Přejít na výpis diskuzí

Alenka v říši divů

FILM 4.1.2009 
99 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jo jo

    To bude určitě dobrý film, jako třeba Sweeney Todd nebo Karlík a továrna n čokoládu... Už se moc těším! *1*
    • tinytot

      Re: Jo jo

      Nebo Mrtvá nevěsta...
  • _cathy_

    mhm...

    Už jen představa, že to řežíšeruje Burton, mi říká, že to nebude pohádka pro děti... A pokud tam bude klasické obsazení, tzn.: Bonham a Depp, myslím, že vím, jaký bude trhák roku 2010.... *14*
  • wendy92

    Burton,Depp,Carter

    Opět pohromadě ta nejskvělejší trojka Tim Burton, Johnny Depp a Helena Bonham Carter... *14* Už se na ten film nemůžu dočkat *14*
    • zewla

      Re: Burton,Depp,Carter

      A dokonce jsem četla že tam bude i Alan Rickman což je další člověk ze Sweeneyho Todda tobude super už se vážně nemůžu dočkat *14* *14* *14* *14* *1* *1*
      • wendy92

        Re: Re: Burton,Depp,Carter

        V Alance bude hrát i Alan Rickman??
        • kailianka

          Re: Re: Re: Burton,Depp,Carter

          má "hrát" pana housenku...sem zvědavá, jak to provedou, možná bude jenom dabovat :-(
      • janeinka

        Re: Re: Burton,Depp,Carter

        Timothy Spall taky;-) Burton se asi spolehl na svoje osvědčené part´áky ze Sweeneyho;-)
        Opět se svadim, že bledé obličeje a tmavé pozadí nebude u tohoto Burtonova filmu vyjímkou...
      • janeinka

        Re: Re: Burton,Depp,Carter

        jojo máš pravdu že tam bude Alan... tady si přečti, kdo tam oficiálně hraje: http://www.csfd.cz/film/235922-alen ka-v-risi-divu-alice-in-wonderland/ videa/
        *3*
  • Je to dobrý film.Hrají v něm skoro všichni smrtijedi z Harryho Pottera-Helena Bonham Carter(Bellatrix Lestrange),Alan Rickman(Severus Snape) a Timothy Spall(Peter Pettigrew) a Frances De La Tour(Olympa Maxime).
  • wendy92

    Herci

    Už by mohli do filmografie napsat herce..když to má takový hvězdný obsazení...Depp, Carter, Rickman a nad tím Burton, to bude velkolepý movie *4*
    • zewla

      Re: Herci

      Souhlasím *1* *14* *14* *15* *14* *14* *3* *1*
      • wendy92

        Re: Re: Herci

        Já taky ale víte jak to je s tou filmografií..bude jim trvat rok než tam všechny napíšou - film už bude v kinech a hlavní herci tam furt nebudou, dokud jim to někdo 10x nepřipomene..
  • robot-xx

    mmmm

    johny je nejlepší kam se na něj hrabe Pettinson nebo jak se jmenuje , prostě ten exot co hrál toho Edwarda Johny je prostě Johny nejlepší je ve filmech který režíroval Tim Burton toho taky miluju je geniální...taky byl dobrej v pirátech z karibiku nebo v tom...jo Z pekla taky boží...no...je dokonalej *5* *5* *14*
    • antidicaprio

      Re: mmmm

      nemusíš ho hned urážet deppa mám sice milionkrát rači ale pattinson má talent a je kvělej,jo je to tvuj názor ale tohle je zas můj jestli chceš vidět exota a to je pro něj ještě pochvala, tak zajdi za nejdebilnějšim sladourem planety DiCapriem ten pattinsonovi nesahá ani po kotníky a deppovy ani po první por na kuži jeho nohy *1* ja vím hloupí přirovnání ale co jinýho je nejnižší místo na noze???
      • Re: Re: mmmm

        co máš proti Dicapriovi?????????
    • zewla

      Re: mmmm

      Sohlasím s tím že je Johnny nej herec *14* ale taky musíme brát v úvahu že potřebjem i další nový mladý herce protože filmy většinou nehraje jen jeden a čím víc tím líp *4*
      Ale na Alenku se už moooc těšim *14* a na piráty taky *14* *1* *1*
      • Re: Re: mmmm

        Souhlasím....Johnny je prostě nehorázný nejlepší borec na světě....on je THE BEST...ne něj prostě NIKDO nemá...a má upe velké charzima.....ILU *14* *14* *14* *14* *14* *14*
        • Re: Re: Re: mmmm

          Sry...mám tam hodně chyb...ale to by pochopil každý-> prostě jedním slovem DOKONALOST ♥
  • stember

    _

    viděla jsem trailer..nebude to obyčejná pohádka jak ji všichni známe,nevím ale asi bude nějaká válka mezi Alenkou a srdcovou královnou..nwm..kdyžtak se podívajte na youtube.=)..
  • sarahodacova

    pochvala

    sssuuupppeeerrr *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *1* *1* *1* *1*
  • nemo2

    zháním videa z filmu alenka.....:D

    Ahoj lidičky *1* Kdybyste měly z toho filmu ukázky (třeba z youtube.com)tak mi to pošlete do vzkazů PROSÍÍÍM *1* *1* *1* . NEMO 2 *14* *4*
  • nemo2

    Prosíím :-D

    POSÍLEJTE UKÁZKY Z FILMU ALENKA V ŘÍŠI DIVŮ ( TIM BURTON ) pROSÍÍÍÍM *15* .

    NEMO 2 *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit