Přejít na výpis diskuzí

Bratz

FILM 15.3.2008 
18 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jako sorry ale já tady nemužu najít Jasmin!!!takže jestli tady neni tak jděte všichni do prdele!!!!! *16*
  • Uložto.cz

    Právě jsem si ten filmík stáhla na PC na uložto.cz.Tak se teď jdu mrknout. *3*
  • bugra

    ??

    ahojky já bych se na ten filmík kukla nevíte kde na internetu to zkouknu?? *4* *8*
    • Re: ??

      na www.kino tip.cz
  • Jak se ........

    Jak se menuje herečka co hraje Jasmin??
    • lucimi

      Re: Jak se ........

      ahoj yasmin se menuje Nathalia Ramos *1*
    • Re: Jak se ........

      Nevite jak se menuje ta pisnicka co tam hraje kdyz jim oznami ze bude ta soutez talentu? pls pls *7* *7* *3* *3* *3*
    • Re: Jak se ........

      Ta herečka, která hrála Yasmin se jmenuje Nathalia Ramos. Yasmin je moje nej postava *14*
      • lucimi

        Re: Re: Jak se ........

        moe taky je prostě supérn
        *15*
      • paluska007

        Re: Re: Jak se ........

        Moje nejky postava byla Jade a Sasha *3*
  • pavlusqa

    Suprovy film

    JJ fakt upa bombovej filmík *14* *14* *14* Určite se na něj podívejte *14* *4* *14* *14* *1*
    • Re: Suprovy film

      posles mi stranku kde se na neho muzu kuknout? *1*
  • Bratz

    Bratz je nej fil kterej sem videla!!!!!!!!!! Je upe božíííííííííííííí!!! !!!!!! Mam ho doma a furt se na nšho dívám!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* Je prostě super!!!!! *8* P.S RADA SE SPŘÁTELÍM!!!!!!!!!!! *3* *3*
    • Re: Bratz

      kolik ti je? *4*
    • Re: Bratz

      je to fakt boží film doma se na něj furt koukám *14* *5* *3* a s míma třema kámoškama jsme jako voni a já jsem jead kdo si myslíte že je z bratz nejhezčí? *3* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Bartz

    blbost!!!!!!!!! *16*
  • BRATZ

    v první chvíli bych vsadila všechno na to, že to bude strašná blbina.ale potom, co jsem to shlédla celé, musím říct, že je to moc hezounkej filmeček. vřele doporučuju *1* *3*
    • Re: BRATZ

      úplně souhlasím s pussycat mocinky hezkej filmek..taky sem myslela že to nebude nic moc ale je vážně skvělej..nejlepší je na něm že je fakt ze života....moc doporučuju všem. *14* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit