Přejít na výpis diskuzí

Netvor

FILM 15.6.2009 
43 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ok
  • Film je to hezký, ale abych řekla pravdu vůbec se nepodobá knize. V ní je vše vylíčeno líp.
  • Hlavní hrdina je neuvěřitelný,Vanesse to moc sluší, prostě romantika. Božííí!!!!!!!!!!!
  • LilyCampbellBower
    Krásný film. :)
  • LilyCampbellBower
    Jak se jmenuje ta písnička kde se ten Kyle fotí s Lindy. Jak na ní kouká. Je strašně hezká. Pls moc. :)
    • Regina Spektor On the Radio :)
  • nevíte jak jse jmenuje ta pisnička jak byly na te party ???
    • LilyCampbellBower
      Hezká písnička :D
    • natalia kills - wonderland.....ak myslis tuto :D
  • Mě se to strašně líbilo bylo to vážně romantucký ne hororový ale spíš drama než horor, ale i tak je to nádhernej film ... ať si kdo chce říká že je hroznej nebo že je jenom dobrej je to jeden z nejlepších filmů které jsem kdy viděla.. <3 *14* *3* *5*
    • souhlasím!!
  • nevite jak se jmenuje ta pisnicka uplne ne zacatku? Díky :)
  • Ten film je celkem dobrý.
    Ale 1. se mi zdá, že ten kluk nemusel být potetovaný a s tím stříbrným na čele možná ani holohlavý, stačilo by zjizvený ze znetvořným obličejem, takhle se mohl i někomu líbit, no i když. Vypadá jak vyznavač takového toho stylu, no takový lidi jsou holohlavý a potetovaní.

    No a za 2. To má být horor?
    Mě to přišlo spíš jako romantická komedie.

    Ale jinak se mi to líbilo, ale myslím, že je to pro věkovou kategorii 10-15 let.
    DO které teda nezapadám, ale tak co no.
  • Ahoj, jsem krapet zmatená nad koncem. Na YouTube jsem viděla jiný konec o dost lepší i je něco z něj v traileru. Neví někdo proč?. Ten konec co je ve filmu je teda pěkně uhozenej, nehledě na to, že tam má Kyle uplně jiné vlasy než na začátku což je fakt divný....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit