Přejít na výpis diskuzí

Alenka v říši divů

FILM 4.1.2009 
99 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bellatrix22

    supééééér

    Je to ten nejlepší film na světě!!! miluju ho!!! třeba... mmm... Kloboučník: Proč je havran jako psací stůl???

    a nebo Březňák... když přijíždí stain jak říká, O ne! a ten ksicht... dokonalost... *14* *14* *14*
  • ...

    Tak toto je fakt parááádní film takovych filmu by mohli natocit jeste jako víííc!..:DD Ale nejlepší byla ta kráálovna ohnova srdcovka nebo jak!..:DD
  • ninusqa

    :D

    Já nemůžu s tý Srdcový královny :D .... ten dabing je úplně úžasnej ... *4* *3*
  • anulinka11

    nwm to

    Odkud ten film pochází, kde byl natočený, kde má původ??? diik *7*
    • Re: nwm to

      Taky by se mi to docela hodilo!! *1* nevite to někdo?? prosím odepište!!!!!! :)
      • Je to britský film
  • Skvělej filmík

    Zase jeden z opravdu povedených filmů od Tima Burtona s opravdu výbornými herci. Johny Depp opět nezklamal a film tak na mě celkově zanechal moc pěkný dojem. Nevím, co ještě dodat, prostě film, asi stejně skvělý jako například Karlík a továrna na čokoládu (další z mých oblíbených filmů), kde Johny byl samozřejmě úplně úžasný. Prostě SKVĚLEJ FILMÍK. *3* *14* *4* *4*
  • chameleon-j

    BEST

    Super film. Depp zazářil jako vždy. A ten ujetej králík je bombovej *1*
    • anyxx

      Re: BEST

      mě se líbílo jak ten králik hodil po tom Stainovi hrnek a řekl: Jdeš pozdě na čaj:D *1*
  • anyxx

    ?

    Nevíte náhodou jak se menuje ten herec hrál toho chlápka Srdcový královny *7*
  • anyxx

    NEJLEPŠÍ

    Tento film je úpe úžasnej!!!Koukám se na něj každej den a fakt bomba.Nejvíc sem se nasmála když ten králík po tim chlápkovi hodil hrnek a řek: Jdeš pozdě na čaj:D:D fakt mazéc *3* a Jphny Depp-WooW *14* *14* *14* *14*
    • anyxx

      Re: NEJLEPŠÍ

      překlep:D Johny *1*
  • jackie28

    alice in wonderland

    krásnej filmík sice jsem ho viděla v angličtině,ale líbil se mi... *1* Johnny Depp zase vynikající jako vždy *14*
  • XD

    Mě se to nelíbilo :DAsi jsem jediná :D LAe je to tak.Skvělá grafikia,to jo,skvělí herci,skvělé masky.Ale jinak ne :D Děj,řeč,vtipy všechno se mi zdálo zbytečné,takové bez koření :( Asijsem moc čekala :D
    • Re: XD

      Mě se ten film taky moc nelíbil, obzvlášť ta Alenka... Přišla mi nesympatická, taková divná. Od děje jsem čekala více. Johnny Depp a srdcová královna byli super, ale to je asi tak vše. Burton mívá lepší filmy a myslím si, že tenhle film mezi jeho lepší vůbec nespadá.
      Jakmile se Alenka dostala k těm dveřím (začátek), myslela jsem, že to vypnu, jelikož mě to fakt nebavilo. Počkala jsem chvilku a děj mi přišel až trapně o ničem. Do konce jsem se nakonec dodívala, ale spíše ze zvědavosti co z takové slátaniny udělají... Tomu filmu bych dala 20% a to jen díky efektům, které ve filmu byly použity.
      Zajímalo by mě, čím to, že ten film je takový jaký je, možná je to tím že Burton spolupracoval s Disneyem, možná je to tím, že ten film je pro malé děcka... *9* Snad příště bude film od Burtona lepší... *16* *8*
      • Re: Re: XD

        ...precti si predlohu. Autor-Lewis Carol. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit