Přejít na výpis diskuzí

Bathory

FILM 11.3.2008 
179 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kikinica

    75%

    tento film mě velmi zklamal,čekala jsem od něho víc.....To ani nemluvit o B.Povívkovi a J.Mádlovi.Jediný kdo tento film zachraňovali a dáli mu úroveň byli Karel Roden a Anna Friel *4* *4* *4*
    • celtic.man

      Re: 75%

      a taky hans matheson *3*
      • Re: Re: 75%

        ten je úpa nejlepší *3* *14* *14* *4*
        • veronika7

          Re: Re: Re: 75%

          jj souhlasím, že Karel Roden, Anna Friel a Hans Mathenson byli nejlepší ve filmu, zatím Bolek Polívka a Jirka Mádl spíš v tom filmu byli legrační *4* *3* *1*
  • alzbeta.bathory

    -

    Ten film je celyj o mne.Mám radosť že i po tom co v tejto době nejsom sa o mně porád mluví.
    • lynette

      Re: -

      mno tak ty jsi případ pro psychiatry *9* *1* *15*
      • Re: Re: -

        Hm tak se poser a na psychiatrii si di sama krávo!
        • Re: Re: Re: -

          ty si pica ty vole *1* *9*
    • lynette

      Re: -

      *15* *15* ty si ale koza!!! *15* *15* *15*
      • alzbeta.bathory

        Re: Re: -

        Kdo to říká ten to je tomu se to rýmuje!!
  • bitchkaa

    Koment

    *3* Ahoj lidi!

    Ráda bych taky přidala názor na tenhle film. Viděla jsem ho nedávno, slovensky. Byl to film hezký, pochopila jsem o čme to je, vžila se do té doby. Ale přijde mi že z té vražedkyně pan Jakubisko udělal vlastně takové neviňátko. Ve filmu Erzebet(omlouvám s eza pravopis, nevím jak to je správně)vypadá jako nevinná paní, která je vlastně ovlivňována a za vše může její přítelkyně Darbulia. Jenže ona to skutečně byla chladnokrevná vražedkyně, která zabíjela služky apod. Zpracování bylo OK, role seděly, prostě jak říkám - jediné co mi vadilo bylo zpracování Erzebet(opět sorry za pravopis). Jinak bych film hodnotila čtyřmi hvězdami.
    • Všechny ty hlouposti,které napsal Nižńanskej , ovlivnily pohled na výše zmiňovanou osobnost. Vzpamatuj se a uvědom si, že vše je dost prosté. Navíc, o vraždách okolo Bathoryové se začalo mluvit až po smrti jejího manžela... Jako jediná vládnoucí žena to neměla v té době lehké a bylo snadné ji pošpinit a takhle hnusně likvidovat. Jsou důkazy, že i král chtěl znovu proces obnovit, protože bylo zřejmé, že se dějí nekalosti. Lidi už v té době šli po majetku a penězích a dělali různá zvěrstva. Jen škoda, že lidi rádi věří úžasnejm krvelačnej blbostem jako je smyšlená blbost od Ňižňanského. Mimochodem, neovlivnil mě film od pana Jakubiska. Ani jako malý kluk jsem těch hloupým báchorkám nevěřil. Je to něco jako Drákula *3*
    • lynette

      Re: Koment

      Milá slečno, ve filmu nebyla žádná DarBulia, nýbrž DarVulia. *5* A mám dotaz, jak můžeš vědět, že Alžběta Báthory byla skutečně masová vražedkyně? Vlastníš snad stroj času, byla jsi jí už navštívit či pocházíš přímo z jejího století? *1* *15*
      • bitchkaa

        Re: Re: Koment

        Říkám že nevím jak se píšou ty dvě. *3* To nemůže vědět nikdo ale existují knížky apod se zaznamenanými událostmi souvisejíícími s ní v té době. *3*
        • Re: Re: Re: Koment

          také se ale objevují i jené důkazy... důkazy o její nevinně ne všechno v knížkách je pravda. souhlasím s tím že pokud nevlastníš stroj času *1* tak nemůžeš vědět jestli Erzsébet Báthory byla či nebyla vražedkyní. *16*
          • Re: Re: Re: Re: Koment

            Stejně jako to nemůžeš vědět ty. Že ano?
        • lynette

          Re: Re: Re: Koment

          *13* proces byl zmanipulovanej ty děvko *8* *15*
  • bathory

    Ten film se mi vůbec nelíbil,když jsem si četla knížku o čachtický paní tak tam byla popsaná uplně jinak.Tady z ní udělali světici a myslím že to asi zklamalo hodně lidí že za to vyhodili prachy..Já už bych na ten film nešla ani zadarmo.A největší korunu tomu dodal Mádl!!!! *10*
  • Eh...

    Upřímně lituju peněz, co jsem za tenhle film dala :-) Nic moc.
  • Anna Friel

    Ách, manželka/přítelkyně toho °dokonalého° :)))
    • Re: Anna Friel

      Co? *7* Davida Thewlise?
      • Re: Re: Anna Friel

        Jou jou... Žije s ním přece, ne? :)
        • lynette

          Re: Re: Re: Anna Friel

          jojo s Davidem žije. *4*
  • Minirecenze

    Taková moje minirecenze, jo *1* Tak začínám - První část, naprosto úžasná, druhá část - už méně úžasná, ale pořád velmi zajímavá a třetí část.., u té jsem se bohužel chvílema už nudila. Občas tam zazněly nějaké vtipné repliky. Moc jsem ale nechápala, proč Mádl byl jako za "vlka" a Polívka za "DaVinciho" *1* Caravaggia s Bathoryovou tam mohli dát víc.. *9* Jinak - jako nejlepší herecký výkon hodnotím Karla Rodena, za ním Annu Friel a bronz dávám Hansovi Mathesonovi. Nechal se totiž krásně mlátit a urážet. :1: Snové vize ve filmu byly dokonalost sama, bez ironie. *14* Hodně to film pozvedlo. *4* Nahoty tam naopak mohli dát méně a ty drastické scény nebyly zdaleka tak drastické, jak jsem si myslela, ale stačily.. *4*
  • Bathory je č.1!!

    Tenhle film byl nejnavštěvovanějším filmem roku 2008 v českých kinech! *14* *3* Přišlo se na něj podívat milion diváků. *4*
    • Re: Bathory je č.1!!

      To udělala jen ta megareklama, většina lidí asi čekala víc.
      • lynette

        Re: Re: Bathory je č.1!!

        souhlas *5* *5*
    • Re: Bathory je č.1!!

      no aj u nás v našem zaprděném malém kině do kterého nikdo nechodí byla Bathory totálně vyprodaná... *1* *1*
      • Re: Re: Bathory je č.1!!

        to u nás Bathory ani nedávali.. *10* nebo jsem to prošvihl, ale docela o tom pochybuju.. *10* *10*
    • Re: Bathory je č.1!!

      Ke stažení, slovenský jazyk. *3*
      http://www.warcenter.cz/viewtopic .php?f=39&t=130703
  • Bathory ke stažení zdarma!!

    Hej, tak v televizi u našich slovenských sousedů už dávali film Bathory v plný parádě, takže je toho plnej internet. *3*
    Tady je jeden z linků na stažení zdarma tohoto veledíla:
    http://www.maxiforum.cz /index.php?action=printpage;topic=3 4493.0

    Jináč, nechápu logiku pana Jakubiska, kterej pustí Bathory na Slovensku v jejich tv a tady v ČR dělá neustálý odklady s vydáním DVD.. *8*
    V CZ by mělo vyjít až od 24.11.2009

    *16*

    http://www.dvdobchod.cz/dvd-bat hory-21736

    Přesvědčte se sami.. *9*
    • Re: Bathory ke stažení zdarma!!

      Další odkaz, kde můžete Bathory stáhnout zdarma:

      http://ulozto.cz/1206264 /bathory-2008-sk.avi sice sk ale neva *3*

      Kdo umí s torrentama, další link ke stažení zdarma:

      http://thepiratebay.org/ torrent/4667955/Bathory_by_Jakubisk o-Sk

      A nej nakonec!
      BATHORY ONLINE *3*

      Celý film v SK jazyce ke koukání, ne ke stažení, na to bacha. *4* *1*

      Link zde:
      http://www.dlouhefilmy.com/index.php?page=movie&name=bathory

      Tak si pošušnějte!!! *14* *14*
  • aranella

    BATHORY

    Mě se film Bathory velmi líbil, obzvláště výkony herců Karla Rodena, Anny Frielové a Hanse Mathesona - svaté trojice filmu. *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit