Přejít na výpis diskuzí

Avatar

FILM 30.1.2009 
217 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • BFF(Best Film Forever)

    vážně ten nejlepší film, kterej sem kdy viděla...ta grafika..ty efekty...ten děj.....nic bych nezměnila!! Bylo to sci-fi, akční, romantické, nepínavé a naprosto magické...prostě Best film
    • Re: BFF(Best Film Forever)

      best film NEVER
  • úžasný film!!!

    úžasný film!!! To je snad nejlepší film který jsem kdy viděla fakt super film!!! Fakt ten film se jim povedl! *4* *3*
    • Re: úžasný film!!!

      to mas pravdu je to opravdu suprovy filmík *14* *14* *14* *14* opravdu se mi moc libil a du schanet naky Tapety :-* *14* *14* *14* !!!! WooooooW *8*
  • :)

    nejlepší film co sem kdy v životě viděl *14*
  • AVATAR-senzační biják

    Včera jsem viděl 2D verzi filmu Avatar. A ptáte se jaký jsem z toho měl pocit? Bylo to senzační, film mě vynášel až k naprosté extázi z nádherného světa Pandora a jeho obyvatel - domorodců Naviů, stejně jako mě dokázal "shodit" do hlubin melancholie nad tím, jak brutálně se chová lidská rasa. Ne, nestává se mi u filmu často, že by se mi do očí hrnuly slzy! Film byl špičkový a měl své hluboké poselství. Je mi jedno, že hlavní hrdina byl běloch, je mi fuk, že se jednalo o archetypální příběh se snadno čitelnou zápletkou i rozuzlením. A ptáte se co jsem ve filmu viděl já? Viděl jsem v něm drancování Afriky společnostmi typu Exxon či Shell, viděl jsem v tom britskou, nizozemskou, franouzskou a já nevím ještě jakou kolonizaci Asie, Ameriky a Afriky. Viděl jsem v tom lidskou hamižnost a naprostou ignoranci, která je vlastní zejména kapitalismu (ale ne jen jemu). Viděl jsem v tom nádherný souboj dobra a zla a ve chvíli, kdy dobro začalo vítězit jsem pochopil, že se dívám na pohádku, že prostě toto se nikdy nestane. Kdyby film skončil tragicky bylo by to snad ještě silnější, ale to je tak jediné co mi možná trochu chybělo. Že skončil hollywodským happyendem, ve kterém snad šlo vidět další historickou epizodu se vznikem USA a vyhnáním britských kolonizátorů, to mi možná trošku vadila, ale ne tak moc, neboť film byl úžasná podívaná, kterou bych doporučil každému. Sám se ještě chystám někdy v dohledné době shlédnout 3D verzi.
    • Re: AVATAR-senzační biják

      film je ploste uzasnej neni mozny aby o nem rekl ze to je nejaka ptakovina.film ukazuje na to co mi nemuzeme ani zazit.a musime si priznat jako fanclub ze Cameron to mel v hlave dlouhou dobu a to nemel ani veskere vybaveni ktere mu umoznilo vytvorit tu atmosferu a napeti kolem tech scen.kazdy detail zakreslil do toho uzasneho a velmi popularniho filmu.AVATAR vydelal nekolik miliard korun pres vikend kdy byl oficialne vyhlaseny jako premiera *15*
  • rad0vka19

    peckááá

    je to krásnej film...v 3D je to úplně super..už se těšim na další díly!! :) hrozně se mi líbili ty postavičky..bylo to prostě bezvadně udělaný....pstě nejlepší na světě!! :)
  • xx-paula-xx

    Avatar

    Nemůžu si pomoct, ale v sobotu jdu znovu do kina *1* na 3D. Nejdokonalejší film to poselství, které s sebou nese...nemám slov. Moc se mi líbilo když bylo řečeno, že Svoji přírodu už zničli proč si myslíte, že by to neudělali tady. Neuvěřitelné, že za 17 dní film vydělal po celém světě. 1.02 miliard dolarů což je vpřepočtu na naše 18 miliard. *5* Wooow. *3* Už se těším zpět na tu atmosféru filmu, kterou u mě ještěžádný film nevyvolal a to jsem jich už viděla hodně. *4*
  • miley1cyrus

    je to nadhera

    jo uplne souhlasim s kazdym kdo rekne ze je krasny ano to je je to ten nejskvelejsi film a v 3D je to jeste lepsi hned jak bude k dostani na dvd tak si ho koupim je nejlepsi jaky mohl tento reziser udelat jen musim podotknout ze ten jake byl mnohem hezci jako avatar nez jako clovek(ne ze by byl osklivi)byl to proste nadherny film
  • úžo

    Je to úplně úžasný. *1* Mám ráda skoro všechny filmy od J.Camerona, a tohle fakt nemá chybu *4*
    • Re: úžo

      jojo nejlepší film všech dob *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*uplně cool
    • dablik007

      Re: úžo

      absolutně s tebou souhlasim *3*
  • magdik.24

    Avatar

    Podle mě je to skvělý film a jeho režisér má neuvěřitelnou fantazii.Je to můj nejoblíbenější film.A vůbec je to krásně udělaný. *14* *15* *14*
    • ashleyamiley

      Re: Avatar

      jj nádherný mocccccc *14* *14* *14*
  • film avatar

    avatar je prostě nejúžasnější film ♥

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit