Přejít na výpis diskuzí

Avatar

FILM 30.1.2009 
217 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • avatar

    avatar.... krasnej filmik.. presne a ti co pisou ze ne...tak at jdou do pr....
  • 11majkl

    Avatar

    jeden z nejlepších filmů na světě je uplně super *1*
  • willien

    wow.....

    neskutečný, úžasný, to se nedá popsat to se musí vidět už dlouho jsem nešla z kina tak moc nadšená jako když jsem byla na premiéře AVATARA. Na tohle existuje jen jedno slovo a to je wow.....
  • holly-miley-selena-1014

    Ty co ho uráží..

    Tak hele, já bych chtěla vidět vás jak to natočíte *10* zkrátka jim to muselo dát hroznou práci UŽASNÝÝ *4*
  • .luci.

    Avatar 3D

    Právě jsme dorazili s manželem z kina...Lidská fantazie nezná hranic...Jsme unešeni!!!Super film!!!Bomba zážitek!!!!!
  • mrs.bajunecqa

    Libovej film

    nejlepší film co sem kdy viděla! Možná i lepší než Titanic.... *1* Také bych chtěla někdy si prohlédnout Pandoru. 3D bylo nádherný! *14* režisér Cameron musí mít neuvěřitelnou fantazii! Kino bylo přecpaný a chápu proč! *1*
  • vanessavk

    úžasný film

    Tento film je úplne skvelý, poučný *4* Je to moc poučné, na stránkke čsfd jeden uživatel jednu dojímavú vec prečítajte si ju *4*
    " Jedním slovem: NEPOPSATELNÉ ! Při filmu jsem nevěděl, jestli jsem opravdu v kině nebo jestli doma spím a sním - ten nejůžasnější sen na světě. Sen, který bych chtěl, aby nebyl jen pouhým snem, ale aby to byla realita. Ach. Tak šťastný a krásně vnitřně naplněn jsem se po skončení filmu už hodně dlouho necítil ! Můj pocit byl přesně takový, s jakým pocitem se vždy probouzím z těch nejkrásnějších snů ! Tímto filmem jsme krásně vstoupili do nového desetiletí. Buďmě na Jamese Camerona pyšní ! AVATAR není jen film, je to poselství. Je to film o našem domově, o naší planetě Zemi. Matka Země už k nám dlouhá léta mluví, ale my její zprávy zaslepeně ignurejeme a tváříme se, že je nevidíme. Honíme se jen za materialismem, zaslepeni naším egem se nad druhé povyšujeme a soutěžíme o to, kdo je nejlepší, nejchytřejší, kdo je více "cool". Je mi z toho na zvracení, když vidím, co se s lidma okolo děje. Kde je proboha láska ?!? Kam se poděla ta nevinost, ta čistota, ta radost z tvoření, radost z toho, že mužu jen bouze BÝT, DÝCHAT a SMÁT se s druhými ? Každý den chodíme jen z práce do práce a myslíme si, že žijeme naplněné životy. Ach, ta nevědomost. Ano, ano, nevědomost je sladká, což pravda. Ale tohle není to pravé žití, to je jen pohé přežívání. Upěnlivě jen pozorujeme, jak si ničíme náš domov, jak si bereme naší svobodu. Proč se jen na chvíli nezastavíme ? Proč si tohle necháme líbit ? Jedno je jasné a řeklo to už mnoho proroků a vizionářu před námi: MUSÍME SE ZMĚNIT, a to hodně rychle, nebo jestli se tak nestane, proměníme naší planetu na území Temnoty, Beznaděje a velkého Zoufalství. "
    • Re: úžasný film

      Pěkně řečeno. Na Avatar by se měl podívat opravdu každý, jenže nejméně polovina lidí to stejně nikdy nepochopí, vidí za tím jen takovou pěknou pohádku.
  • rain

    Bomba

    z tohodle filmu sem naprosto unešená luxusní filmík je vidět jak pan Cameron poukazuje na lidskou chtivost po penězích i přes utrpení druhých smutný scény sem samozřejmně obrečela sestra se mi smála, ale sama na něm nebyla 3D AVATAR nejluxusnější film *4* mít peníze du na něj znova
  • Úžasnej filmík..:-**

    Tak, včera jsme byli v kině na tomtoto filmíku..Ze začátku jsem si myslela, že to bude nic moc ale pak? Pak se mi to začalo strašně moc líbit.. *14*
    Bylo to úžasný..A ještě k tomu v 3D..To byla dokonalost! *14* Jako bych tam byla sama.. *3* Všem se to líbilo..Prostě jednoduše řečeno..Je to bestovní filmííík *14* :-*
  • c.nancy

    tem kmu se to nelibi

    Ti kterym se avatar nelibi jsou zrudy.a asi nemaj v sobe dusi.jde uz jenom o pribeh ktery ma treba jen prinutit lidi k zamysleni.vy kteri pisete takovy sracky jste asi ti ketri by se pridaly k tem co by pandoru znicily.jste ubozi.jen ta priroda a postavy a hlavne soudrznost kmene,tak by jsme se nikdy my lidi nechovaly.ti kteri maji dusi a srdce tak v tom pribehu zily prozivaly kazdou napjatou sekundu.aji mozna uronily slzu tak jako ja.musela jsem jit po druhe do kina abych to znovu videla.je to proste nadhera.
    • sweet.anne

      Re: tem kmu se to nelibi

      Pěkně napsané. Souhlasím.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit