Přejít na výpis diskuzí

Čarodějky

FILM 4.3.2007 
744 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • elisssss

    muj blog

    Ahojte...prosím podíváte se na muj blog o charmed?A zanechte tam prosím nejaký ten komentář jak se vám blog líbí...přece vám to nic neudelá... blog: http://forever3charmed.blog.cz dekuju...jo a jinak JÁ MILUJU CHARMED...JE TO NEJJJJJJJJ SERIÁL!!
  • ivcaxxx

    charmed

    dobrej seriál,vždycky se na něho dívam,ten včerejší díl byl dobrej *4*
    • ivana.ch

      Re: charmed

      Jj taky se na něj ráda dívám a mohla bych se na něj koukat pořád *1*
  • ivcaxxx

    charmed

    dobrej seriál,vždycky se na něho dívam,ten včerejší díl byl dobrej *4*
    • kikikina

      Re: charmed

      Jj je to lepčí než hannah montana a hsm i když tyhle dva seriaály miluju!... *14* Ale nej jsou charmed
  • elisssss

    dneska super díl!

    ahojte....dneska byl super díl...myslím že dostal Kriss taky za vyučenou a da uz s tema demonama setram pokoj...aspon na chvilku.Jo...chudacek Wayet jak mel tu rymu a horečku.Tk I LOVE CHARMED a mějte se!!! *14* *14* *14*
  • mamikalka

    nej

    to stim drakem jak ho oživil ten wajet tak to bylo hustyy *1* *1* *1*
    • elisssss

      Re: nej

      jj...jeste ze ho zachránily a nedali těm hnusakum co ho chtěli "uklidit" !!!!
      • mamikalka

        Re: Re: nej

        jj to teda *4*
        • kikikina

          Re: Re: Re: nej

          Jj to je štěstí!....Já se ted nedívám protože jsem se dívala na stránkách ale ne na všechno takže se zase začnu dívat!...A v pátek to bylo s tím Wyatt co oživil toho draka?.... *4*
  • elisssss

    dnesní díl

    tebn dnesní díl byl ke konci hrozně smitný...az sem brecela,snad se Leo vrátí. mejte se
    • kikikina

      Re: dnesní díl

      Já sem ho zatím neviděla!....Blbý odpoledky!......A ješte k tomu sem se dívala na stránky a musim čekat!... *16* Už mě to fakt štve!....Ach jo!......Ale Leo bude starší...A piper už sním nebude chtít být!....A rozejde se s ním v 6.sérii...doufám že se na to podívám!...... *14*
      • mamikalka

        Re: Re: dnesní díl

        jj vodpoledky sou na hofno *4* *8*
  • kikikina

    Dnešní díl:Boží!

    Dnešní díl byl boží přišel chris a čarodějky se proměnily na bohyně!.....Prostě boží!...Zítra bude pokračování!...už se těším!
    • elisssss

      Re: Dnešní díl:Boží!

      ja takyy a moc se tesim....chudak Leo jak tam brečel :-(...hele nevíš kdy zjistí ze je chris synem piper a lea a Wayetuv mladší bratr??Jinak...to byl super díl...ten včerejší byl o ničem. mejte se *14* *14* *14* *14* I LOVE CHARMED *14* *14*
      • kikikina

        Re: Re: Dnešní díl:Boží!

        To sem taky zvědavá kdy na to přijdou!...
        • kikikina

          Re: Re: Re: Dnešní díl:Boží!

          Ale ten díl včera byl docela dobrej ne?.....Mě se líbil!Hlavně jak babička vyvolala předky rodu halliwelu a wyatta požehnaly!... *3* *14*
    • majka111

      Re: Dnešní díl:Boží!

      no,a já jsem dnešní díl neviděla a neuvidim ani zítra,protože mám odpoledku *9*
      • elisssss

        Re: Re: Dnešní díl:Boží!

        tk se na to podívej pak večer na iserialy.sk ... mej se *3*
        • kikikina

          Re: Re: Re: Dnešní díl:Boží!

          Jj musim se taky podívat na stránkách!...Zítra máme taky odpoledky!...Ach jo *9* !.....Ale co!...nevadí!...charmed forever!
          • mamikalka

            Re: Re: Re: Re: Dnešní díl:Boží!

            jj ja mam taky odpoledku ee to nááááááááááá chovno............. ale to stema bohynema bylo fakt dobrýýýýýýýý *4*
            • kikikina

              Re: Re: Re: Re: Re: Dnešní díl:Boží!

              Jj jeto na prd!....Budu mít rači 6 hodin než nevidět čarodějky!.......Ach jo já ten díl už chci vidět!.......
          • mamikalka

            Re: Re: Re: Re: Dnešní díl:Boží!

            jj ja mam taky odpoledku ee to nááááááááááá chovno............. ale to stema bohynema bylo fakt dobrýýýýýýýý *4*
  • elisssss

    dnesní díl

    ahojte...vydeli jste dnesní díl?S tou opicí...byla sranda jak kdyz Phoebe zjistila ze je Piper slepa a pak přišel leo...jak si dala Phoebe ruce na uši,paige na pusu a Piper na oči...to byl pohled :-D
    • Re: dnesní díl

      Jj byla to sranda!....
    • mamikalka

      Re: dnesní díl

      jo celkem jo ale ta opice byla teda pooootvora.
      (jo jako moje pitomá spolužačka *4* )
  • kikikina

    prosím!...doufám že reklama nevadí!...

    Prosím ještě jednou koukněte na muj blog charmed.bloger.cz mužete soutěžit v další bleskovce nebo v jiných soutěží!...Díky!...Doufám že reklama nevadí!...
  • elisssss

    Wyatt

    Ahojte...hele,ze je Wyatt uzasne roztomilý...ja z neo nemuzu,ty jeho sladke ocicka :-)
    • kikikina

      Re: Wyatt

      Myslíš když byl ještě malej?...Jj tak to byl strašně fajn! *4* ... *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší