Přejít na výpis diskuzí

FILM 30.1.2009 15:47
  217 příspěvků

Největší filmová událost roku! Oscarový režisér James Cameron (Titanic, Vetřelec,…) začal pracovat na tomto unikátním 3D projektu před mnoha lety, kdy většinu jeho vizí ještě nebylo možno díky nedostatečně vyvinuté digitální animaci vytvořit. Cesta do fantastického světa planety Pandora čekala na svou filmovou premiéru téměř 10 let! Avatar před námi otevírá neuvěřitelný svět za hranicemi naší fantazie, svět střetu dvou naprosto odlišných civilizací. Nově objevená vzdálená planeta Pandora je mírumilovné místo s obyvatelstvem - Na’vi, žijícím v ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • great film chci vidět 2 kdy bude neví to někdo? *9* *9*
  • Hezký film
  • Nevíte někdo, kdy bude Avatar2???
  • fuj, zasranej avetar je uplne blbej film a fakt me zere ta hnusná zena *10* *16* *10* *16*
    • Plne s tebou súhlasím *16* zasratí Avatarovia *2*
    • Ty seš zasranej, blbej a hnusnej!!!!!!!!!!!! *16* *12* *10* *10*
      davídek pú - LOL *15* *15* ...to je ale blbej název....
    • nejhorší film
  • avatár je moc hezký film,ale ta herečka není moc podobná nejkeri *7*stadxtý ženský se mi chce blejt *11*
  • je to hustej film *1* *2* *15* *3* *14* *4* *5*
  • No ne že se mi Avatar nelíbil ale podle mě je to hlavně založený na animaci které je tam spousta. Myslím že nápad je to dobrý Avatar se mi jinak líbil ****
    • PaulaDMLoverka
      RE: Anonym
      představ si, že jak říkáš ty té hodně animace je tam zřejmě proto, že je to záměr ne??? *3* *3*
      PS: nic proti tvému názoru
  • Neviem, moc odkukane z hinduistickej mytologie.
    *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
    Uz len ten nazov = Avatar= avatár = prevtelenie "boha" Višnu ktorý mal MODRU farbu tela!
    Myslenka ale dobra.
    Ludia teraz sa pls na mna nestvite.
  • No konečně zase Cameron natočil dobrej, co dobrej,svůj nejlepší film hned po Titaniku, ten se mi fakt líbil, ale Avatar je taky dost dobrej
  • kirushka97
    Super filmeček, miluju ho !! *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit