Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Čaute... Tak bude pokračování nebo nebude? Fakt mě to zajíma...
  • nojo helejak se dávaj smajlíciL
  • noto nevím aty nevíš kolikátého začne
  • jo jeto pravda ale já si mislím žeje boží
  • jeskvjeá ušsetěším ažjí začnou dávat
  • Je to tak Spike , zlatý , milovaný , občas násilnický , upřímny a hlavně upír se sexy tělem a vlasy . Zbožňuju jej a byla jsem moc ráda když s Buffy mno spali :-D Pak mi pukalo srdíčko , když Spike v posledním díle 7. série umřel .. Proč zrovna teď , když se zase zblížili s Buffy hrozní chlapíci co to napsali !!!! Jinak úpa miluju tenhle seriál Nejvíc Spike *14* *14* *14* ... Tak co bude ten film nebo ne ??
  • Máte naprostou pravdu nevim a ani neznám a ani nechi nikoho znát koby neměl rád Buffy přemožitelku upírů jo a jeto 2.nejznámější film/seriá o upírech... *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7*
    • Chceš snad říct BYL ne??
      *6* *6*
      jediné co na tomhle filmu bylo to, že Buffy chodila a zabíjela !!!
      6 a 7 serie je NUDAAAAAAAAAA!!!! *6*
  • Buffy 8. série

    Ahojte, chtěla jsem se zeptat, myslíte, že Buffy 8.série bude zfilmovaná?
    • bohužel ne jeden film už je, sice se jmenuje buffy zabíječka upírů ale je starší než tento seriál a navíc spike který v 7 sérii 22 díl zemřel poté se ukazuje v seriálu angel od páté serie jako dočasný duch.
      • Co se týče 8 season tak ta vyšla v podobě Motion Comic.Je to comic ale hejbese no prostě pohádka prodává se na Amazonu ale je na Blurey.Viděla jsem jenom jeden díl,ale je to pecka.
  • 8.série

    Ahoj slyšela jsem o tom že se dotočuje 8. série Buffy je to pravda?
  • Ahoj

    Ahoj! Pokud někdo zbožňujete Anyu a Xandera, navštivte muj nový blog. Když si budete chtít podiskutovat o tomto páru, máte na mém blogu možnost. Budu ráda za nové názory a komentáře! Přijďte! http://forevertogether-lovebytess.b logspot.com/
    • Miluju celý seriál. Až to skončí bude mi smutno.Chtela bych nějaké pokračování.M.D.
    • Re: Ahoj

      Adresa znovu, tam je s mezerou, (nevím proč) http://forevertogether-lovebytess.b logspot.com/
      • Re: Re: Ahoj

        A zase. No, nevím, co s tím. Tak prostě si kdyžtak smažte tu mezeru. : )

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší