Přejít na výpis diskuzí

Alenka v říši divů

FILM 4.1.2009 
99 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Film

    Moc hezký filmeček to byl nejdřív na to seégra nechtěla ale já ji přemluvila a nakonec se jí to taky moc líbilo ja mě nejlepší byl Kloboučník (Johnny) prej:Hučkař fixluje utknout hlavu :-D :-D u toho sme se nejvíc nasmáli...:) *4* *4*
  • Bráškové

    Ahojte, nevíte jak se jmenujou/jmenuje ten herece/herci co hraje/hrajou ty 2 brášky? Jak jsou stejný? Díky
  • antidicaprio

    otazka

    nevíte, proč je havran jako psací stůl???XD
    • anyxx

      Re: otazka

      Ale když se ptala na to Alenka tak jí kloboučník odpověděl ale nerozuměla sem mu... *1* *1* a zapoměla sem na Šklíbu úžasnej kocourek *3*
    • Re: otazka

      Tak to vážně nevím :D
    • Re: otazka

      ja to věděla že to sem napíšeš *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* sem se schválně sem šla podívat a jasně že to tu je *4* *4* *4* ale taky by mě to zajímalo
  • antidicaprio

    aliceXD

    užasný nepopsatelný ,aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa best !!!!!!!!!!!!!!!!!kdo mě ma na facebooku nebo chodí na oaobnosti johnnyho deppa tak už to ví XDXDXDXD *4* *1* *1* *1* hrdě se přidavam do řádu ,cvoků do alice XD
  • sarahodacova

    alenka v říši divů

    film alenka v říši divů je prostě ssuuppeerr my na tom byly česky ve 3D a můžu vám to jenom doporučit *14* *14* *14* stejně se mi nejvíc líbí kloboučník-jonny deep *14* *14* *14* super
  • wendy92

    Skvělá práce

    Ti herci jsou fakt dovří, nechápu jak to dokázali tka dokonale zahrát když místo na nějakýho člověka mluvili na oranžovej křížek na eleným pozadí..musela to být fakt srnada natáčet, já ybch se z té zelené baryv zbláznila, být tam tka dlouiho zavřená.. i když je fakt že fantazie Tima Burtona je někonečná, je o vynikající režisér, kterej má svůj tým se kterým spolupracuje, Depp, Rickman, Varter..takže nehrozí že by se něco nepovedlo..
  • elyonka

    Alenka

    My na tom byly se školou,stálo to 80 Kč,s českým dabingem,ve 3D pro jedno dítě!!!! *1* *1* *1* *1* *3* *3* *14* *5* *4* *14* *3* *3* *15* *15* *8* *5*
    • Re: Alenka

      Já jsem na tom ještě nebyla v kině a ani se tam nechystám, ale stáhnu si to z netu a pak se na to podívám, ale těším se, až se na kuknu *4* *1* *1*
  • holly-miley-selena-1014

    Proč?

    Proč je havran jako psací stůl???!!!Inak je to skěléééj filmík *1* *14*
    • wendy92

      Re: Proč?

      Johnny v rozhovoru říkal že to nějak souvisí s Havranem, jako z té slavné básně Havran od spisovatele Edgara Allana Poea.. ale řekla bych že to neví nikdo, asi sám Johnny *1*
  • Supééér

    Myslim si, že je úplně boží,jak Johnny v originále mění hlas!!! *14* *14*
    • wendy92

      Re: Supééér

      Jn to by Johnnymu šlo.. to má dobře nacvičneý když si hrál s dcerou s panenkama když byla ještě malá *4*
      • blackangel1998

        Re: Re: Supééér

        jo a taky s edo svých rolí pěkně vžívá *3* *4* *4* *4*
  • kl.v

    NEJJJ

    NEJLEPSIIIIII :-****

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit