Přejít na výpis diskuzí

Breakout

FILM 15.3.2008 
117 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Breakout

    Hej nejlepší film *14* *14* Ale je mi líto Pulpa..ten nejhezčí umřel *9* A ten konec docela drsnej *1* Prej jdi do prdele a... *1* Hustej filmík teda *3* Mám i všechny písničky tak kdo chce písněte a já pošlu..
    • Re: Breakout

      Ahoj :) Chtěla bych tě moc poprost o ty písničky pošli mi je prosím na gmail ;) : natalie.pancocharova@gmail.com Předem ti moc děkuju :) *3*
    • Re: Breakout

      jj prosim pošli mi je na mail *3*
    • Re: Breakout

      ahojik prosim poslete mi nekdo ty pisnicky z toho nej filmuku co jsem videla!!!dekuji
    • Re: Breakout

      já bych chtěl písničky můj email:kelllne@seznam.cz
  • Smrtka

    Ten kdo chtěl tu písničku z Breakoutu CO JE ÚPLNEĚ NA ZAČÁTKU jak tam jede ta formule a Nia si dává do pusy pistoly a pak tam breakujou na zemi .. tak ta písnička se jmenuje Stress - Ma Musique meurt , není mezi sountrackem . *4*
  • Pulpo ♥

    ááá...bože jak starej je to film? Dva rky a já ho objevila teď..bóóže to je d o k o n a l o s t ♥ film a hlavně Pulpo *14* :D:D:D Můjtybože já sem u toho brečela víc jak u Titanicu...
  • vanny

    plosííím ...

    hejky nevíte někdo jak se jmenuje ta písnička jak je Nia na tom hřbitově??? plsky řekněte ... *5*
    • Re: plosííím ...

      Stress - Avenues
  • martiiinqa

    Breakout I' love !!!

    Breakout ?
    nejjjj film na celým světě emotivní , trochu i smutnej a ten tanec kéžbych to uměla koukám na to každej den miluju tenhle styl a hudbu a též ten božskej tanec ! *14* *14* miluju breakout !!!
  • breakout_caroline

    brakout

    jojoo breakout je nejwiicz film *5* pouštíím si hoo furt xDD a ještě mě neomrzel akorat je trapny že jen co se na to podiwaj nějaky děcka tak na druhej den ze sebe hned dělaji gangstry a raperyy a hrajou si na Niu atd...fakt nenormal to u nás ve škole je něco podobnyho fkt je nechapu xDD
    • Re: brakout

      Ani mi nemluv :D To u nas si na to hrajou 2 kluci, bacha na něěě BIG GANGSTAS! xD
  • Breakout

    Čauky děcka,už dlouho sháním písničku,která je na začátku filmu,jak tam Pulpo a Nia jsou na takovy rampě a Pulpo se ho ptá jestli mu ta holka příjde taky tak žhavá a Nia,že jí zná jen tři hodiny a už by chtěl rodinu,psa atd....nemáte jí někdo?? *9* *14* Nemůžu jí nikde sehnat=( Kdyžtak tady máte icq: 209-582-824,jinak mám všechny písničky od Stresu,takže kdyby někdo nějakou potřeboval,tak můžete napsat *1*
    • martiiinqa

      Re: Breakout

      ahojik ,
      jestli znáš teda ta písničky napíšeš mi neaký ? *3*
  • Písničky

    Ahojky mate nekdo všechny pisničky z breakout jeslti ano tak plss poslal by mi je nekdo na email Suliiinek.96@seznamcz moc dekuju
  • pisničky

    Ahojky plss nevi nekdo jak se menuje ta pisnička jak tam ted spirit flusne do té sklinky plss moc bych ju chtela?
    • Re: pisničky

      Hmm, tak ta písnička se mi taky líbí, ale taky nvm jak se jmenuje. :-( Nevíte někdo prosím? *3* *5*
      • Re: Re: pisničky

        hele ja wim jak se to menuje *3*
        • Re: Re: Re: pisničky

          Ahoj Mončo, napíšeš nám to prosím? *4* *3*
          • Re: Re: Re: Re: pisničky

            Jo, já už to taky vim.
            • Re: Re: Re: Re: Re: pisničky

              JJJJ a moooc dekuju *4*
            • Re: Re: Re: Re: Re: pisničky

              Už jsem ti ju poslala na e-mail, jo? *3* *5*
            • Re: Re: Re: Re: Re: pisničky

              No ja ju nenašla tak jestli bys plss neposlala?? plss? dekuju
            • Re: Re: Re: Re: Re: pisničky

              Ahojky Míšo, jmenuje se Double pact a zkus ju stáhnout na uložto.cz...A kdyby jsi ju náhodou nenašla, tak napiš a já ti ju klidně pošlu, jo?
            • Re: Re: Re: Re: Re: pisničky

              A jak se plosííím menuje ta písnička??
  • jahudka156156

    BreakOut

    Heej tenhle film nejvííc mazec .. srdcovka <3<3 jakožee prostě hned sem si musela stáhnout všechny písničky z toho filmu protože jsou prostě boží a Nia a Pulpo sou prostě kundy nejvííc :-*** UuAaa asi se na něj pudu podívat po osmý .DDD.. *1* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit