Přejít na výpis diskuzí

Čarodějky

FILM 4.3.2007 
744 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • elisssss

    I HATE BILLE!!

    nesnáším Bille *10* *10* *10* *10* !!!!!Podle me je hnusná a hrozná...je to moc tří a ona se tam hnusne vetřela *16* *16* *16* *16* *16* ...omlouvám se ze t tu sem ´tak píšu ale proste vám to musím říct...a kdo má se mnou stejný názor tk prosím pište!!! A HATE BILLE!And I Love charmed...:-D a nejvíc Piper...mejte se a Bille je hrozná!!! Tk zatím! *10* *16* *16*
    • Re: I HATE BILLE!!

      máš pravdu bille je hrozná *16* a nejradši mám prue a nebo page *14*
    • maggie611

      Re: I HATE BILLE!!

      Billie je fajn holka :-)
    • terinka14

      Re: I HATE BILLE!!

      no podlě mě billie je dobrá a do 8 serie se hodila.....ale jinak je asi nej phoebe.....
    • baruszka

      Re: I HATE BILLE!!

      I HATE BILLE...And I Love Charmed......
      jj to je pravda ale podle me jsoun i lepsi dily s prue protože ty s Paige nebo jak se jmenuje jsou potom uz o nicem....
      jj a ja mam nejradsi prue... tk pp*
      • Re: Re: I HATE BILLE!!

        Velmi souhlasím stebou,Prue mám nejraději ale moc taky ostatní.Ze začátku jsem ani nemusela Paige,ale je to fajn holka a Billie ta mi nikdy k srdci nepřirostla s omluvením je pro mě přihlouplá bloncka (nemám nic proti blondýmkám),ktera tam vlezla a myslí si,že je něco jako 4 když beru i Prue 5 sestra..nechápu :)
    • mamikalka

      Re: I HATE BILLE!!

      jj to teda jo *4*
      • kikikina

        Re: Re: I HATE BILLE!!

        No, jo ta Billie!....No prostě už to neřešte....A nakonci jí zase čarodějky přijali zpátky do rodiny ....de poznat že jsou opravdu dobrý!...
    • elisssss

      Re: I HATE BILLE!!

      jooooooooooooooooo...je to blbka...fakt se tam hnusne vetřela...neteším se na ty díly s ní...snad jich bude málo...neví nekdo kdy tam nastoupí ta blbka Bille?
      • Re: Re: I HATE BILLE!!

        Jo bude tam v už na začátku 8.série .jo mě se zdá docela fajn Billi na konec je hodná *4*
      • sp21

        Re: Re: I HATE BILLE!!

        Billie tam je pouze v 8. sérii
        • elisssss

          Re: Re: Re: I HATE BILLE!!

          dekuju...jeste ze tak
          • kikikina

            Re: Re: Re: Re: I HATE BILLE!!

            Billie je promě tak akorát ale když se spojila s christy tak to přehnala!
            • maggie611

              Re: Re: Re: Re: Re: I HATE BILLE!!

              ale ona za svuj scénář nemůže. jasně s christy to bylo blbý ale předtim to bylo dobrý ne? skuste se na prima cool divat na teorii velkeho tresku a hnez zmenite nazor. I LOVE CHARMED *14*
            • kikikina

              Re: Re: Re: Re: Re: I HATE BILLE!!

              Nechápu že Billie uvěřila Christy že jsou Čarodějky zlý!....Když byla normoš tak byla docela fajn *3* ........
            • mamikalka

              Re: Re: Re: Re: Re: I HATE BILLE!!

              jj billie de dyž je sama ale jak se kní pak přidá ke christy tak to je fyct blbý
  • čarodejky

    čau kdo mi pomuže pomoct z rapidshare to je na netu taková stránka kde se dá stahovat tak tomu dám stánku kde si muže stáhnout česky 8 řad čarodejek moje icq 273975223 *3*
  • zebricka003

    Autogramy

    Ak by ste chceli autogram Charmed, napíšte na adresu

    charmed@studiofanmail.com

    Môžete napísať vlastný list (samozrejme po anglicky), ale je možné, že všetci neviete po anglicky, a tak môžete použiť tento text:

    Hello!

    I like Charmed so much. It´s one of my favourites serials ever. Please, would you send me photograph with signed Rose McGowan, Alyssa Milano and Holly Marie Combs? Thanks.

    P.S.: Môžete skúsiť pripísať, že by ste chceli autogram aj od Shannen Doherty, ale nezaručujem Vám, že od nej dostanete autogram.

    Potom by Vám mali poslať obrázok s autogramom, ale je možné, že by to mohlo trvať aj pol roka- možno menej. Preto by ste mali byť trpezlivý, ak ho naozaj chcete. Funguje to mam to otestovane *3*
    • Re: Autogramy

      ahojky, čarodějky sou můj nejoblíbenější seriál a moc bych chtěla jejich autobram a zajímalo by mě jestl to měco stojí *4*
  • Holky jsou super

    Jsem ráda, že všechno dobře dopadlo a holky jsou šťastné. Vydržela bych klidně i pár dalších sezon.VÍTE NĚKDO, KDE BY SE DALY SEHNAT DVD SE SERIÁLEM? VÍM, ŽE TO PRODUKUJE WARNER BROS., ALE TI HO V NABÍDCE NEMAJÍ. PORADÍTE? Jsem tu poměrně nová.Díky. *3*
  • charmedík

    Je to nej seriál mám ho z mou nej kamoškou nejradši ona má ráda pheobe a já piper *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* Miluju je *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Nej

    Je to nej seriál na celééééééééééém světě!!!!!!!!! *14* *14* *14* !!!!!
  • charmed

    som s toho de bil mam moc rada charmed a nevem na ktorej stranke su po cezki komplet vsetki casti poradite mi nekto???????? *8* *8*
    • citron

      Re: charmed

      www.iserialy.sk sorry
    • citron

      Re: charmed

      lol www.iseriali.sk zatim tam jsou jen do 7 serie ae casem pribyde i tam osma
  • seriál

    kde si mohu stáhnout seriál CHARMED hlavně 8 sérii pište mi na e-mail ddííkk
  • Mají tam chybu!!

    Mají v tom popisu chybu!! Ta spiritistická deska jim ukáže slovo půda a né podkroví!! ten díl už jsem viděla si 3x a v tomhle popisu mají prostě chybu!! *13*
    • elisssss

      Re: Mají tam chybu!!

      jejda...slovo puda a podkroví je vpodstatě to samé, myslím...že tohle zas tak zásadní chyba není...
  • milano.alyssa

    CHARMED

    9-10SERIE NEBUDE,JE JEN VYMYSLENA.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit