Přejít na výpis diskuzí

Farma Rak

FILM 21.7.2012 
31 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to je super seriál a ty drž hubu jooo
  • ty mentále zasranej co si vůbec myslíš to bych chtěl vidět tebe jak to spíváš jo a spěvačka umí spívat a je krásná vtipi možná časem nejsou vtipný no a *16* *16*
  • CHina je asi nejlepší zpěvačka a herečka takže nevím co tady řešíš tohle je véééééélká blbost si ty jen žárlíš protože nejsi herečka nebo herec nebo zpěvačka nebo zpěvák tak má talent co máš ty ty máš jen talent urážet někoho tak si ty tvoje kecy nech pro sebe!!!!!
    • Máš recht je to super ať uráží sama sebe ta jooo,EIMI,Astííííí,Bella a ti ostatní debilové
    • jestli ti přijde že china je nej tak jsi asi hoooooodně narušená a pořád jsem věrší hvězda než ty *15*
      • astííííííí jestli ti nejsi narušená p°°a *16* *16* *16* *1* *2* *15* *6* *5* *4*
  • Takže kdo má rád farma r.a.k. ať napíše nebo dát hlas.
    • ja se porat koukam na farmu.r.a.k. *3*
  • me se ten sreial liby ale nekomu se libit nemusi a ja si nemislym ze zarly opisujes od jinych komentaru *7* *7* *7*
  • Fletcher je stejně vysoký jako já ^.^je strašně krásnej žeru ho. A na to že mu je 13 a měří 149cm jako já tak je to super!^.^Jsi ůžasnej..! *14*
    • Emilidzex
      mě se taky líbí!! *14* *14* *14*
  • moje mladší ségra se na Disney Chanel pořád dívá ... někdy když je u bedny ona tak tak si tam za ní sednu... ale na rozdíl od ostatních bez urážky k**vin co na tom kanálu jedou je teda tohle jediný dobrý... já vím že to dětinský ale je to fakt dobře udělaný , líbí se mi to hlavně proto že to není jeden z tech tuctovejch seriálů kde hraje hlavní roli hezká běloška samo že blondýna... *7*
  • a ty jsi jedním slovem-slepá.
    1.byla bych zvědavá jak bys to zahrála ty
    2.jen žárlíš že umí zpívat
    3.v tvém textu taky nebylo nic vtipného a co
    4.neslyšela si někdy o 8mi letém gymnáziu kde jsou děti od 11
    5.když ti slova nedokážou vyjádřit nenávist k tomuto seriálu tak ratši mlč
    pak budeme žít šťastně až do smrti
    konec
  • ja bich chtěla bit CHina a ja znam Flechtra *14* *14* *14* *12* *12* *14* *14* *14* *14* *14* *1*
    • Aj ja by som chcela byť China Anne McClainová a byť tak slávna a chcem sa stretnuť s ňou. A páčia sa mi všetci *14* *14* *3*
  • vcelku dobrý a vtipný seriál *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit