yolu 9 bolum fragmeni,tak by to mohli dotočit.
    • jak jako dokonceni nechapu *8*
  • Vydela jsem kazdej dil...suprova teleneovela,ale ten posledni dil co byl,pekne bylvbe skoncil...Od Emira mam vrazila te krave .a konec . A ted zacina od pondelka nova ...Takze pekne blbe to skoncilo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit