Přejít na výpis diskuzí

Feriha

FILM 24.8.2014 
103 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ano ten konec je rozni moc ale co ale bilo to moc hesky fimale emir je moc krasny kluk jajaj bože ale feriha je moc moc moc krasna moc fakt hej *14* *14* *14*
  • Co to je za blbost ten konec. Spíš mě příjde, že se to rozjelo a ono to skončí jako normální díl??? Ať tím jdou někam a nebo to dotočí
  • Tak to byla slátanina,konec si můžeme domyslet *16*
  • bože to byl ale dementní konec.. ať se jde režisér se scénáristou bodnout.. kanálama by měli lízt... člověk na to takovou dobu kouká, už se těší, že ta kravina skončí a oni nechaj až tak moc otevřený konec.. hov*da to jsou!!!
  • Nedává to žádní smysl tak žije feriha a bude znovu s emirem ?
  • Jo počkej Ado,myslíš jako,že pochovali někoho jiného.A jako že ona bylo jen v komatu a že ji Levent ukryje v Americe?
  • 9Ado jako že neni mrtvá jo? Počkej myslíš jako, že bude Emir mít svatbu s Gunes Sancaktar a ona nějak přijde do kostela s dítětem Emira?Já viděla naposledy na youtube,jak Aysun matka Emira dá facku Sanem a ona se praští o stůl.Dál to končilo tím,jak Emir přišel za Yavuzem.To byl konec Emir in yolu 8 bolum.9 na youtube neni.
  • Mala Bi sa vratit aj s deckom s Ameriky hrát už nemohla Lebo mala už podpisanu novu zmluvu na druhi film
  • Tady to je pro všechny, proč nechápou že musela odejít
    http://feriha.markiza.sk/aktualne/1782402_feriha-preco-musela-v-seriali-zomriet
    • Nacase ze to už niekto zverejnil Lu dia komentuju stále to iste
  • Anonyme a jak to mám dát na youtube abych to viděla do konce.Já naposledy viděla,jak Aysun matka Emira dá facku Sanem a ona spadne na stůl a drží v ruce nějaký šperk.Co mám zadat na youtube?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit