Přejít na výpis diskuzí

Farma Rak

FILM 21.7.2012 
31 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • myslím že vetsi pičovinu jsem ještě neviděla je to uplná stupidita nechápu jak mužou delat z 14 a 15 letých holek 11 jedenáctileté a čína vypadá jáko opice *7*
    • a ty seš d°°°l


      když si myslíš že čína vypadá jak opice bůh ví jestli tak nevypadáš ty *1* *1* *1* *1* *1* *1* *16* *16* *16* *16* *5* *5* *5* *5* *5*
    • Hele když to natáčeli tak jim fakt 11 nebo 12 bylo!!!A mimochodem za co považuješ sebe za orangutana?
  • Teda 16:D
  • fletchrovi 14 ;) a číně 13 a olivce
  • Jedním slovem- stupidní. Jednoznačně nejhorší show v historii Disney Channel, možná i v historii televizního vysílání. Herecký výkon stojí prostě za nic, každá epizoda je tak..trapná, zpěvačka zní jako když useknete koňovi ocas a vtipy nejsou vtipné. Pokud jste křesťan/ka tak potom varování: dvakrát zmíní Satana. Celá myšlenka tohodle seriálu o 11ti letých holkách na střední škole je STUPIDNÍ, proč na to Disney jen pomyslelo? Slova nemohou vyjádřit mou nenávist k tomuto seriálu-- je to prostě blbost. Pilotní epizoda byla místama vtipná, ale potom to šlo z kopce. Já budu jenom doufat, že tuhle katastrofu Disney zruší předtím, než si nějací diváci začnou stěžovat protože tahle blbost už nemůže nadále existovat.
    • Hele ty když tak tak je to super show.Vsadím se že kdyby si tu show režíroval/a tak by to podle tvýho popisu sedělo.Kdo souhlasí ať napíše.
    • mas pravdu *15*
  • To není pravda, Chyna je super, Olivka je taky super, a Fletcher je nejnádhernější kluk na světě! *14*
    • Máš pravdu.
  • Normální seriál. *4*

    Jo a Kate, je to China ne Čína.! *8*

    Je to trapnej pravopis.! *8*
  • vi ste p+či
  • Jooo: Souhlas. Jen ta blbá a ta namyšlená, ty jsou docela OK často řeknou něco vtipnýho jinak je to vážně trapárna. OMG holka co si vše pamatuje? :DD
  • Je to sice někdy trochu sranda,China pěkně zpívá....ale připadá mi to jako okopírování Hanny Montany...a taky mi to hodně zhnusila Paisley,sotva řekne první slovo,už je to blbost a já mam chuť vypnout TV *1* *1*
  • souhlasim s joo je to pravda *9* *9* *9* *13* *13* *10* *10* *11* *11* *12* *12* *16* *16* *11* *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit