Přejít na výpis diskuzí

Bathory

FILM 11.3.2008 
179 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ferrerrka

    Re: Re: Re: no nic moc teda

    no jo,ale prakticky je to legenda a dodneska se prece nevi jestli byla vrazedkyne nebo ne:)tak jakubisko to udelal z toho pohledu jako ze nebyla ta vrazedkyne:)
  • Re: Re: no nic moc teda

    Ale je o tom, co dělala hodně důkazů.
  • ferrerrka

    Re: Re: Re: Re: Re: Bathory

    ja byla na anglicky a jsem za to rada:)vzdycky je to lepsi v originale..bala jsem se trochu jak budou mluvit ti cesi,ale mluvili skvele:)
  • ferrerrka

    Re: no nic moc teda

    no ja nevim..to podle me takhle nemuzes rict:)dyt cachtická paní je leganda...:)nevi se kdo poradne kdo byla,s kym byla a hlavne jestli to byla vrazedkyne nebo ne:)
  • minka

    no nic moc teda

    No podle mě je ten film dost špatný. Téměř nic tam není tak, jak to ve skutečnosti bylo. Jen některá jména sedí. Ale jinak vůbec nic. Ve skutečnosti ference nemilovala, s Thurzou byla jedna ruja, měla nemanželské dítě s mužem, kterého oprvadu milovala a nebyl to žádný malíř. Prostě ten film je podle mě špatný. A¨le pokud bych se na něj dívala z pohledu člověka, který nečetl knížku čachtická paní a nic o těch událostech nevěděl, tak by mi připadal možná dobrý.
  • Re: Re: Re: Re: Re: Bathory

    V anglický verzi byly místama i trochu jinačí dialogy a herci měli úplně odlišný herecký projev /origoš/ než v dabovaný verzi. *5* Myslím, co se týče mluvení, intonace, způsob atd... Takže tím dabingem to Jakubisko pěkně zmrvil. *9* V konečném výsledku to všechno vyzní úplně jinak, než to bylo původně myšleno.. *10*
  • Re: Re: Re: Re: Re: Bathory

    na české, i když radši bych šla na anglickou ale nebylo na výběr 8-)
  • Re: Re: Re: Re: Re: Bathory

    Byla jsi na anglický verzi nebo na český? *3*
  • Re: Re: Re: Re: Bathory

    no jo, už vím :-D já to viděla jednou ale chystám se zas :-))
  • Re: Re: Re: Bathory

    Nebyla jsem ještě na filmu v kině, ale od jedný holky která na tom už byla několikrát jsem dostala info, že jak běžel Hans nahatej za tím kočárem, že Anna Friel na něj měla hlášku, že má zadek hezčí než obličej. *1* *4* V dokumentu to asi nebylo..
  • Re: Re: Bathory

    :-D tak ted si tu scénu nedokážu vybavit ale je to dost možné
  • Re: Bathory

    *1* Jo, tak to jsem viděla, je div, že to vůbec zahrál jak to zahrál, i když měl z toho trauma. *1* *1* A to jsem slyšela, že ve filmu mu Anna Friel řekla, že má zadek hezčí než obličej. *1* *1* *14*
  • Bathory

    http://www.stream.cz/video/102/1068 21-filmove-premiery-28-tyden-bathor y-dostante-agenta-smarta
    Hans tam pěkně mluví o svých problémech s jistou částí těla :-D
  • Hrad v Čachticích

    Ahoj všem,
    film se mi hrozně líbil, tak se jedůůůůůůůůů podívat přímo do Čachtic, jak to tam skutečně vypadá. Nechcete jet někdo taky? Tady posílám odkaz:

    http://www.studentagency.cz/mai npage.php?switch=103277 *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • Re: Dokonalý...

    Přesně tehe film je uplně nejky !!!! *4* Strašně se mi íbi a šla bych na něj znova ... Hlavně se mi líbí jak to Juraj Jakubisko pojmul ... Je to fakt bonba a hlavně tomuhle věřím víc než že by vraždila několik žen ... Je to fakt goooood film *14* *4*
  • hamiltonka

    Bathory - Anna

    good film!!! ona ju ztvárnila naprosto dokonale! tu herečku žerůůů... hlavně mě dostalo to, že jejím partnerem je David Thewlis (Remus Lupin v HP):D... šok trochu for me:D,,, v poho jinak ale.. je mooc hezká a to jejich dítko:D... dokonalost:D... miluju tu rodinku celou:)
  • nikolicek

    Re: Re: Re: Re: Alžbeta Báthoryová a Bathory

    *1*
  • Skvělé!!!

    Hans Matheson byl naprosto vynikající, ty jeho sexscény jsou vyvedené. Njn, je vidět, že má v tom Hans už nějakou tu dlouholetou praxi, když se svlíká a sexuje v každém filmu či seriálu ve kterém účinkuje. I když v soukromí žije jako mnich a jeho největší přítelkyní je flaška nějakého tvrdého alkoholu, je vidět, že Hans Matheson je pravý Skot;)
  • Re: Re: Re: tady máš rozhovor s Hansem;)

    Já mu toho hajzla ňák nemůžu věřit... *13* *13* *3*
  • Re: Re: tady máš rozhovor s Hansem;)

    Mlhy Avalonu sem viděla asi stokrát a ještě toho nemám dost...sice tam působí jako hajzl tak se mi líbil...ale ten konec...já u toho málem brečela *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit